صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    دانشگاه از طریق آنلاین برای ویزاهای دانشگاهی اقدام می کند ومعمولا برای دوره های چند ماهه دانشگاه درخواست ویزای TEP می دهد و پس از تایید با همان نامه تایید به عنوان ویزای یک بار ورود وارد می شوید و سپس ویزای اصلی را می گیرید.(جواب پیغام خصوصی) اگر هم همراه دارید به ایشان ویزای همراه بدلیل نوع ویزای شما نمی دهند مگر دانشگاه اسپانسر شود. راه دیگر هم این است که با یک ویزای دو بار ورود توریستی(ویزیت پس شورت ترم) به سنگاپور بیایند و قبل از یک ماه به مالزی بروید و برگردید و سپس برای یک ماه دیگر بمانید که در نهایت 2 ماه می شود.
    خیلی ممنون از پاسختون. برای گرفتن short term visit pass آیا آژانسهای داخل ایران میتونن اقدام بکنند؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. برای گرفتن short term visit pass آیا آژانسهای داخل ایران میتونن اقدام بکنند؟
    بله می توانید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

طبق گفته ی شما دوست عزیز، من با آژانسهای مسافرتی تماس گرفتم برای ویزای توریستی دوبار ورود و بهم گفتن که ویزای توریستی که میگیرن معلوم نیست که 14 روز باشه یا 30 روز و این رو Officer توی سنگاپور مشخص میکنه. من میخوام یه موقعی برای ویزای توریستی خانومم اقدام کنم که با هم از ایران بریم سنگاپور، سوالی که داشتم اینکه احتمالش هست آیا که بهش ویزای 30 روزه ندن؟ آیا کار خاصی هست که من به عنوان شوهرش که کنارشم انجام بدم؟

Junior Member

با سلام

دوستان كسي هست كه براي ويزاي توريستي هنگ كنگ اقدام كرده باشه؟
    يكي از دوستان مشخصات يك آژانس مسافرتي تو سنگاپور رو تو صفحه اول پيج گذاشته كه واقعا عالي بود
    مي خواستم بدونم كسي آژانس مشابهي تو هنگ كنگ مي شناسه كه بتونه برا ويزاي توريستي اقدام كنه؟

ممنون
    الكس

سلام

از دوستان کسی می دونه من که در خارج کشور هستم (المان) چطور از اینجا می تونم برای ویزای توریستی سنگاپور اقدام کنم؟ انلاین ممکن نیست؟
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره در اختیارم بذاره.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی می دونه من که در خارج کشور هستم (المان) چطور از اینجا می تونم برای ویزای توریستی سنگاپور اقدام کنم؟ انلاین ممکن نیست؟
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره در اختیارم بذاره.
    سوال من هم دقیقا همین هست! اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم.
    من این لینک رو پیدا کردم اما امتحان نکردم.

https://www.singapore-visa.sg/

نمیدونم چقدر طول بکشه و چقدر سخت باشه فرایندش.

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    سوال من هم دقیقا همین هست! اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم.
    من این لینک رو پیدا کردم اما امتحان نکردم.

https://www.singapore-visa.sg/

نمیدونم چقدر طول بکشه و چقدر سخت باشه فرایندش.
    به این آزانس ایمیل زدم گفتن هزینه ویزا 85 دلار آمریکا به ازای هر نفر به اضافه هزینه پست استیکر
    گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره بدونن

Junior Member

سلام دوستان خواهشا یکی جواب سوالمرو بده ممنون میشم.من ۲روز دیگه مالزیم و از همونجا میخوام ویزای توریستی سنگاپور بگیرم
    سوالم اینه ایا گرفتن ویزای توریستیش خیلی سخته؟چون ما یه خانواده ۵ نفره هستیم و اگر به یک نفر ندن سفرمون بهم میزیزه
    همه بالای ۲۱ سال هستیم.و اینکه من ۱۳ روز اونجا وقت دارم ایا ۷ روزه جواب ویزا میاد که ۳ یا ۴ روز برم سنگاپور؟
    خیلی لطف میکنید اگر سریع پاسخ بدید

سلام

چند سئوال درباره ويزا سنگاپور دارم:

الان ويزا راحت ميدن؟

1- ويزا رو در تهران ميدن؟ سفارت؟ يا از طريق آژانس ها بايد اقدام كنيم؟ يا موقع ورود در فرودگاه؟
    2- آن لاين هم ويزا ميدن؟
    3- ويزا 3 ماهه ميدن؟ چند روز طول ميكشه كه ويزا بدن؟ قيمتش؟ بايد ضمانت بديم كه برميگرديم ايران؟ اگر بعدش خواستيم بريم يه كشور ديگه چى؟

مرسى

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shafaghshayan نمایش پست ها
    سلام

چند سئوال درباره ويزا سنگاپور دارم:

الان ويزا راحت ميدن؟

1- ويزا رو در تهران ميدن؟ سفارت؟ يا از طريق آژانس ها بايد اقدام كنيم؟ يا موقع ورود در فرودگاه؟
    2- آن لاين هم ويزا ميدن؟
    3- ويزا 3 ماهه ميدن؟ چند روز طول ميكشه كه ويزا بدن؟ قيمتش؟ بايد ضمانت بديم كه برميگرديم ايران؟ اگر بعدش خواستيم بريم يه كشور ديگه چى؟

مرسى
    1- ویزا را از طریق آژانس بگیرید.
    2- امکان پذیر نیست
    3- ویزای یک ماهه توریستی دو بار ورود می دهند. که اگر یک بار از کشور خارج شوید دوباره به ندت یک ماه می توانید بمانید. از طریق آژانس ایرانی حدود 60 دلار آمیرکا می شه که البته با توجه به کارمزدی که می گیرند ممکن است متغیر می باشد. شما از آنجا به هرکشور دیگری که ویزا داشته باشید می توانید سفر کنید. ویزای توریستی معمولا بدون مشکل صادر می شود و اگر از ایران اقدام می کنید فکر می کنم 2 یا 3 هفته ای می آید.
    ضمنا نیازی به دادن تضمین به باز گشت نیست زیرا در این کشور کوچک و منظم اگر کسی بطور غیر قانونی بماند سریع پیداش می کنند و می اندازنش بیرون البته پس از جریمه مالی و حتی زندان و قوانین آنها هم شوخی بردار نیست.
    منظورم شما نیستید ولی جهت اطلاع پناهنده هم به هیچ عنوان نمی پذیرند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)