صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanZ نمایش پست ها
    سلام
    سال قبل من و تعدادی از دوستان ویزامون ریجکت شد ( البته ویزای دانشجویی بود و من ازویزاهای دیگه بی خبرم). بعد appeal فرستادیم، ولی اصلا قبول نکردن و ویزا ندادن! حتی جالبه هیچ دلیلی هم برای رد ویزا ارایه نکردن. اصولا هم این سازمانشون هم که ویزا میده به ایمیل و تلفن تقریبا پاسخگو نیست!
    سلام آقا احسان
    شما خودتون اقدام کرده بودین برای ویزا یا از طریق آژانس بود؟
    قبلا هم برای مصاحبه حضوری نرفته بودین سنگاپور؟
    میتونم بپرسم رشتتون چی بود؟ و اینکه خودتون فکر میکنید چرا ویزاتون ندادن؟

پیشاپیش خیلی ممنون بابت وقت و کمکتون

Junior Member

سلام دوستان کسی می دونه در صورت ریجکت شدن نامه آی پی ای چه باید کرد؟ و اینکه علت احتمالی چی می تونه باشه؟ ممنونم
    ویرایش توسط waterlil : July 31st, 2015 در ساعت 05:09 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ژانویه 2016 مقطع دکترا مستقیم NTU اقدام کردم. چند روز پیش برام ایمیل اومد که اپلیکیشن سینگای من رو رد کردن. وقتی با استاد صحبت کردم گفت که مشکلی نداره، من خودم بهت اسکولارشیپ میدم و پشتیبانیت میکنم. حالا با توجه به چیزایی که تو صفحات پیش اومده (که مربوط به سال دانشجوهای سال پیش هستن)، به نظرتون من شانسی واسه ویزا گرفتن دارم؟
    این امکان هست که ادم با ویزا توریستی بره سنگاپور، بعد از اونجا اقدام کنه واسه ویزا دانشجویی؟

سلام
    من به عنوان ریسرچ اینجنیر از یه دانشگاه در سنگاپور پذیرش گرفتم البته لازمه بگم که کار تلقی میشه نه دانشجو.
    ایا ممکنه در پروسه ویزا به مشکل بخورم ؟ شنیدم میگن به جز کسایی که بورس سینگا دارن به بقیه ویزا نمیده .
    تا حالا کسی از ایران دیدید که ویزای غیر دانشجویی گرفته باشه؟
    چه مدارک اضافی باید اماده کنم که احتمال گرفتن ویزام بالاتر بره؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

To sharifialireza
    بله ممکن است در پروسه ویزا دچار مشکل شوید البته این امر برای همه صادق است و مختص شما نیست.
    این شنیده شما صحیح نیست وضمنا مربوط به ویزای دانشجویی است.
    بله به تعداد فروان دیده ام که ویزای کار گرفته اند و به وفور هم دیده ام که تقاضایشان رد شده. تمام کسانی که سنگاپور کار می کنند یا اکثر افرادی که پسداک می خوانند باید ویزای کار بگیرند.
    شما سعی کنید همان مدارکی که خواسته اند را به طور کامل ارائه دهید بقیه کار به عوامل متعددی بستگی دار د که از کنترل شما خارج اند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

با سلام

من به تازگی با موسسه ای به نام Songapore- ETH Centre مصاحبه داشتم و موفق به دریافت ادمیشن از این موسسه شده ام. این موسسه وابسته به دانشگاه ETH Zurich سوییس است و یک دوره 3.5 ساله فول فاند در زمینه رشته مهندسی عمران- گرایش مهندسی برنامه ریزی حمل و نقل ارایه داده است (در نهایت مدرک از دکترا از ETH صادر میشود). در حین مصاحبه به من گفته شد که بایستی این پوزیشن به مدت دو هفته در سایت های دولتی سنگاپور تبلیغ شود و ... تا بعدا بتوان بقیه کارها را پیگیری کرد. فکر میکنم که چون پوزیشن به صورت پروژه ای است، برای من درخواست ویزای کاری خواهد شد. میخواستم ببینم که آیا اخذ این ویزا نیز غیرممکن است و اینکه آیا برای اپلای ویزا نیاز به خروج از کشور وجود دارد؟ چون من مشمول هستم و در شرایط جاری نمیخواهم (و نمیتوانم) برای اپلای ویزا درخواست معافیت تحصیلی کنم (تا اینکه از اخذ ویزای سنگاپور مطمئن شوم).

متشکر از توجه شما

سلام دوستان.
    بنده در حال حاضر در مالزی اقامت دارم و ویزای کار دارم و مشغول به فعالیت هستم.
    با فرض اینکه بتوانم در سنگاپور کار پیدا کنم، وضعیت اقامت دایم با توجه به شرایط جدید چطور هست؟ آیا در سنگاپور می شود پس از چند سال اقامت دایم گرفت؟
    پیشاپیش از وقتی که برای خواندن این نوشته گذاشتید سپاسگذارم
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بنده در حال حاضر در مالزی اقامت دارم و ویزای کار دارم و مشغول به فعالیت هستم.
    با فرض اینکه بتوانم در سنگاپور کار پیدا کنم، وضعیت اقامت دایم با توجه به شرایط جدید چطور هست؟ آیا در سنگاپور می شود پس از چند سال اقامت دایم گرفت؟
    پیشاپیش از وقتی که برای خواندن این نوشته گذاشتید سپاسگذارم
    خیر، امکان گرفتن اقامت سنگاپور تقریبا محال است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

دوستان برای یک دوره ی چند ماهه ی کوتاه میخوام برم NUS. الان که داشتم فروم رو میخوندم تعجب کردم چرا انقدر درخواست های ویزا رد شده. من الان خارج از ایران هستم، میخواستم بدونم بهتره از اینجا اقدام کنم یا برگردم ایران؟ در هر صورت یه برگشت به ایران دارم. ممنون میشم اگر دلایل احتمالی reject ویزا رو هم از نقطه نظر خودتون بگین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    دوستان برای یک دوره ی چند ماهه ی کوتاه میخوام برم NUS. الان که داشتم فروم رو میخوندم تعجب کردم چرا انقدر درخواست های ویزا رد شده. من الان خارج از ایران هستم، میخواستم بدونم بهتره از اینجا اقدام کنم یا برگردم ایران؟ در هر صورت یه برگشت به ایران دارم. ممنون میشم اگر دلایل احتمالی reject ویزا رو هم از نقطه نظر خودتون بگین.
    دانشگاه از طریق آنلاین برای ویزاهای دانشگاهی اقدام می کند ومعمولا برای دوره های چند ماهه دانشگاه درخواست ویزای TEP می دهد و پس از تایید با همان نامه تایید به عنوان ویزای یک بار ورود وارد می شوید و سپس ویزای اصلی را می گیرید.(جواب پیغام خصوصی) اگر هم همراه دارید به ایشان ویزای همراه بدلیل نوع ویزای شما نمی دهند مگر دانشگاه اسپانسر شود. راه دیگر هم این است که با یک ویزای دو بار ورود توریستی(ویزیت پس شورت ترم) به سنگاپور بیایند و قبل از یک ماه به مالزی بروید و برگردید و سپس برای یک ماه دیگر بمانید که در نهایت 2 ماه می شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)