صفحه 38 از 42 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط syawash_m17 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    بنده دکترا رو اواسط شهریور 97 تموم و دفاع میکنم یعنی چیزی حدود 10 ماه دیگه و خارج از کشور هستم!
    از کی باید اقدام کنم واسه هیئت علمی سرباز و اینکه با توجه به اینکه من بعد از مرداد ماه تحصیلم تموم میشه و عملا آموزشی مرداد رو از دست میدم، این یکسال رو نمیتونم تو دانشگاه تدریس کنم و باید منتظر بمونم تا سال بعد؟ یا اینکه در صورت موافقت دانشگاه برای جذب من، دورم از مهر 96 شروع میشه؟
    سلام. فکر کنم بتونید در فراخوان شهریور 97 شرکت کنید. تا زمان اعزام تدریس میکنید و تیرماه برای آموزشی اعزام میشین

با سلام. من با طرح سربازیم برای هیات علمی موافقت شده و آقای حسینی گفتند که اعزامم تیر سال دیگست. اما هنوز تو سایت services.epolice.ir
    چیزی update نکرده و تاریخ اعزامم ۱ دی هست. کسی اطلاع داره باید چطور پی گیری کرد؟ می شه به راحتی به این سایت و برگ سفیدی که میاد اعتنا نکرد؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hfmiut نمایش پست ها
    با سلام. من با طرح سربازیم برای هیات علمی موافقت شده و آقای حسینی گفتند که اعزامم تیر سال دیگست. اما هنوز تو سایت services.epolice.ir
    چیزی update نکرده و تاریخ اعزامم ۱ دی هست. کسی اطلاع داره باید چطور پی گیری کرد؟ می شه به راحتی به این سایت و برگ سفیدی که میاد اعتنا نکرد؟
    دوست عزیز
    مهم نیست. شما پیگری همون سرباز هیئت علمی باشید.
    سایت مربوطه بعد از تکمیل دوره آموزشی شما در تابستان آپدیت میشود.
    پس به برگه سفید، سایت، و تاریخ 1 دی ماه اصلا توجه نکنید!

سلام. دو سوال داشتم

(۱) من قبلا یک ماه سابقه خدمت داشتم که برای ادامه تحصیل دکتری از خدمت مرخص شدم. آیا وجود این یک ماه خدمت تاثیری در امکان استفاده از طرح سربازی داره یا خیر؟

(۲) اصولا امکان هیات علمی شدن به عنوان طرح سربازی در دانشگاه های بزرگ و مطرح کشور چقدر هست مثلا دانشگاه های تهران؟ آیا در شهرستان ها و مناطق محروم شانس بیشتر هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام. دو سوال داشتم

(۱) من قبلا یک ماه سابقه خدمت داشتم که برای ادامه تحصیل دکتری از خدمت مرخص شدم. آیا وجود این یک ماه خدمت تاثیری در امکان استفاده از طرح سربازی داره یا خیر؟

(۲) اصولا امکان هیات علمی شدن به عنوان طرح سربازی در دانشگاه های بزرگ و مطرح کشور چقدر هست مثلا دانشگاه های تهران؟ آیا در شهرستان ها و مناطق محروم شانس بیشتر هست؟
    (1) بله.
    (2) بسته به نوع رشتتون و تعداد متقاضی مربوط به اون رشته فرق داره.

Junior Member

باسلام
    بنده ازطرفی در مصاحبه طرح سربازی هیات علمی پذیرفته شده ام اما هنوز پروسه جذب کامل نشده است و از طرف دیگر تاریخ اعزامی که نظام وظیفه تعیین کرده است اول تیرماه هستش. اگر پروسه جذب تا قبل از اعزام تمام نشود چکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosalmanirani نمایش پست ها
    سلام. فکر کنم بتونید در فراخوان شهریور 97 شرکت کنید. تا زمان اعزام تدریس میکنید و تیرماه برای آموزشی اعزام میشین
    تا آموزشی گذرانده نشه حکم نمی زنن، لذا امکان تدریس نیست، مگر به صورت حق التدریس.

Junior Member

با سلام
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند.روند کاری جذب سرباز هیات علمی چطوره؟ الان وزارت خونه سرباز هیات علمی بنده رو تایید کرده اما دانشگاه تازه هفته پیش مصاحبه گذاشته و منو رد کردن. و الان میگن میخواهیم امتیاز سرباز هیات علمیتو لغو کنیم. در صورتیکه من بورس دانشگاه بودم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ازتون
    اگر مدرک گواهی دوره آموزشی تکمیلی داشته باشید آیا باید بریم دوره آموزشی رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ازتون
    اگر مدرک گواهی دوره آموزشی تکمیلی داشته باشید آیا باید بریم دوره آموزشی رو؟
    (البته اطلاعات من بر میگرده به سال 1388 وقتی که سرباز هیات علمی بودم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)