صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazadib نمایش پست ها
    این متن ایمیل پیشنهادی منه. اگه نظری دارید نسبت به ویراش نامه، لطفا نظر بدید که بتونیم نسخه نهایی رو آماده کنیم.
    ممنون.
    Dear Sir
    .Hi

Some of my friends and I in Iran received SINGA for PhD study at NUS and NTU. As you know, the final date for matriculation is 8 Aug and 5 Aug respectively. Even though more than one month is passing from applying student pass through SOLAR, none of us has received IPA letter till now.

We hope to receive response from ICA such that we can matriculate for our PhD study. Please consider that more than 10 Iranian students are waiting for IPA letter and it is very essential .for them and their future

We appreciate your precious time considering our request and email.

Sincerely,

List of our names and families
    سلام. با تشکر از وقتی که برای پیگیری این موضوع اختصاص می دین. راستش رو بخواین، به نظر من متن ایمیل کمی غیر رسمی هست، به عنوان مثال این که بعد از Dear ...دیگه نیازی به Hi نیست، علاوه این که Hi کمی هم خودمونی هستش، یا این که حتما و حتما باید بعد ازDear sir/madam کاما باشه! با توجه به این که ICA یک ارگان کاملا رسمی و حقوقی هست، متن نامه به نظرم بهتره کمی رسمی تر باشه و از لغات و مهمتر از اون لحن رسمی تری استفاده بشه، مخصوصا این که با تجربه ای که در این چند ساله دارم از مکاتبات با جاهای مختلف بسیار روی این موضوع حساس هستن. نکته دیگه هم این که اینا فقط به ایرانیان داخل کشور IPA ندادن، به عنوان مثال من خارج از ایران هستم و شاید دوستان دیگه ای هم شرایط من رو داشته باشن، ولی نامه فقط به ایرانیان داخل اشاره می کنه. مورد دیگه هم این که ممکنه بعضی از دوستان از جمله خود من بورسیشون از منابع دیگه هی غیر از سینگا تامین بشه و ...

نهایتا این که من متن پشنهادی شما رو به این شکل ویرایش کردم که باز هم بهتره همه دوستان روش نظر بدن تا بتونیم سریعتر به جمع بندی برسیم و عمل کنیم.

Dear Sir/Madam,
    I am writing to obtain information from you about the IPA approval for Iranian applicants. As a matter of fact, no IPA is approved for Iranian nationality until now, while it is very close the registration deadline. Considering this situation we all might miss the opportunity to enroll at our admitted Universities. Furthermore, all Iranian applicants whose applications are not approved yet have granted the full scholarship.
    I was wondering if you could help us with this matter by informing us of the issue for Iranian nationality as we have been informed that IPA is approved for applicants from other nationalities.
    I would be very grateful if you attend to this matter as soon as possible.
    Yours sincerely,

ممنون بابت ویرایش خوبتون. تا آخر امشب صبر کنیم که بچه ها اسمشون رو بذارن که اسم همه باشه.

Junior Member

you can ad my name to the list:
    Amirhossein Najafi
    Admitted to the Master Program at RSIS, NTU
    SOLAR #: TU-2013-C12244830000000
    applied for IPA on June 18, no change in status yet

it's more serious than you think guys! I ve been calling ICA over the past two weeks, always vauge answers! probably it is a new policy adopted by ICA not to grant visa/pass to iranians or at least restrict their number
    I know someone in this forum that applied for IPA on June 2. could anyone check if he's got anything. if he's not received it yet we all are waiting in vain ...sadly

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir001 نمایش پست ها
    Amirhossein Najafi

it's more serious than you think guys! I ve been calling ICA over the past two weeks, always vauge answers! probably it is a new policy adopted by ICA not to grant visa/pass to iranians or at least restrict their number
    I know someone in this forum that applied for IPA on June 2. could anyone check if he's got anything. if he's not received it yet we all are waiting in vain ...sadly
    آخه اگر همچین سیاستی رو اتخاذ کرده باشن پس چرا ویزای توریستی رو به راحتی برای ایرانی ها صادر می کنن؟ بعید می دونم همچین سیاستی باشه! ولی در این که ایرانیا استثنا هستن هیچ شکی نیست

