صفحه 10 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط freddiehighmor نمایش پست ها
    http://www.msrt.ir/sites/Nezarat/Sar...Lib1/24658.pdf
    گفتید که اونایی که سرباز هئیت علمی میشن دیگه نمیتونن برن خارج از کشور واسه ادامه تحصیل اما تاکی؟ ابن دیگه چه قانونیه؟ این قانون هنوزم هم پابرجاس؟ چون سال 86 تصویب شده
    دوستان پیگیری کنید لطفاً
    دقیقا دوست عزیز
    فقط و فقط برای سفر زیارتی و یا کنفرانس امکان این کار هست که اون هم اینقدر دوندگی بین وزارت علوم و سپاه (سربازی هیئت علمی زیر نظر سپاه است که دفترشون کنار ورزشگاه تختی هست) و نیروی انتظامی برای صدور معافیت داره که آدم خود به خود بی خیال میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan446 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر از حسن نیت شما در پاسخ دهی به دوستان که البته ماهم بسیار استفاده کردیم
    دو سوال داشتم:
    1- من بهمن ماه سال جاری میخوام برای سرباز هیات علمی اقدام کنم و اگر در شهریور سال بعد مشخص شود که در آزمون PHD قبول شدم آیا میتونم ادامه تحصیل بدم ؟ و در دکترا میتوانم از شرایط بورس یا دوباره سرباز هیات علمی استفاده کنم؟! و اینکه میتوانم از سهمیه مربیان در آزمون استفاده کنم؟!
    دکتری در داخل کشود موردی ندارد و امکان این کار هست فقط اینکه مدت زمان باقیمانده سربازی شما دو برابر خواهد شد. مثلا فرض کنیم از زمان سربازی شما دو سال مانده باشد و شما دکتری داخل کشور قبول شوید، بعد از گرفتن مدرک دکتری باید چهار سال خدمت کنید تا کارت پایان خدمت رو بهتون تحویل دهند.

پ.ن.: فقط برای دکتری داخل کشور امکان هست و دکتری خارج از کشور چنین امکانی ندارد و تا زمانی که کارت پایان خدمت نگرفتید اجازه دکتری خارج از کشور ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolstat نمایش پست ها
    سوال دیگم که یادم رفت بپرسم اینه که اگه الان اقدام کنیم و فرض کنیم دانشگاه و وزارتخونه اوکی بدن، آیا می‌تونیم از بهمن امسال کارمونو شروع کنیم یا نه باید تا مهر 94 صبر کنیم؟ باتشکر
    دوست عزیز
    شما از همان بهمن کارتون رو شروع میکنید.

سربازی شامل دو بخش "ضرورت + تعهد" است. که دروه ضرورت شما بعد از گذراندن آموزشی سربازی در اولین تابستان بعد از شروع سربازی شما هست. و دوره تعهد شما در همان بدو ورود شروع میشود. سپس دوره ضرورت بعد از گذراندن آموزشی شروع خواهد شد و مجددا هنگامی که دوره ضرورت شما تمام یشود دروه تعهد شما ادامه پیدا میکند.
    دوره ضرورت زیر نظر سپاه است و دوره تعهد شما زیر نظر وزارت علوم است. تا زمانی که مجموع این دو دوره تمام نگردد کارت پایان خدمت صادر نخواهد شد.
    ویرایش توسط houtcivil : December 22nd, 2014 در ساعت 08:03 PM

