صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

از دوستانی که آزمایشات پزشکی دانشگاه و ICA رو داخل انجام دادن یا اطلاعاتی دارن میخاستم بدونم اگه سربرگ و مهر آزمایشگاه فارسی باشه مشکلی داره؟ و اگه مشکلی هست لازمه ترجمه رسمی کنم برگه آزمایشات رو یا قبول میکنن؟
    دوباره دوباره دوباره!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای SOLAR اپلای کردم ولی در مرحله آخر Unable to process transaction می زنه ،

Service ID Message
    InserCountryofStay3 - Transaction failed:ServiceStubException:First_phase_commit failed - java.sql.SQLException: ORA-12899: value too large for column "CIRIS"."VSSO_STUD_CTRYSTAY"."COUNTRY_ADDR" (actual: 126, maximum: 120)
    InserCountryofStay2 - Transaction rolled back.
    form16AuditTrail - Transaction failed:Exception:CORBA TRANSACTION_ROLLEDBACK 9998 Maybe; nested exception is: org.omg.CORBA.TRANSACTION_ROLLEDBACK: vmcid: 0x2000 minor code: 1806 completed: Maybe
    InsertForm16 - Transaction rolled back.
    InserCountryofStay1 - Transaction rolled back.
    InsertPaymentRecord - Transaction failed:ServiceStubException:First_phase_commit failed - java.sql.SQLException: ORA-00001: unique constraint (CIRIS.PK_VSSPL_FEE_DTL) violated
    UpdateIenquiryNonScholar - Transaction failed:Exception:CORBA TRANSACTION_ROLLEDBACK 9998 Maybe; nested exception is: org.omg.CORBA.TRANSACTION_ROLLEDBACK: vmcid: 0x2000 minor code: 1806 completed: Maybe
    Country1AuditTrail - Transaction failed:Exception:CORBA TRANSACTION_ROLLEDBACK 9998 Maybe; nested exception is: org.omg.CORBA.TRANSACTION_ROLLEDBACK: vmcid: 0x2000 minor code: 1806 completed: Maybe

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

دوستان تا به امروز ما شدیم 6 نفر که متاسفانه ویزامون ریجکت شده! جالب اینجاست که افراد با رشته های متفاوت، در مقاطع متفاوت و شرایط مختلفی ریجکت شدند. برخی بورس دارند و برخی ندارند! حتی لزوما دانشگاهها هم یکسان نیست! تنها وجه مشترکی که بین ما 6 نفر وجود دارد اینه که هیچ کدوم از طریق سینگا اقدام نکردیم! و همگی مستقیم از خود دانشگاه بورس یا پذیرش گرفتیم... نکته بعدی اینه که با توجه به صحبتهای دوستان و گفته خود شخص سفیرمحترم ما اولین سری از دانشجویان ایرانی میباشیم که در این چند سال اخیر ویزامون ریجکت شده!!!
    حالا دلیل اصلی چیه خدا می داند و بس! چرا که همگی بدون دلیل ریجکت شدیم...
    خواهشمندم دوستانی که خدایی ناکرده ویزاشون رد میشه اطلاع بدن شاید بتونیم دست جمعی کاری کنیم البته تاالان که جوابی نگرفتیم حداقل ببینیم به همه ی بچه هایی که از طریق سینگا اقدام کردند ویزا دادند یا ربطی نداره.... شاید ما نتونیم کاری از پیش ببریم ولی حداقل بچه های دوره بعد به عاقبت ما دچار نشوند که بعد از نزدیک به یک سال تلاش و زحمت فراوان برای پذیرش و بورس لحظه آخر شوکه نشن با یک اتفاق غیرمنتظره "رد ویزا"......

