صفحه 1 از 42 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

پیش فرض سرباز هیات علمی

در مورد اینکه به چه صورتی میشه به عنوان استاد در دانشگاه ها خدمت سربازی انجام داد اطلاعات مفیدی دارم که شاید به درد خیلی ها بخوره. خودم همین حالا سربازیم رو در یه دانشگاهی به عنوان هیات علمی دارم میگذرونم.
    خیلی دوست دارم مسولین این سایت یه بخشی تحت عنوان "سرباز هیات علمی" درست کنن تا تجربیاتم رو در اختیار همه بذارم. هدفم فقط اینه که همه با این نوع خدمت رفتن آشنا بشن شاید خیلی ها دنبالش باشن و ندونن باید از کجا شروع کنن.
    در نهایت من درخدمتم برای جواب دادن هر سوالی که باشه
    شاد باشید

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

ببخشید این طرح برای دکترا هاست قثط یا برای ارشد هم میشه؟
    کجاها میگیرن؟
    مثلا تهران یا اطرافش می گیرین؟
    چه شرایطی باید داشته باشیم؟
    حقوقش چه طوریه؟
    چند وقته؟
    روند اقدام چه طوریه؟

سلام.
    هم دکترا هم ارشد ولی ترجیحا رشته های با تعداد فارغ التحصیل پایین
    معمولا دانشگاههای سطح پایین(در وزارت بهداشت بهشون میگن تیپ 3) میتونن بگیرن
    باشد مشمول سربازی باشی ولی در یک بازه زمانی خاص مثلا از خرداد تا مرداد باید اقدام کنی و اگر اوکی شد در مهر ماه به جای اینکه بری سربازی میری دانشگاهی که شما رو خواسته برای تدریس.
    حقوق و مزایات با هیات علمی عادی فرقی نداره ولی در عوض به جای 2 سال سربازی باید 4 سال تدریس کنی در اون دانشگاه. که با این اوضاع اشتغال در کشور فکر نکنم کسی باشه که از کار کردن بدش بیاد مخصوصا اگر سربازی هم به حساب بیاد.
    در کل یعنی نو علی نور!
    اگر رشته ت رو بگی شاید بهتر راهنماییت بکنم همچنین مقطعت رو
    شاد باشی

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

فوق لیسانس مکانیک شریف؟
    (دانشگاه آزاد هم استاد میگیره؟ فقط موظف به تدریس خواهند بود یا کارای تحقیقی هم باید انجام بشه؟)
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzrasuli نمایش پست ها
    در مورد اینکه به چه صورتی میشه به عنوان استاد در دانشگاه ها خدمت سربازی انجام داد اطلاعات مفیدی دارم که شاید به درد خیلی ها بخوره. خودم همین حالا سربازیم رو در یه دانشگاهی به عنوان هیات علمی دارم میگذرونم.
    خیلی دوست دارم مسولین این سایت یه بخشی تحت عنوان "سرباز هیات علمی" درست کنن تا تجربیاتم رو در اختیار همه بذارم. هدفم فقط اینه که همه با این نوع خدمت رفتن آشنا بشن شاید خیلی ها دنبالش باشن و ندونن باید از کجا شروع کنن.
    در نهایت من درخدمتم برای جواب دادن هر سوالی که باشه
    شاد باشید
    سلام
    لطفاً بفرمائید:

1) چند ساعت در هفته موظف به تدریس خواهیم بود؟
    2) آیا روزها و ساعات تدریس رو دانشگاه انتخاب میکنه یا خودمون؟
    3) به فوق لیسانس (من IT خوندم) چقدر حقوق میدن؟
    4) آیا میتونه راهگشای استخدام ثابت در همون دانشگاه باشه؟ یعنی بعد از چهار سال خداحافظ؟ یا اینکه اگر بخواهیم میتونیم استخدام بشیم؟

سلام.
    وزارت علوم باید در فراخوان وزارت علوم شرکت کنی
    دانشگاه ازاد نه، هم کار تحقیقاتی میکنن هم آموزش. بسته به اینکه مربی آموزشی باشه یا پژوهشی.

سلام.
    باید مثل هیات علمی های ن 5 روز در هفته تمام وقت اونجا باشی یعنی از 8 تا 3 بعد از ظهر.

