صفحه 1 از 740 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

پیش فرض کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    برای انتخاب پروژه کسر خدمت، توصیه می شود که به جای مراجعه مستقیم به بنیاد، بهتر است به سازمانهای مورد تایید بنیاد مراجعه و از آنجا اقدام شود (http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%B2%DB%8C) من که رشته ام مهندسی عمران سازه است سازمانهای مد نظر را چگونه پیدا کنم لطفا در صورت امکان راهنمایی فرمایید با تشکر فراوان
    ویرایش توسط civilengineeri : May 30th, 2014 در ساعت 07:32 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjesh123 نمایش پست ها
    سلام . راسته که میگن حداکثر کسری که به کل پروژه ها میدن شده 8 ماه؟؟؟!!!
    میگن قانون جدیده
    خواهشا با مدرک حرف بزنید ، اصلا این قانونو نمیدارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان من مهندسی صنایعم و زیاد به بنیاد نخبگان اطمینان ندارم
    امکانش هست عکسی یا ادرسی از مراکزی که پروژه کسری خدمت ارائه میدن (همون لیستی که تو ب ن ن م هست) واس مایی که راهمون دوره ونمیتونیم زیاد رفت و امد کنیم به تهران ایمیل کنید یا پیغام خصوصی بدید؟ ممنون میشم از لطفتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    برای انتخاب پروژه کسر خدمت، توصیه می شود که به جای مراجعه مستقیم به بنیاد، بهتر است به سازمانهای مورد تایید بنیاد مراجعه و از آنجا اقدام شود (http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%B2%DB%8C) من که رشته ام مهندسی عمران سازه است سازمانهای مد نظر را چگونه پیدا کنم لطفا در صورت امکان راهنمایی فرمایید با تشکر فراوان
    سلام
    رشته دانشگاهی دوست من مثل شما مهندسی عمران گرایش سازه است. چند وقت پیش دو پروژه گرفت. ایشون از دانشگاه مالک اشتر پروژه گرفت. به این دانشگاه سر بزنید مطمئناً دست خالی بر نمیگردید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    سلام. آره برای بچه های پزشکی هم می شه از این طرح استفاده کرد. چند روز پیش که رفته بودم بنیاد یکی از بچه های پزشکی دانشگاه تهران اومده بود برای برابر با صل کردن مدارکش. برای دندانپزشکی هم اطلاع دارم که می شه طرح برداشت. محل خدمتتون هم بیمارستان بقیه الله می شه احتمال زیاد.
    سلام
    من چند روز پیش با کلی امید و آرزو کوبیدم اومدم تهران.(پادگان شهید نظران که بنیاد توشه) همگیشون توی بنیاد برگشتن گفتن به ما ابلاغ شده دیگه از بچه های پزشکی و دندون طرح نگیریم. دست از پا درازتر برگشتم

تو رو خدا اگه کسی رو می شناسی که طرح برداشته اخیرا ، شماره ای ، چیزی ازش بهم بده بلکه اثر کرد!