Member

سلام شدیم 7 نفر یکی دیگه از بچه ها به من خبر داد که اونم ریجکت شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط murt نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

من برای همین ترم پذیرش داشتم از NTU رشته برق و سینگا هم بودم
    روز ۹ جون اقدام کردم برای ویزا و امروز دیدم که وضعیت اپلیکیشنم به approved تغییر کرده.
    یکی از دوستانی که چند روز زودتر از من اقدام کرده بود هم همین امروز اتفاق مشابهی براش افتاد
    امیدوارم که بقیه دوستانی که منتظرن هم زودتر درخواستشون تایید بشه
    با سلام و عرض وقت به خیر
    با توجه به اینکه بیان فرموده اید که در NTU برای ارشد برق پذیرش شده ویزا گرفته اید و اینکه تعدادی از بچه هایی که برای سنگاپور اقدام کرده بودند ریجکت شده اند چند سوال از خدمتتان داشتم سپاسگزارم پاسخ بفرمایید:
    1-ایا پذیرش شما مستقیم برای ارشد در نانیانگ است یا شما برای یکی از برنامه های مشترک نانیانگ-صنعتی مونیخ پذیرش شده اید؟
    2-ایا پذیرش شما همراه با بورس بوده است؟
    3-ایا شما هم اکنون در سنگاپور هستید؟چون من تنها قصد دارم برای برنامه ی ذکر شده در بالا اقدام کنم و هم اکنون دوستی در سنگاپور ندارم ایا میتوانم در مواقعی که به مشکل بر می خورم با شما تماس بگیرم؟
    از پاسخ شما بسیار سپاسگزارم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Allahlover نمایش پست ها
    با سلام و عرض وقت به خیر
    با توجه به اینکه بیان فرموده اید که در NTU برای ارشد برق پذیرش شده ویزا گرفته اید و اینکه تعدادی از بچه هایی که برای سنگاپور اقدام کرده بودند ریجکت شده اند چند سوال از خدمتتان داشتم سپاسگزارم پاسخ بفرمایید:
    1-ایا پذیرش شما مستقیم برای ارشد در نانیانگ است یا شما برای یکی از برنامه های مشترک نانیانگ-صنعتی مونیخ پذیرش شده اید؟
    2-ایا پذیرش شما همراه با بورس بوده است؟
    3-ایا شما هم اکنون در سنگاپور هستید؟چون من تنها قصد دارم برای برنامه ی ذکر شده در بالا اقدام کنم و هم اکنون دوستی در سنگاپور ندارم ایا میتوانم در مواقعی که به مشکل بر می خورم با شما تماس بگیرم؟
    از پاسخ شما بسیار سپاسگزارم
    دوست عزیز Allahlover من یکی از قربانی های سنگاپورم...یک کشور تازه به دوران رسیدست...ببین به جز بورسیه سینگا تحت هیچ شرایطی ویزا نمی ده...تحت هیچ شرایطی من دوره مشترک دانشگاه مونیخ با نانیانگ 2014 بودم کلی دانشگاه همکاری کرد

ببین من پیش سفیر رفتم
    به هر کسی بگی میل زدم
    study plan دادم
    گفتم که به چه دلایلی بر می گردم ایران
    گفتم آقا من متعهد می شم به دولتم خدمت کنم ( اونا خواسته بودن تا مطمئن بشن بر می گردم)
    bank statement 20000 دلار آمریکا دادم
    یک ماه تمام مکاتبه کردم
    هر چی بگی کردم
    ولی این کشور به هیچ عنوان ویزا به غیر سینگا نمی ده پولتو هدر نده

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان...متاسفم از اینکه ویزاتون ریجکت شده امیدوارم که جاهای بهتر بتونن برین
    سوالم اینکه من ویزا برای شرکت در کنفرانس هم نمیدن؟ من الان استرالیا دانشجو هستم و از استرالیا میخوام برای ویزای شرکت در کنفرانس اپلی کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان...متاسفم از اینکه ویزاتون ریجکت شده امیدوارم که جاهای بهتر بتونن برین
    سوالم اینکه من ویزا برای شرکت در کنفرانس هم نمیدن؟ من الان استرالیا دانشجو هستم و از استرالیا میخوام برای ویزای شرکت در کنفرانس اپلی کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    احتمال خیلی زیاد ویزا برای کنفرانس میدن..دوست من برای کار آموزی گرفت
    ولی برای تحصیل جز سینگا نه نمیدن

