صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

با سلام..
    من براي كارآموزي در يك شركت سنگاپوري ويزاي 3 ماهه لازم دارم.
    چه جوري بايد اقدام كنم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط femme نمایش پست ها
    با سلام..
    من براي كارآموزي در يك شركت سنگاپوري ويزاي 3 ماهه لازم دارم.
    چه جوري بايد اقدام كنم؟
    معمولا برای دوره های کارآموزی شرکت باید برای شما درخواست ویزای TEP بدهد . پس از خود شرکت بپرسید که چه کار باید بکنید و آنها فرم لازم را برای شما می فرستند تا پر کنید. فکر میکنم اگر در خواست ویزا تایید بشه آنوقت با ویزا توریستی و حتا ممکن است با approval درخواست ویزا TEP هم میتوانید وارد سنگاپور شوید ولی مطمئن نیستم در هر حال بهترین مرجع همان منابع انسانی شرکت مذکور میباشد،
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng. Poly technique Tehran

پیش فرض پاسخ : SINGA | سینگا | مصاحبه و مسائل مرتبط

دوستان من ویزام آماده شد منتها روش نوشته single journey
    یعنی این که فقط یه بار میشه داخل سنگاپور شد؟؟؟

سلام.

من برای همین ترم از NUS پذیرش و اسکالرشیپ گرفتم. می خواستم ببینم با توجه به این شرایطی که ایران داره ممکنه که بهم ویزا ندن؟؟؟ ضمنا من متاهل هستم، ویزای همراه که مشکلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اگر ویزای شما به صورت دابل جورنی باشد شما میتوانید یک بار خارج و دوباره وارد شوید اگر هم ویزای دانشجویی داشته باشید که به صورت مالتیپل است و هر چند بار که میتوانید وارد خارج شوید.
    نیما جان! من برای همین ترم آگوست از دانشگاه NUS پذیرش گرفتم با اسکالرشیپ. در حال حاضر هم ساکن مالزی هستم (جوهور باهرو) به دلیل این که میسترم رو همینجا خوندم. چون متاهل هم هستم بودجم بهم اجازه نمی ده که بتونم سنگاپور زندگی کنم( می خواستم ببینم که می شه دانشجوس سیگاپور بود و مالزی خونه گرفت؟؟؟ مالزی اشکال نمی گیرن اگر که بخوای هر روز بری و بیای؟ ممکنه یه بار بگن که نمی تونی وارد بشی مثلا؟ چون من همه خونه و زندگیم اینجاست الان.

سوال دیگه این که در حال حاضو و با توجه به این وضعیت سیاسی ایران و تحریم ها، احتمالش هست که ویزا دندن به نظرت اصلا؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    نیما جان! من برای همین ترم آگوست از دانشگاه NUS پذیرش گرفتم با اسکالرشیپ. در حال حاضر هم ساکن مالزی هستم (جوهور باهرو) به دلیل این که میسترم رو همینجا خوندم. چون متاهل هم هستم بودجم بهم اجازه نمی ده که بتونم سنگاپور زندگی کنم( می خواستم ببینم که می شه دانشجوس سیگاپور بود و مالزی خونه گرفت؟؟؟ مالزی اشکال نمی گیرن اگر که بخوای هر روز بری و بیای؟ ممکنه یه بار بگن که نمی تونی وارد بشی مثلا؟ چون من همه خونه و زندگیم اینجاست الان.

سوال دیگه این که در حال حاضو و با توجه به این وضعیت سیاسی ایران و تحریم ها، احتمالش هست که ویزا دندن به نظرت اصلا؟؟؟
    تا حالا که ویزا داده اند . کسانی هم بوده اند که خانه مالزی گرفته اند و هر روز به مالزی رفت و آمد کرده اند. این بستگی به نوع کار و تحقیقات شما و استاد راهنمایتن دارد. البته به این صورت نیست که نتوان در سنگاپور زندگی کرد و شما میتوانید اگر بچه ندارید برای سال اول در NTU خوابگاه بگیرید با قیمت مناسب و حتا NUS به بچه دارها هم خوابگاه میدهد و خیلیها اینگونه زندگی میکنند فقط پس انداز نمیتوانید بکنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

آها! ممنون.
    پس با این حساب ویزا مشکلی نخواهد داشت! ویزای همسر (dependent) بدون اشکال هست روندش؟ چون متاسفانه جدیدا دو تا از دوستانم مه برای آمریکا و کانادا درخواست ویزا کرده بودن به خودشون دادن ولی به همسرشون و بچه هاشون نه!!!!

تا زمانی که پروسه ویزا طی بشه و student pass رو بگیرم فکر می کنم باید سنگاپور اقامت کنیم. توی سنگاپور امکانش هست که مثلا برای مدت کوتاه تا حداکثر دو ماه که ویزا آماده بشه سوییت و یا اتاق اجاره کرد؟ آیا مبلغی رو هم به عنوان دیپوزیت می گیرن یا نه؟

من یه سوال داشتم که ممنون می شم دوستانی که در حال حاضر سنگاپور هستن پاسخ بدن، خیای حیاتیه برام!

راستش آفر من در حال حاضر مشروط هست به ارایه نمره آیلتسم که گفتن باید 6 باشه! فکر می کردم چون مسترم رو به انگلیسی خوندم دیگه نیازی نیست، برای همین هم امتحان نداده بودم دیگه. حالا می خوام ببینم که اون نامه IPA رو فعلا با همین برای من صادر می کنن یا نه! چون من برای th22 June ثبت نام کردم برای آیلتس و 2 هفته ای هم که زمان می بره نا نتیجه بیادش که تا بخواد آفرم تغییر کنه و درخواست IPA و باقی ماجرا، فکر می کنم ممکنه نرسم حتی!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    تا حالا که ویزا داده اند . کسانی هم بوده اند که خانه مالزی گرفته اند و هر روز به مالزی رفت و آمد کرده اند. این بستگی به نوع کار و تحقیقات شما و استاد راهنمایتن دارد. البته به این صورت نیست که نتوان در سنگاپور زندگی کرد و شما میتوانید اگر بچه ندارید برای سال اول در NTU خوابگاه بگیرید با قیمت مناسب و حتا NUS به بچه دارها هم خوابگاه میدهد و خیلیها اینگونه زندگی میکنند فقط پس انداز نمیتوانید بکنید.
    سلام، من از NUS پذیرش گرفتم میخواستم ببینم می تونم در NTU خوابگاه بگیرم و آیا اصلا این کار به صرفه است؟(من هم مثل مهیار متاهل هستم)

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman66 نمایش پست ها
    سلام، من از NUS پذیرش گرفتم میخواستم ببینم می تونم در NTU خوابگاه بگیرم و آیا اصلا این کار به صرفه است؟(من هم مثل مهیار متاهل هستم)
    NUS خودش خوابگاه متاهلی دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)