صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member zhoobi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

دو تا سوال داشتم
    یکی اینکه آیا پذیرش کالج زبان هم میشه گرفت؟ یا مثلا دانشگاهاش برای کسایی که مدرک زبان ندارن هم پذیرش می دن که یکسال اونجا زبان بخونی بعد وارد دانشگاه شی؟ آیا ویزا به این جور موارد میدن؟
    دو اینکه میشه با ویزای توریستی رفت اونجا و بعد پذیرش گرفت و ویزای بلند مدت گرفت؟
    ممنوون

Junior Member

با سلام..
    من براي كارآموزي در يك شركت سنگاپوري ويزاي 3 ماهه لازم دارم.
    چه جوري بايد اقدام كنم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط femme نمایش پست ها
    با سلام..
    من براي كارآموزي در يك شركت سنگاپوري ويزاي 3 ماهه لازم دارم.
    چه جوري بايد اقدام كنم؟
    معمولا برای دوره های کارآموزی شرکت باید برای شما درخواست ویزای TEP بدهد . پس از خود شرکت بپرسید که چه کار باید بکنید و آنها فرم لازم را برای شما می فرستند تا پر کنید. فکر میکنم اگر در خواست ویزا تایید بشه آنوقت با ویزا توریستی و حتا ممکن است با approval درخواست ویزا TEP هم میتوانید وارد سنگاپور شوید ولی مطمئن نیستم در هر حال بهترین مرجع همان منابع انسانی شرکت مذکور میباشد،
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng. Poly technique Tehran

پیش فرض پاسخ : SINGA | سینگا | مصاحبه و مسائل مرتبط

دوستان من ویزام آماده شد منتها روش نوشته single journey
    یعنی این که فقط یه بار میشه داخل سنگاپور شد؟؟؟

سلام.

من برای همین ترم از NUS پذیرش و اسکالرشیپ گرفتم. می خواستم ببینم با توجه به این شرایطی که ایران داره ممکنه که بهم ویزا ندن؟؟؟ ضمنا من متاهل هستم، ویزای همراه که مشکلی نداره؟

آها! ممنون.
    پس با این حساب ویزا مشکلی نخواهد داشت! ویزای همسر (dependent) بدون اشکال هست روندش؟ چون متاسفانه جدیدا دو تا از دوستانم مه برای آمریکا و کانادا درخواست ویزا کرده بودن به خودشون دادن ولی به همسرشون و بچه هاشون نه!!!!

تا زمانی که پروسه ویزا طی بشه و student pass رو بگیرم فکر می کنم باید سنگاپور اقامت کنیم. توی سنگاپور امکانش هست که مثلا برای مدت کوتاه تا حداکثر دو ماه که ویزا آماده بشه سوییت و یا اتاق اجاره کرد؟ آیا مبلغی رو هم به عنوان دیپوزیت می گیرن یا نه؟

من یه سوال داشتم که ممنون می شم دوستانی که در حال حاضر سنگاپور هستن پاسخ بدن، خیای حیاتیه برام!

راستش آفر من در حال حاضر مشروط هست به ارایه نمره آیلتسم که گفتن باید 6 باشه! فکر می کردم چون مسترم رو به انگلیسی خوندم دیگه نیازی نیست، برای همین هم امتحان نداده بودم دیگه. حالا می خوام ببینم که اون نامه IPA رو فعلا با همین برای من صادر می کنن یا نه! چون من برای th22 June ثبت نام کردم برای آیلتس و 2 هفته ای هم که زمان می بره نا نتیجه بیادش که تا بخواد آفرم تغییر کنه و درخواست IPA و باقی ماجرا، فکر می کنم ممکنه نرسم حتی!!!

نیما جان! یه سوالی داشتم از خدمتت ...
    آقا من برای این student pass از طریق همون ICA اپلای کردم، توی اون بخشی که سوال کرده بود که کشورهایی رو که توی 5 سال گذشته اقامت داشتی رو با آدرس بنویس، من فقط مالزی رو نوشتم که از 2010 تا 2013 بودم و بعدش فراموش کردم که ایران رو هم بنویسم برای اون 2 سال باقی موندش!!! به نظرت آیا این اشکالی ایجاد می کنه توی روند کار؟ ممکنه ریجکت کنن برای این؟

بعد این که تا جایی که من دیدم، توی این ICA هیچ کجاش ننوشته بود که آیا من اصلا اسکالرشیپ دارم یا نه!!!

اون ایمیلی رو هم که نوشتم الان توی این فرم نهاییش که پرینت گرفتم ننوشته!

کلا استرس گرفتم براش!!!

سلام بر همه دوستان
    من واسه این ترم (August 2013) از NTU پذیرش گرفتم و روز دوم June واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم. اما علی رغم این که می گن ده روزه ویزا میاد ، هنوز واسه من نیومدهو دو دفعه هم بهشون ایمیل زدم، می گن داریم ارزیابی می کنیم هنوز.
    می خواستم از دوستان کسانی هستند که این ترم واسه ویزا اقدام کرده باشن، و ویزاشون اومده باشه، یا این که چه مدت طول کشیده؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hdehghani88 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من واسه این ترم (August 2013) از NTU پذیرش گرفتم و روز دوم June واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم. اما علی رغم این که می گن ده روزه ویزا میاد ، هنوز واسه من نیومدهو دو دفعه هم بهشون ایمیل زدم، می گن داریم ارزیابی می کنیم هنوز.
    می خواستم از دوستان کسانی هستند که این ترم واسه ویزا اقدام کرده باشن، و ویزاشون اومده باشه، یا این که چه مدت طول کشیده؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    من هم 17th June اپلای کردم برای IPA، و هم چنان منتظرم! راستی status شما تغییر کرده توی این مدت؟؟؟ برای من هم نسبت به روز اول هیچ تغییری نکرده! زده Receiving Attention و البته یک شماره هم جلوی FIN برام شده! برای شما به چه شکلی هست؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)