بسيار ممنون از لطف و وقتي كه دوستان واسه اين موضوع گذاشتن.
    اون كسي كه June 2nd واسه ويزا اقدام كرده، بنده هستم و مثل همه دوستان ديگه هنوز IPA Letter دريافت نكرده ام.
    در ضمن لطفاً نام بنده را هم به ليستتون اضافه بفرماييد:

Hossein Dehghani Tafti
    Admitted to NTU Electrical Engineering Department
    Solar # : TU-2013-R12182730000000

اميدوارم ويزاي همه دوستان بياد و به مشكل بر نخوريم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir001 نمایش پست ها
    Amirhossein Najafi

Junior Member

unwritten policy, written or whatever, we have someone here applying 50 days ago without any response!!! it doesn't make any sense, there's something serious happening
    I informed the president's office, the provost, the chief of staff and RSIS' dean, last week. this morning graduate studies office informed me they have decided to defer my admission to 2014.
    ...contact your program administrators, int. student centre, GSO

Junior Member

خیلی ممنون از همه دوستان که هر کدوم به نحوی پیگیر این موضوع هستن. هر چند احتمال اینکه مسئله جدی و مهمی رخ داده باشه، هست و شاید سیاستهاشون عوض شده باشه اما باید تغییر در سیاستهای خارجه به اطلاع دانشگاهها برسه تا در پذیرش دانشجو اعمال کنن، به همین دلیل به نظر نمیاد قضیه این باشه و بخوان ماها رو ریجکت کنن. به هر حال نوشتن یک متن جمعی از طرف همه دوستان میتونه مفید باشه و ضرری نداره. به نظرم متن ایمیل آقای mahyar متن خیلی خوبیه. ممنون از ایشون و خانم ادیب که متن اول از ایشون بود. فقط دوستان لطف کنن هر کدوم که تمایل دارن نامشون زیر ایمیل باشه هر چه زودتر اسم و مشخصاتشونو اضافه کنن که زودتر این ایمیل فرستاده بشه. البته من فکر میکنم SOLAR # در حکم ID است و فقط برای چک کردن وضعیت توسط خود شخص است و مهمتر از اون# FIN است.

Junior Member

ممنون از دوستان
    متن نامه خوب و مفید

ولی به نظرم تا 27-26جولای صبر کنیم. من . از 10 June اپلای کردم و مطمئنم می یاد. اصلا نگران نباشید.

سلام.
    دوستانی که اسمشون در ادامه اومده موافقن و اطلاعاتشون تکمیله (اسم و فامیل و Fin)
    1- Name: HASHEMNIAYE TORSHIZI SAEEDEH, Fin. G1311362P
    2- Name:Adib Yaghmaie Farnaz, Fin. G1315500W

دوستانی که در ادامه اسمشون اومده لطفا مشخصات خودشون رو تکمیل کنن. ( اسم و Fin)
    3- Name: Amirhossein Najafi, Fin.
    4- Name: Hossein Dehghani Tafti, Fin.
    5- Name: glia, Fin.
    6- Name: Mahyar, Fin.
    دوستانی که در زیر اسمشون ذکر شده هنوز نظرشون رو اعلام نکردن. لطفا نظرشون رو به ما اعلام کنن.

parvazeh10, parsa1557, Armin65
    هر شخص جدیدی هم که تمایل به فرستادن نامه داره، لطفا اسم و Fin رو بذاره، ما استقبال می کنیم.
    من فکر می کنم متن نامه آقای مهیار مناسبه، فقط اسم ها تکمیل بشه و نظر بدید که چطوری میل بزنیم. مثلا یک راه اینه که هر شخص پایین نامه اسم همه رو بذاره و همه این نامه رو بفرستن. البته اگه بتونیم یک جوری همه با هم نامه رو بفرستیم بهتره.
    لطفا زودتر جواب بدید.
    ممنون

Junior Member

my FIN #: G1314885L

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)