صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

دوستان کسی توی این فروم نیست که بتونه ما رو راهنمایی بکنه؟؟ الان تکلیف ما که ریجکت شده ویزامون چیه؟ چکار باید بکنیم آخه؟ واقعا بی انصافیه بعد از اینهمه تلاش برای پذیرش و فاند در مقطع دکترا، بی دلیل ویزاتو ریجکت کنن و هیچ کاری هم از دست آدم برنیاد.... خواهش میکنم اگه دوستان تجربه ای دارند، ما رو در جریان بگذارند...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ro23ta_deram نمایش پست ها
    دوستان کسی توی این فروم نیست که بتونه ما رو راهنمایی بکنه؟؟ الان تکلیف ما که ریجکت شده ویزامون چیه؟ چکار باید بکنیم آخه؟ واقعا بی انصافیه بعد از اینهمه تلاش برای پذیرش و فاند در مقطع دکترا، بی دلیل ویزاتو ریجکت کنن و هیچ کاری هم از دست آدم برنیاد.... خواهش میکنم اگه دوستان تجربه ای دارند، ما رو در جریان بگذارند...

بچه های سال گذشته خواهشن کمک کنید و بگید چه کار کنیم... قبلا اینجوری ریجکت نمی کردن الان تمام برنامه ریزی هامون از بین رفته و به خیالمون می خواستیم بریم یه کشوری که ویزا راحت می ده ولی بدتر شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    بچه های سال گذشته خواهشن کمک کنید و بگید چه کار کنیم... قبلا اینجوری ریجکت نمی کردن الان تمام برنامه ریزی هامون از بین رفته و به خیالمون می خواستیم بریم یه کشوری که ویزا راحت می ده ولی بدتر شد
    سلام

من هم ترم گذشته ویزام ریجکت شد. پروسه ای وجود داره به نام appeal که طی یک نامه رسمی علت رد شدن ویزا سوال میشه. اینم بگم من اینکارو کردم ولی هیچ جوابی نیومد. لطفا از تحصیلات تکمیلی درخواست کنید تا appeal کنن.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrm66 نمایش پست ها
    سلام

من هم ترم گذشته ویزام ریجکت شد. پروسه ای وجود داره به نام appeal که طی یک نامه رسمی علت رد شدن ویزا سوال میشه. اینم بگم من اینکارو کردم ولی هیچ جوابی نیومد. لطفا از تحصیلات تکمیلی درخواست کنید تا appeal کنن.

دقیقا وقتی درخواست appeal دادین چی گفتن بهتون؟؟؟ رشتتون خاص نبود؟؟ کاره خاصی نکرده بودین؟؟

Member

بچه هایی که می خوان برا سینگا ویزا بگیرن ... این که دارن ایرانیها رو ریجکت می کنن برای شما هم می تونه خطرناک باشه ... اگه چک می کنید این فروم رو بیایید هماهنگی کنیم و بریم پیش سفیر تو وزارت خارجه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    دقیقا وقتی درخواست appeal دادین چی گفتن بهتون؟؟؟ رشتتون خاص نبود؟؟ کاره خاصی نکرده بودین؟؟
    متاسفانه دریغ از یک خط پاسخ. رشته من biomaterial هست که اصلا هم خاص نیست. هیچ کار خاص، پروژه خاص، پرونده قضایی، هیچچچچچی یعنی.

Junior Member

خب دیگه...ویزای من واسه دفه ی دوم هم رد شد...فکر کنم مشکل با اونایی هست که غیر سینگا بورس شدن. اینو واسه آیندگان گفتم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrm66 نمایش پست ها
    خب دیگه...ویزای من واسه دفه ی دوم هم رد شد...فکر کنم مشکل با اونایی هست که غیر سینگا بورس شدن. اینو واسه آیندگان گفتم

شما کی ریجکت شدین؟؟ برای بار دوم

Member

به بورس سینگا و غیر سینگا ارتباطی نداره...وقتی تو یک هفته گذشته سه نفر از ایران ریجکت شدن (تا اونجایی که من می دونم) بدون دلیل

در حالی که بچه های هندی دو روزه همون رشته ها اکسپت می گیرند.. ارتباطی نداره

امسال یه مشکلی با ایرانیا پیدا کردن که ریجکت می کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

دوستانی که خدای نکرده مثل من ویزاشون ریجکت شده، لطفا برای من پیام بگذارند. که در ارتباط باشیم. شاید بتونیم دست جمعی یه کارایی بکنیم و صدامون به جایی برسه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)