دوستان مطلع لطفا پاسخ بدید. بنده بورسیه یه دانشگاه سراسری بودم که به دلیل عدم بودجه مجبور کردن سربازی رو از طریق بنیاد شروع کنم(چون اگر بخوان برای طرح استاد سربازی حکم بزنن، دانشگاه باید چهار سال خودش هزینه بده و وزارت خونه ردیف استخدامی نمیزنه). ظاهرا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یک نامه میده به وزارت علوم که استخدام ایشان بلامانع است و انجام پروژه خدمت با استخدام در ادارات دولتی مغایرتی ندارد. آیا وزارت علوم با این نامه برای افراد ردیف استخدامی صادر میکند و با فرد مانند کسی که پایان خدمت دارد برخورد میکند؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    من فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش منابع انسلنی از دانشگاه علامه طباطبایی هستم
    میخواستم بدونم بنظرتون میتونم امریه پیام نور رو بگیرم برای سربازی بگیرم
    من کارشناسی تو پیام نور خونده ام و با معدل خوبی هم فارغ التحصیل شده ام
    ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط yosef123 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش منابع انسلنی از دانشگاه علامه طباطبایی هستم میخواستم بدونم بنظرتون میتونم امریه پیام نور رو بگیرم برای سربازی بگیرم من کارشناسی تو پیام نور خونده ام و با معدل خوبی هم فارغ التحصیل شده ام ممنون از لطفتون
    دوست عزیز حتما. اما برای اینکار باید پیگیری کنید. و این رو هم پیگیر بشید که آیا ورازت به دانشگاهها اجازه گرفتن مربی سرباز (یا همون فوق لیسانس) رو هنوز میده؟ چون صحبتی بود که به خاطر تعداد زیاد فارغ التحصیلان رشته دکتری دیگه اجازه مربی سرباز به دانشگاهها داده نمیشه. مگر اینکه در یک رشته خاص باشه. برای مثال رشته مهندسی کامپیوتر که فارغ التحصیل دکتری تعدادشون خیلی خیلی کم هست. پستهای قبلی این تاپیک رو هم بخونید براتون مفید خواهند بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezamfd نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا پاسخ بدید. بنده بورسیه یه دانشگاه سراسری بودم که به دلیل عدم بودجه مجبور کردن سربازی رو از طریق بنیاد شروع کنم(چون اگر بخوان برای طرح استاد سربازی حکم بزنن، دانشگاه باید چهار سال خودش هزینه بده و وزارت خونه ردیف استخدامی نمیزنه). ظاهرا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یک نامه میده به وزارت علوم که استخدام ایشان بلامانع است و انجام پروژه خدمت با استخدام در ادارات دولتی مغایرتی ندارد. آیا وزارت علوم با این نامه برای افراد ردیف استخدامی صادر میکند و با فرد مانند کسی که پایان خدمت دارد برخورد میکند؟
    با تشکر
    دوست عزیز
    تا زمانی که سرباز باشید براتون ردیف استخدامی نمیزنند.
    در زمان سربازی حقوق معادل حقوق اعضای هیئت علمی دریافت میکنید اما این حقوق از بودجه جاری دانشگاه است و برای همین هست که همینطور که خودتون هم گفتید بخاطر مشکل بودجه شما رو قبول نکردند. یعنی تا جایی که بنده میدونم هر دانشگاه وظیفه داره حقوق سربازهاش رو خودش بده و این ربطی به وزارت نداره.
    برای همین هم ردیف استخدامی از طرف وزارت داده نمیشود.

با گرفتن این امریه قید ادامه تحصیل در آمریکا را بزنید چون به خاطر اموزشی سپاه با بند 306 ریجکت میشوید

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    با گرفتن این امریه قید ادامه تحصیل در آمریکا را بزنید چون به خاطر اموزشی سپاه با بند 306 ریجکت میشوید
    دوست گرامی
    من و دو تا همکارام با هم این دوره سربازی رو گذراندیم. الان هم هر سه آمریکا هستیم.
    تازه یکی از ما سه نفر رشته مکانیک هوا و فضا هم میخونه که ایران دانشگاه شریف و الان دانشگاه دوک هست.
    ما سه نفر در سه زمان متفاوت به سفارتهای آنکارا، دوشنبه و دبی مراجعه کردیم. حتی دوست من که دوشنبه رفته بود بدون کلیرنس درجا ویزاش رو بهش دادند.

میشه بگید چه زمانی باید ثبت نام کنیم؟ باید تاریخ اعزاممون کی باشه؟
    خدا خیرتون بده که اطلاعات و تجربیاتتون رو در اختیار بقیه میزارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)