سلام دوستان
    چند تا سوال دارم خیلی ممنون میشم اونایی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن
    برای کسری خدمت دو سه تا سازمان پیدا کردم که به رشته ی من نیاز دارن برای پژوهش و قبول کردن که بهم پروژه بدن،الانم تو مراحل اولیه تشکیل پرونده هستم
    1.کلا چند تا پروژه برای کسری خدمت میتوان برداشت؟(غیرهمزمان)شنیدم دوتا درسته؟میخوام مطمین شم،اگر دوتا باشه پس ادم باید دوتا پروژه ی یک ساله یا بیشتر برداره تا حداکثر استفاده رو از کسری ببره،سرباز مسئول تشکیل پرونده تو ب ن ن م میگفت که یه دکتر تونسته 45 ماه کسری بگیره!ماااااااااااااااا!!!!! یعنی دوتا پروژه دوساله برداشته یا چندتا پروژه؟
    لطفا کسانی که تو این زمینه اطلاعات دارن راهنمایی کنن تا آدم اخرش پشیمون نشه و بگه کاش یکی بود به ما میگفت!!!!
    2.سوال دوم اینکه مثلا یه پروژه یک ساله به شما میدن یعنی شما باید عرض یکسال پروژه رو تموم کنید اگه زودتر تموم کنی چی؟اجازه دفاع میدن؟
    3.و سوال آخر اینکه وقتی یکی مثلا دوتا پروژه یکساله برمیداره این یعنی دوسال پژوهش و کارهای اداری و کمیسیون و ... میمونه که وقتگیره،کلا با پژوهش و کارهای اداری و تمام مخلفات نامه ی کسری خدمت چقدر طول میکشه تا بدستمون برسه؟
    از دوستانی دلسوزی که وقت میزارن و زحمت میکشن جواب میدن خیلی خیلی ممنونم انشالله کسرخدمت رقم بالا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال دارم خیلی ممنون میشم اونایی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن
    برای کسری خدمت دو سه تا سازمان پیدا کردم که به رشته ی من نیاز دارن برای پژوهش و قبول کردن که بهم پروژه بدن،الانم تو مراحل اولیه تشکیل پرونده هستم
    1.کلا چند تا پروژه برای کسری خدمت میتوان برداشت؟(غیرهمزمان)شنیدم دوتا درسته؟میخوام مطمین شم،اگر دوتا باشه پس ادم باید دوتا پروژه ی یک ساله یا بیشتر برداره تا حداکثر استفاده رو از کسری ببره،سرباز مسئول تشکیل پرونده تو ب ن ن م میگفت که یه دکتر تونسته 45 ماه کسری بگیره!ماااااااااااااااا!!!!! یعنی دوتا پروژه دوساله برداشته یا چندتا پروژه؟
    لطفا کسانی که تو این زمینه اطلاعات دارن راهنمایی کنن تا آدم اخرش پشیمون نشه و بگه کاش یکی بود به ما میگفت!!!!
    2.سوال دوم اینکه مثلا یه پروژه یک ساله به شما میدن یعنی شما باید عرض یکسال پروژه رو تموم کنید اگه زودتر تموم کنی چی؟اجازه دفاع میدن؟
    3.و سوال آخر اینکه وقتی یکی مثلا دوتا پروژه یکساله برمیداره این یعنی دوسال پژوهش و کارهای اداری و کمیسیون و ... میمونه که وقتگیره،کلا با پژوهش و کارهای اداری و تمام مخلفات نامه ی کسری خدمت چقدر طول میکشه تا بدستمون برسه؟
    از دوستانی دلسوزی که وقت میزارن و زحمت میکشن جواب میدن خیلی خیلی ممنونم انشالله کسرخدمت رقم بالا
    1- کلا 2 تا پروژه میتونید بردارید و مدت زمان کسری خدمت میتونه تا سقف کل خدمت رو پوشش بده.
    2- لازم نیست یکسال طول بکشه. یکی از دوستان من یه پروژه برداشت حدود 2.5 ماه طول کشید ولی تاریخ شروع به کار تا پایان به کارش فقط 20 روز فاصله داشت. و در نهایت 16 ماه کسری گرفت.
    3- اگر از اونجایی که کسری میگیرید باهاتون راه بیان شما میتونید دو پروژه یکساله رو حتی در کمتر از 8 ماه انجام بدبد. شروع به کار زدن یک پروژه حدود یک ماه طول میکشه و مراحل پایان کار و دفاع هم تقریبا همین حدود. اما تمام این زمان ها را میتوان با پیگیری کمتر هم کرد. یک نکته مهم دیگه اینه که از اونجایی که پروژه میگیرید آدماش کارشون دست باشه و اذیت نکنن و سریع کارتون رو راه بندازن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    پس این قانون که میگن حداکثر کسری خدمت 6 ماهه برای هر پروژه، درست نیست طبق گفته ی شما؟
    بله. درست نیست. قبلا یک قانونی بود که اگر کسری کمتر از 6 ماه باشه فقط در خود سازمان احتیاج به دفاع از پزوژه هست و اگر بالای 6 ماه باشه نیاز هست که در ب.م.ن.ن هم یک دفاع انجام بشه و چون که دفاع در ب.م.ن.ن رو باید مدیر پروژه انجام بده خیلی از سازمان ها کسری بیشتر از 6 ماه تعریف نمیکردند که کارشون ساده بشه. الان این 6 ماه تبدیل به 9 ماه شده البته. یعنی اگر مدت زمان کسری زیر 9 ماه باشه فقط یک دفاع در سازمان وجود داره و اگر بالای 9 ماه باشه یک دفاع دیگر نیز در ب.م.ن.ن توسط مدیر پروژه باید انجام بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    بله. درست نیست. قبلا یک قانونی بود که اگر کسری کمتر از 6 ماه باشه فقط در خود سازمان احتیاج به دفاع از پزوژه هست و اگر بالای 6 ماه باشه نیاز هست که در ب.م.ن.ن هم یک دفاع انجام بشه و چون که دفاع در ب.م.ن.ن رو باید مدیر پروژه انجام بده خیلی از سازمان ها کسری بیشتر از 6 ماه تعریف نمیکردند که کارشون ساده بشه. الان این 6 ماه تبدیل به 9 ماه شده البته. یعنی اگر مدت زمان کسری زیر 9 ماه باشه فقط یک دفاع در سازمان وجود داره و اگر بالای 9 ماه باشه یک دفاع دیگر نیز در ب.م.ن.ن توسط مدیر پروژه باید انجام بشه.

این تبدیل ۶ ماه به ۹ ماه رو چقدر مطمین هستید؟
    شما اطلاع دارید که تعیین سقف ۲ بروزه غیرهمزمان صحت داره یا نه؟ (قبلا میشد هرچندتا که دلت میخواد به صورت غیرهمزمان برداری الانم میشه؟)

ممنون از اشتراک اطلاعات

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    این تبدیل ۶ ماه به ۹ ماه رو چقدر مطمین هستید؟
    شما اطلاع دارید که تعیین سقف ۲ بروزه غیرهمزمان صحت داره یا نه؟ (قبلا میشد هرچندتا که دلت میخواد به صورت غیرهمزمان برداری الانم میشه؟)

ممنون از اشتراک اطلاعات
    تقریبا مطمئن هستم از این که شده 9 ماه.
    2 پروژه بیشتر نمیتوان برداشت. این دو پروژه هم میبایست غیر همزمان باشند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)