Junior Member

سلام
    من هم ویزام ریجکت شد، گفتم تجاربم رو اینجا بنویسم که دوستان دیگه همچین اتفاقی براشون نیفته و عمرشون و پولشون رو هدر ندن و بیخود اعصابشون خورد نشه!شرایط من هم مانند دوستم Krishnariat هست، با این تفاوت که من رشتم طراحی ای سی (Integrated Circuit Design) بود که بصورت مشترک بین صنعتی مونیخ و نانیانگ (TUM-NTU) برگزار میشد!فکر کنم شاید ما اولین ایرانی هایی بودیم که برای همچین Program ای Apply میکردیم، چون من خودم به شخصه طی مکاتباتم با دانشگاه میدیم که برای اولین باره براشون کسی از ایران برای همچین جایی اقدام میکنه! و فکر میکنم چیزی بالای 90 درصد متقاضی ها از هند بودن که حداقل من ندیدم کسی از اونا ویزاش رد بشه! حتی عده ای از هندی ها بودن که ویزاشون رو دو روزه گرفتن!!!با توجه به چندتا از دوستان که رد شد درخواست ویزاشون، میتونم بگم با کنار هم گذاشتن شواهد و نتایج به این نتیجه رسیدیم که منبع مالی دانشجو عمده دلیله رد یا قبول درخواست ویزا میتونه باشه.منابع مالی دانشجو در بین متقاضی های سنگاپور به صورت زیر بود:
    -بورس سینگا
    -بورس خود دانشگاه یا استاد
    -self-funded
    برنامه مشترک TUM-NTU که بصورت self-funded هست که ویزامون رد شد! دوستانی هم بودن که اینجا از خود دانشگاه و یا استاد بورس داشتن که اونها هم ویزاشون رد شد! اما عده ای هستن تو این فروم که بورس سینگا بودن و ویزا گرفتن! در واقع شواهد نشون میده هر کی بورس سینگا بوده ویزاشو گرفته و هرکی بورس سینگا نبوده ویزاش رد شده.

من وقتی ویزام رد شد، به دانشگاه گفتم، و جالب بود که خود دانشگاه هم متعجب بود از رد شدن ویزا!بعدش به کمک خود دانشگاه که واسط بین ما و ICA بود سوال و جواب شدیم که خود این سوال و جواب ها هم دو-سه هفته ای طول کشید! در واقع این همون Appeal بود که اینم رد شد.جالبه حتی عنوان هم نکردن که چرا ویزامون رد شد. و این هم متن پاسخ درخواست Appeal:

APPEAL FOR A STUDENT'S PASS
    FIN:.......
    Thank you for your interest in Student's Pass for the abovenamed.
    2 We have carefully evaluated the appeal. In the process, we have considered all
    relevant factors. While we understand EhsanZ's wish to study in Singapore, we are
    unable to approve the appeal.
    Yours faithfully

اما یه نکته دیگه ای هست در مورد رد شدن ویزا که درباره ملیته! یعنی به احتمال خیلی خیلی زیاد فقط اون ایرانی هایی که بورس سینگا دارن ویزا میگیرن و بقیه هم نمیگیرن! و اینکه میگم به ملیت ربط داره بخاطر اینه که مثلا هندی ها حتی در صورت self-funded بودن هم ویزا میگیرن!

اینها همه تجارب من بود با هدر رفت زمان و پول، امیدوارم بدرد ایندگان بخوره! البته این رو هم اضافه کنم که من هم تمامی اون مواردی که دوستم Krishnariat در چند پست قبل تر عنوان کردن، انجام دادم!
    موفق باشید!

Member

جا داره همین جا از زحمات سفیر کشورمون تو سنگاپور کمال تشکر و قدردانی را بجا بیارم که هیچ کاری برا یه سری دانشجویی که فقط و فقط به علت سینگا نبودن ریجکت شدن نتونست بکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)