صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

با سلام
    من اخیرا با یکی از اساتید nus مکاتبه کردم و اونم قبول کرده که برای internship برم و یه فرم tep فرستاده
    سوال من اینه که با این فرم همسر من هم میتونه با من بیاد چون یه بخش داره که کاملا در مورد وضعیت تاهل و مشخصات همسر سوال پرسیده
    از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

تا آنجا که من می دانم TEP نمی توان برای همسرتان درخواست ویزا بدهید مگر موسسه یا یک شخص اسپانسر ایشان شود و ایشان ویزایsocial visit pass بگیرند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام به دوستان عزیز. من 9سپتامبر برای مصاحبه (بورس سینگا، NTU) دارم میرم (ورودی ژانویه 2015). یعنی اگه منم توی مصاحبه قبول شم قراره برای ویزا همچین داستان هایی رو طی کنم؟؟

To aminjvd
    تا حالا موردی از رد شدن ویزای بورسیه های سینگا گزارش نشده یا حداقل من نشنیده ام.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان. آیا برای فرصت مطالعاتی شش ماهه به من و همسرم ویزا می دهند؟ من با یک استادی که در دانشگاه دلف هلند بود مکاتبه کردم، اما گفت که خودش اومده NUS (فکر کنم به عنوان فرصت مطالعاتی چندساله اومده خودش سنگاپور که بمونه سنگاپور) و با هم پیش رفتیم تا از طریق یکی از اساتید اونجا و رییس دانشکده شون برای من دعوتنامه فرستادند.
    در مورد ویزا گفت که فقط باید اثبات کنی 7000 دلار آمریکا داری. (اون وقت نمی دونست متأهلم)
    آیا دوستان معتقدند که ویزا گرفتن برای من، خصوصاً برای من و همسرم امکان پذیر نیست؟
    ضمن این که علاوه بر خرج های ویزا گرفتن، باید سند خونه م رو هم رهن دانشگاه بگذارم تا دانشگاه اجازه بده برم فرصت مطالعاتی، که خودش سیصد تومن هزینه داره.
    این رو هم بگم که ایشون به من آپشن هم داد که برای یک دوره ی دوساله برم NUS. آیا بهش بگم نتونستم کارهام رو جور کنم و بگذارم پست داک برم؟
    ممنون از هر راهنمایی که دوستان بتونن بکنن چون همونطور که می دونید برنامه ی زندگی آدم لنگ یک تصمیم میشه... که اطلاعات شما می تونه تا حد بسیار زیادی کمک کنه...
    پس سوالهای من به طور شفاف اینها میشن:
    1- احتمال دریافت ویزا برای فرصت مطالعاتی شش (تا نُه) ماهه من به همراه همسرم چقدر است؟
    2- برای این که ببینم ویزا می گیرم یا خیر آیا باید به سنگاپور یا جای دیگری سفر کرد؟ یا درخواست به صور آنلاین انجام می شود؟
    3- هزینه ی غیر قابل بازگشت در مراحل ویزا (شامل پرداخت آنلاین به IPA، احیاناً بلیط، آژانس مسافرتی، ...) چقدر است؟
    ویرایش توسط Risky : December 1st, 2014 در ساعت 01:10 AM

To Risky
    در مورد ویزا شما اگر از دانشگاه سنگاپور ساپورت بشوید و برای TEP اقدام کنید تا یک سال می توانید بمانید ولی با TEP همسر شما نمی تواند اقامت یک ساله داشته باشد البته با ویزای توریستی تا 2 ماه می تواند بماند. اگر استاد شما PR باشد یا دانشگاه ساپورت کند که معمولا برای دارندگان TEP این کار را نمی کند شاید بتوانید ویزای social visit pass long term بگیرید که احتمالش کم است.
    معمولا ویزای صادره برای شما multiple است و هر چند بار که بخواهید اجازه ورود و خروج دارید. در مورد هزینه های ویزا من حضور ذهن ندارم ولی در سایت اداره مهاجرت سنگاپور به تفصیل آمده. اگر برای TEP اقدام می کنید باید به سایت MoM هم مراجعه بکنید.
    وقتی انلاین اقدام کنید و در خواست شما قبول شود با همان نامه IPA که حکم ویزای یک بار ورود را دارد به سنگاپور بیایید و ویزای نهایی را بگیرید.

Junior Member

سلام
    من چند سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید:
    همسر من برای پست داک از دانشگاه سنگاپور آفر لتر گرفتند و یکی از فرمهایی که باید پر کنند مربوط به ویزای همراه است . آیا ما باید به همراه همسرم و همزمان وارد سنگاپور بشویم؟ آیا موردی بوده که با این شرایط ویزا ریجکت بشه ؟ چه مدت طول میکشه تا ویزا بیاد؟ ویزایی که الان صادر میشه برای ورود به سنگاپور ویزای اصلی یا فقط مجوز ورود و بعد باید برای ویزای دایمی اقدام کنند؟در صورتی که ویزا بعد صادر میشود چه مدت نمیتوان از سنگاپور خارج شد؟
    ممنون

سلام.
    من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه از دانشگاه NUS پذیرش گرفته م. تا الآن برای ویزا هیچ اقدامی نکرده ام در حالی که وقت زیادی هم ندارم و طبق حکم دانشگاه باید تا آخر اسفند از کشور خارج بشم.
    اگر به سوالا زیر جواب بدهید ممنون می شوم:
    1- برای اخذ ویزای خودم و همسرم چه اقداماتی باید انجام بدهم یا اینکه بفرمایید از کجا باید شروع کنم.
    2- برای اثبات تمکن مالی کدام روش رو انجام بدهم: 1- دوهفته صبر کنم نامه ی حمایت مالی وزارت علوم صادر بشه. 2- از دانشگاه مبدأ (ایران) نامه ی حمایت مالی صوری (الکی) بگیرم (که خود دانشگاه گفت اعتبار مال وزارت علوم بیشتره). 3- پول قرض کنم و Bank Statement فراهم کنم؟
    با سپاس

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک بار برای EP اقدام کردم که متاسفانه reject شد دوباره با همکاری استادم واسه TEP اقدام کردم که اونم متاسفانه reject شد.
    می خواستم از دوستان بپرسم همچنین موردی که TEP ریجکت بشه عجیب نیست و اینکه با توجه به این موضوع که همسرم الان TEP ایش قبول شده، الان چه کار می تونم بکنم که با اون برم. میشه یک بار دیگه برای TEP اقدام کرد؟ میتونم توریستی برم؟ اگر با توریستی برم اونجا وضعیتم دقیقا به صورتی در می آید؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    خیلی به کمکتون نیاز دارم

سلام. از این که هیچ کدوم دوستان جواب نمی دهند ممنون! امیدوارم ما اونجا اگه اومدیم به بقیه راهنمایی کنیم.
    حالا خواستم بپرسم فرق ویزای دانشجویی با کار چیه؟
    من برای فرصت مطالعاتی NUS پذیرش گرفتم. الآن استادم داره میگه ما برات ویزای کار درخواست کرده ایم نه ویزای دانشجویی! این برای من خوبه یا منو محدود می کنه که نتونم به کتابخونه و ... دسترسی داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)