صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط parparisa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه از دانشگاه نانیانگ واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه اوکی گرفتم و می خوام کارای وزارت علوم رو شروع کنم. می خواستم بپرسم
    - آیا این 759 یورویی که وزارت علوم قراره بده کفایت می کنه واسه زندگی؟
    - نهایتا چه نوع ویزایی به من میدن و آیا داشتن مدرک زبان بین المللی اجباریه یا نه؟
    - اگه آره چه مدرکی و چه حد نصاب نمره ای رو قبول دارن؟
    - با توجه به اینکه فقط نامه حمایت مالی وزارت علوم رو میگیرم چقد احتمال داره ریجکت شم؟؟
    You need at least 600 SGD regarding your food to survive in singapore. I think it should be very difficult if NTU doesn't provide cheap and on campus accommodation for you.
    Regarding VISA please be informed that granting Singapore Employment VISA is not straightforward and with your situation, it will be totally random. In recent years some of the Iranian students who admitted for Ph.D. have been rejected for student VISA.

Thank you and have a nice ahead.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان
    من تازه از دانشگاه نانیانگ واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه اوکی گرفتم و می خوام کارای وزارت علوم رو شروع کنم. می خواستم بپرسم
    - نهایتا چه نوع ویزایی به من میدن و آیا داشتن مدرک زبان بین المللی اجباریه یا نه؟
    - با توجه به اینکه فقط نامه حمایت مالی وزارت علوم رو میگیرم چقد احتمال داره ریجکت شم؟؟
    این مبلغ معادل ۱۲۰۰ دلار سنگاپور میشه که حتی اگه مسایل مالی مرتبط با ویزا رو در نظر نگیریم (که البته خیلی مهم هست) و فک کنیم که ویزا اوکی میشه، بر اساس شنیده ها با این مبلغ خیلی سخت بشه توی سنگاپور زندگی کرد چون که یکی از گرون ترین شهرهای دنیاست. نمی خوام بگم نمیشه. ولی خیلی سخته.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

سلام دوستان
    سلام
    شما اگر یک نفر باشید با این مبلغ بصورت دانشجویی می توانید زندگی کنید. معمولا دانشگاه برای شما درخواست ویزای TEP می نماید که راحتتر از ویزای کار داده می شود.
    نیازی به مدک زبان نیست. در مورد شانس گرفتن ویزا به قطعیت نمیتوان نظر داد. در مورد ایرانیها هر اتفاقی ممکن است بیافتد ولی من در چند سال گذشته موارد زیادی دیدم که با ویزای TEP آ مده اند.
    ویرایش توسط nima56 : November 1st, 2017 در ساعت 09:07 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    سلام
    شما اگر یک نفر باشید با این مبلغ بصورت دانشجویی می توانید زندگی کنید. معمولا دانشگاه برای شما درخواست ویزای TEP می نماید که راحتتر از ویزای کار داده می شود.
    نیازی به مدک زبان نیست. در مورد شانس گرفتن ویزا به قطعیت نمیتوان نظر داد. در مورد ایرانیها هر اتفاقی ممکن است بیافتد ولی من در چند سال گذشته موارد زیادی دیدم که با ویزای TEP آ مده اند.
    In Singapore if you satisfy to live in shared room and eat all tour meals in NTU food courts, you need at least 1500 sgd including off campus housing rental.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    In Singapore if you satisfy to live in shared room and eat all tour meals in NTU food courts, you need at least 1500 sgd including off campus housing rental.
    من فکر می کنم برآورد شما دقیق نیست. این مبلغ برای دانشجویانی که بورسیه سنگاپور هستند و در خرج کردن دست بازتری دارند به واقعیت نزدیکتر است. من مواردی دیدم که دانشجو ایرانی با زیر 1000 هم دوام آورده. در مورد چینیها و هندیها که با کمتر از این مقدار هم زندگی می کنند. شما یک اتاق مشترک 400 تا 600 دلار حتی ارزانتر گیر بیاورید و هزینه خوراک را هم 400 تا 500 ضمنا آشپزی هم می توانید بکنید و 50 تا هم برای حمل ونقل. البته تفریح هزینه بر و خرید غیر ضروری را باید حذف کنید و مریض هم نشوید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

دوستان الان میشه آنلاین ویزا رو گرفت از وبسایت سفارت سنگاپور؟ بعد پیک آب ویزا رو از مالزی از دفتر سفارتشون دریافت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner نمایش پست ها
    دوستان الان میشه آنلاین ویزا رو گرفت از وبسایت سفارت سنگاپور؟ بعد پیک آب ویزا رو از مالزی از دفتر سفارتشون دریافت کرد؟
    بهترین روش اقدام از طریق آژانس مسافرتی هست. اگر کسی را در سنگاپور دارید او می تواند ویزا بگیرد و بیاورد فرودگاه.

Junior Member

سلام دوستان،

من تازه رسیدم سنگاپور و نمیدونم کدوم بانک حساب باز کنم که برای ایرانی ها مشکلی نداشته باشه، کسی اطلاعی در این مورد داره؟ شنیدم OCBC اخیرا مشکلاتی رو ایجاد کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad48 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من تازه رسیدم سنگاپور و نمیدونم کدوم بانک حساب باز کنم که برای ایرانی ها مشکلی نداشته باشه، کسی اطلاعی در این مورد داره؟ شنیدم OCBC اخیرا مشکلاتی رو ایجاد کرده.
    در زمان تحریمهای قبل برجام DBS مشکلی نداشت و کسانی که نتوانستند در OCBC حساب باز کنند به DBS مراجعه کردند. ولی از شرایط جدید اطلاعی ندارم.

با سلام
    برای ویزای توریستی سنگاپور،از آژانسهای ایران اقدام کنم یا آژانسهای مالزی؟
    باید اصل ویزای صادر شده در بدو ورود به سنگاپور همراهمان باشد یا کپی آن نیز کافی است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)