صفحه 4 از 23 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نیما جان! یه سوالی داشتم از خدمتت ...
    آقا من برای این student pass از طریق همون ICA اپلای کردم، توی اون بخشی که سوال کرده بود که کشورهایی رو که توی 5 سال گذشته اقامت داشتی رو با آدرس بنویس، من فقط مالزی رو نوشتم که از 2010 تا 2013 بودم و بعدش فراموش کردم که ایران رو هم بنویسم برای اون 2 سال باقی موندش!!! به نظرت آیا این اشکالی ایجاد می کنه توی روند کار؟ ممکنه ریجکت کنن برای این؟

بعد این که تا جایی که من دیدم، توی این ICA هیچ کجاش ننوشته بود که آیا من اصلا اسکالرشیپ دارم یا نه!!!

اون ایمیلی رو هم که نوشتم الان توی این فرم نهاییش که پرینت گرفتم ننوشته!

کلا استرس گرفتم براش!!!

سلام بر همه دوستان
    من واسه این ترم (August 2013) از NTU پذیرش گرفتم و روز دوم June واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم. اما علی رغم این که می گن ده روزه ویزا میاد ، هنوز واسه من نیومدهو دو دفعه هم بهشون ایمیل زدم، می گن داریم ارزیابی می کنیم هنوز.
    می خواستم از دوستان کسانی هستند که این ترم واسه ویزا اقدام کرده باشن، و ویزاشون اومده باشه، یا این که چه مدت طول کشیده؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hdehghani88 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من واسه این ترم (August 2013) از NTU پذیرش گرفتم و روز دوم June واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم. اما علی رغم این که می گن ده روزه ویزا میاد ، هنوز واسه من نیومدهو دو دفعه هم بهشون ایمیل زدم، می گن داریم ارزیابی می کنیم هنوز.
    می خواستم از دوستان کسانی هستند که این ترم واسه ویزا اقدام کرده باشن، و ویزاشون اومده باشه، یا این که چه مدت طول کشیده؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    من هم 17th June اپلای کردم برای IPA، و هم چنان منتظرم! راستی status شما تغییر کرده توی این مدت؟؟؟ برای من هم نسبت به روز اول هیچ تغییری نکرده! زده Receiving Attention و البته یک شماره هم جلوی FIN برام شده! برای شما به چه شکلی هست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    من هم 17th June اپلای کردم برای IPA، و هم چنان منتظرم! راستی status شما تغییر کرده توی این مدت؟؟؟ برای من هم نسبت به روز اول هیچ تغییری نکرده! زده Receiving Attention و البته یک شماره هم جلوی FIN برام شده! برای شما به چه شکلی هست؟؟؟
    سلام
    Status بنده هم به صورت Receiving Attention تبدیل شده و همین جور مونده و همانند شما یک شماره FIN بهش اضافه شده.
    انشالله واسه همه بچه هایی که اپلای کردن ویزا سر موقع میاد.
    موفق باشید.

این وضعیت یه جورایی خیلی داره نگران کننده می شه!!! هر سال دیگه حداکثر بعد از 10 روز IPA ها approve می شدن!! دوستان دز سال های قبل از هم کسانی بودن که بعد از گذشت 1 ماه هم چنان منتظر بوده باشن! برای هیچ یک از ایرانی ها که من باهاشون در ارتباطم الان اوکی نشده این IPA!

من بعد از آخرین پیگیریم، ایمیل زیر را ازشون گرفتم:
    We are currently looking into the case and would let the school know once there is an outcome. We would like to seek your understanding that depending on the complexity of the case, some applications may require a longer time to process
    نمی دونم چه اتفاقی می افته، فقط امیدوارم ویزای همه سر موقع بیاد

شما به کجا ایمیل می زنین برای پیگیری؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    شما به کجا ایمیل می زنین برای پیگیری؟؟؟
    به آدرس ایمیل زیر واسه پیگیری ایمیل زدم:

ICA_STP1@ica.gov.sg

هنوز ویزای کسی نیومده؟

Junior Member

کسی هست که نامه IPA 'گرفته باشه تا الان.....من خیلی نگرانم از 11 June تا الان.....

من هم از 18 June اپلای کردم و هنوز approve نشده!!! من هم خیلی نگرانم، تا به حال چنین چیزی سابقه نداشته! حداکثد دیگه تا هفت روز اینا اوکی می شده ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)