معمولا موظفی چیزی حدود 12 واحد در هر ترمه که شما به عنوان استاد خودت تاریخ کلاس ها رو با مدیر گروهت هماهنگ میکنی. دقیقا مثل بقیه اساتید فرقی نداری با اونا.
    به فوق لیسانس ماهی حدود یک و نیم میلیون تومان حقوق میدن که با این افزایش حقوقی که امسال دولت قراره اعمال کنه میشه حدود یک و هشتصد.
    معمولا سرباز های هیات علمی در صورت عملکرد خوب و علاقه خودشون به موندن در اون دانشگاه بعد اتمام جذب میشن. تازه شما در این مدت 4 سال انقده رزومه آموزشی و پژوهشی خوبی جمع کردین که یا یه ضرب دکتری قبول میشین یا دانشگاه خودت از خداشه که بمونی.
    تقریبا هم مشمول همه امکانات رفاهی هم هستی.در کل تو دانشگاه کسی نمیتونه بین شما و بقیه فرقی بذاره چون از نظر ظاهر(پوشش و موی سر و ...) حالت عادی داری.
    و اولین تابستون بعد شروع به کارت در مرداد ماه به مدت 45 روز باید بری کرج در سپاه دوره آموزشی بگذرونی که همه سرباز هیات علمی ها از همه دانشگاه ها میان.
    شاد باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzrasuli نمایش پست ها
    سلام.
    باید مثل هیات علمی های ن 5 روز در هفته تمام وقت اونجا باشی یعنی از 8 تا 3 بعد از ظهر.

معمولا موظفی چیزی حدود 12 واحد در هر ترمه که شما به عنوان استاد خودت تاریخ کلاس ها رو با مدیر گروهت هماهنگ میکنی. دقیقا مثل بقیه اساتید فرقی نداری با اونا.
    به فوق لیسانس ماهی حدود یک و نیم میلیون تومان حقوق میدن که با این افزایش حقوقی که امسال دولت قراره اعمال کنه میشه حدود یک و هشتصد.
    معمولا سرباز های هیات علمی در صورت عملکرد خوب و علاقه خودشون به موندن در اون دانشگاه بعد اتمام جذب میشن. تازه شما در این مدت 4 سال انقده رزومه آموزشی و پژوهشی خوبی جمع کردین که یا یه ضرب دکتری قبول میشین یا دانشگاه خودت از خداشه که بمونی.
    تقریبا هم مشمول همه امکانات رفاهی هم هستی.در کل تو دانشگاه کسی نمیتونه بین شما و بقیه فرقی بذاره چون از نظر ظاهر(پوشش و موی سر و ...) حالت عادی داری.
    و اولین تابستون بعد شروع به کارت در مرداد ماه به مدت 45 روز باید بری کرج در سپاه دوره آموزشی بگذرونی که همه سرباز هیات علمی ها از همه دانشگاه ها میان.
    شاد باشی
    ممنون از راهنمایی شما

فراخوان تقریباً چه تاریخی هست؟
    ملاکشون برای پذیرش چی هست؟ فقط آزمون علمی؟ معدل؟ مصاحبه عقیدتی؟
    با توجه به کسانی که شما دیدید، میانگین افراد پذیرفته شده چه شرایط و معدلی داشتند؟

باز هم ممنون

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته محیط زیست در مقطع کارشناسی ارشد می باشم
    و از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان فارغ التحصیل شده ام
    آیا با توجه به پذیرش کم در کارشناسی ارشد و بسیار کم در دکترا و آوردن این رشته در بسیاری از دانشگاه ها بخصوص پیام نور من میتوانم برای امریه اقدام نمایم؟
    از کجا باید شرو کنم؟
    آیا شانس گرفتن امریه رو دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما

فراخوان تقریباً چه تاریخی هست؟
    ملاکشون برای پذیرش چی هست؟ فقط آزمون علمی؟ معدل؟ مصاحبه عقیدتی؟
    با توجه به کسانی که شما دیدید، میانگین افراد پذیرفته شده چه شرایط و معدلی داشتند؟

باز هم ممنون
    سلام
    برای وزارت علوم باید به آدرس http://www.msrt.ir/sites/jazbsite/default.aspx مراجعه کنید(به سرباز هیات علمی طرح سربازی هم میگن). در وزارت علوم مثل استخدام های رسمی باید در فراخوان جذب هیات علمی شرکت کنید و در رشته خودتون اگر طرح سربازی نیاز داشتن ثبت نام کنید که حتما در صورت نیاز باید برای مصاحبه و ... برید. ادر اون لینک اطلاعات کاملی پیدا خواهید کرد+ این لینک: http://www.sarbazi.us/?p=1917 + ui.ac.ir/Dorsapax/userfiles/file/.../sarbazi_manual.pdf‎.
    شاد باشی

صفحه 1 از 42 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)