صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

To Risky
    سلام
    احتیاجی به تشکر نیست ما همیشه مورد عنایت دوستان قرار می گیریم.
    ویزای کار خیلی بهتر است وامتیاز بیشتری دارید ولی معمولا گرفتن آن برای دانشجویان فرصت مطالعاتی سخت است و دانشگاه برای TEP اقدام می کند که در این صورت همسرتان را نمی توانید همراه ببرید. ضمنا چون دانشجوی دانشگاه نیستید به شما ویزای دانشجویی نمی دهند ولی با کارتی که دانشگاه به شما می دهد از امکانات کتابخانه می توانید استفاده کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Veteran

سلام،
    من برای PhD از طریق خود دانشگاه اقدام کردم و نه سینگا. درصورت پذیرش، ویزا میدن یا نه؟؟ کسی هست که از طریق خود دانشگاه اقدام کرده باشه و ویزا گرفته باشه؟؟؟
    ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام،
    من برای PhD از طریق خود دانشگاه اقدام کردم و نه سینگا. درصورت پذیرش، ویزا میدن یا نه؟؟ کسی هست که از طریق خود دانشگاه اقدام کرده باشه و ویزا گرفته باشه؟؟؟
    ممنون میشم اگر پاسخ بدید.
    سلام
    گرچه شاید جواب سوالتون نباشه،اما محض احتیاط میگم پارسال چندین نفر بودن که از طریق استاد و نه سینگا بورس شدن، ولی سنگاپور بهشون ویزا نداد! پس بسیار مراقب باشید...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام
    1) دلیل رد شدن ویزای دانشجویی دکتری سنگاپور به نظر شما چی هست؟
    2) چقدر زمان میبره تا مثلا به یک دانشجوی دکتری مکانیک ویزا بدن؟
    3) هزینه ویزا چقدر هست و ایا باید انلاین انجام بشه و مصاحبه نداره؟
    4) ازمایشات پزشکی هم داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای سینگا دعوت بودم که امروز گفتن ویزات رجکت شده!!!!
    کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟ چیز مشابهی بوده قبلا؟؟؟؟کاری میتونم بکنم؟؟؟؟
    شانسو ببین...

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

شما اگر دعوت نامه رسمی از سینگا دارید وهنوز وقت دارید این را به آژانس بدهید تا ضمیمه درخواست ویزا کنند اگر هم دعوت نامه ندارید از سینگا بخواهید. یک راه دیگر هم مصاحبه با اسکایپ است اگر به مصاحبه حضوری نمی رسید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member Qeshmi آواتار ها

با عرض سلام، من براى دوره مشترك NTU و TUM در مقطع كارشناسى ارشد پذيرش گرفته ام اما بعد از خواندن مطالب دوستان بنظر ميرسه كه احتمال گرفتن Student Pass براى يكسال خيلى كمه و ريسكش زياده كه پذيرش از دانشگاهه اى ديگه رو رد كنيم و به اين بچسبيم.
    آيا اين رد شدن ها عمدتا مربوط به پارسال بوده و امسال ممكنه حل شده باشه؟
    البته من در مالزى مشغول به تخصيل هستم و مراجعه من به ستگاپور براى امور ويزا آسونه ولى بالاخره همه مون ايرانى هستيم و ظاهرا اين مشكل مربوط به ايرانى هاست.
    ممنون ميشم نظرتون رو درمسان بگذاريد.
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

دوستان چرا این روزا انقدر آمار رجکت شدن ویزای سنگاپور بالا رفته؟

من برای ویزای توریستی اقدام کردم از آژآنس. دیروز اعلام کردن رجکت شده بدون دلیل.
    می تونم appeal بفرستم؟ من برای یه کنفرانس می رم که Sponsor pass کنفرانس هم دارم که آژانس از من نخواسته بود که بفرستم.
    اگه می شه برای ویزای توریستی appeal فرستاد، ارسال این نامه ی کنفرانس کمکی می کنه؟

کسی تاحالا تجربه ی ارسال appeal داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Qeshmi نمایش پست ها
    با عرض سلام، من براى دوره مشترك NTU و TUM در مقطع كارشناسى ارشد پذيرش گرفته ام اما بعد از خواندن مطالب دوستان بنظر ميرسه كه احتمال گرفتن Student Pass براى يكسال خيلى كمه و ريسكش زياده كه پذيرش از دانشگاهه اى ديگه رو رد كنيم و به اين بچسبيم.
    آيا اين رد شدن ها عمدتا مربوط به پارسال بوده و امسال ممكنه حل شده باشه؟
    البته من در مالزى مشغول به تخصيل هستم و مراجعه من به ستگاپور براى امور ويزا آسونه ولى بالاخره همه مون ايرانى هستيم و ظاهرا اين مشكل مربوط به ايرانى هاست.
    ممنون ميشم نظرتون رو درمسان بگذاريد.
    سلام
    بنده و یکی از دوستانم پارسال از همین دوره مشترک TUM و NTU پذیرش گرفتیم که بهمون ویزا ندادن! پیشنهاد میکنم اصلا روش حساب نکنید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GhostStrayDog نمایش پست ها
    دوستان چرا این روزا انقدر آمار رجکت شدن ویزای سنگاپور بالا رفته؟

من برای ویزای توریستی اقدام کردم از آژآنس. دیروز اعلام کردن رجکت شده بدون دلیل.
    می تونم appeal بفرستم؟ من برای یه کنفرانس می رم که Sponsor pass کنفرانس هم دارم که آژانس از من نخواسته بود که بفرستم.
    اگه می شه برای ویزای توریستی appeal فرستاد، ارسال این نامه ی کنفرانس کمکی می کنه؟

کسی تاحالا تجربه ی ارسال appeal داشته؟
    سلام
    سال قبل من و تعدادی از دوستان ویزامون ریجکت شد ( البته ویزای دانشجویی بود و من ازویزاهای دیگه بی خبرم). بعد appeal فرستادیم، ولی اصلا قبول نکردن و ویزا ندادن! حتی جالبه هیچ دلیلی هم برای رد ویزا ارایه نکردن. اصولا هم این سازمانشون هم که ویزا میده به ایمیل و تلفن تقریبا پاسخگو نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)