صفحه 11 از 42 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmaleknia نمایش پست ها
    میشه بگید چه زمانی باید ثبت نام کنیم؟ باید تاریخ اعزاممون کی باشه؟
    خدا خیرتون بده که اطلاعات و تجربیاتتون رو در اختیار بقیه میزارید
    دوست گرامی
    در حال حاضر فقط میتونم خدمتتون عرض کنم که در این خصوص به دانشگاه مربوطه (دفتر معاونت آموزشی دانشگاه) که در نظر دارید سربازیتون رو اونجا بگرونید باید مراجعه بفرمایید.
    بعد از تایید دانشگاه از طریق سیستم جذب اعضای هیئت علمی در این خصوص اقدام میفرمایید، که برای اینکار دانشگاه مربوطه شما رو راهنمایی خواهد کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده ترم پنجم ارشد ایمونولوژیم
    واسه سرباز هیئت علمی میخوام اقدام کنم
    cv انچنانی هم ندارم مثل مقاله...
    شانسی دارم واسه گرفتن تایید دانشگاه تیپ 3 واسه سرباز هیئت علمی؟

Junior Member

سلام
    ببخشید من ترم 4 کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی هستم. به زودی دفاع پایان نامه ام هم تمام میشه. من به دانشگاه پیام نور شهر خودم رفتم که از مناطق محرومه جنوب هست. اونجا بهم ok دادن برای طرح سربازی ولی خودشون هم نمیدونن چطوری باید اقدام کنم. خواستم بدونم با فوق لیسانس شانس قبولی توی این طرح رو دارم؟؟ و اینکه کی فراخوان میزنن ؟؟ سوال آخر هم حقوق هیئت علمی توی پیام نور چقد هست در ماه ؟؟
    با تشکر فراوان از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef422 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من ترم 4 کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی هستم. به زودی دفاع پایان نامه ام هم تمام میشه. من به دانشگاه پیام نور شهر خودم رفتم که از مناطق محرومه جنوب هست. اونجا بهم ok دادن برای طرح سربازی ولی خودشون هم نمیدونن چطوری باید اقدام کنم. خواستم بدونم با فوق لیسانس شانس قبولی توی این طرح رو دارم؟؟ و اینکه کی فراخوان میزنن ؟؟ سوال آخر هم حقوق هیئت علمی توی پیام نور چقد هست در ماه ؟؟
    با تشکر فراوان از شما
    دوست گرامی
    اگر دانشگاه درخواست نیاز بده در خصوص شما، (با توجه به فرموده خودتون) دیگه تقریبا همه چیز اوکی هست.
    شما با معاون آموزشی دانشگاه صحبت کنید و همچنین یا خودتون و یا دانشگاه مربوطه از دفتر جذب اعضای هیئت علمی واحد جذب سرباز سوال بفرمایید.
    چون تهران هستید این مورد رو خودتون حضوری سوال بفرمایید بهتر هست. به وزارت علوم رفته و بگید میخام برم بخش سرباز هیئت علمی.
    از طریق دانشگاه مربوطه نیز این امر رو پیگیری کنید.
    حقوق شما دقیقا حقوق معادل یک عضو هیئت علمی با مدرک کارشناسی ارشد است.

Junior Member

سلام مجدد
    من پیش آقای حسینی رفتم گفتن تقریبا 20 روزی دیگه فراخوان می زنیم باید شرکت کنی. اما سوالی که یادم رفت بپرسم اینه که زمان فارغ التحصیلی اگه اردیبهشت یا خرداد آینده باشه اشکالی نداره ؟؟ همچنین توی فراخوان که شرکت کردیم اونوقت جوابی چیزی میاد و باید منتظر نتیجه بمونیم یا اینکه بلافاصله پس از ثبت نام توی فراخوان می تونیم بقیه کارها مثل نامه اعلام نیاز از دانشگاه و .... رو تهیه و ارسال کنیم؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از دوستان نزدیکم که مثل خودم دنبال سرباز هیئت علمی بود، دیروز با آقای احسان دوست (مسئول امور سرباز هیئت علمی وزارت خونه) تماس گرفته اونم گفته برای کسایی که فوق لیسانس هستن الکی به خود زحمت ندن! نیروهای مسلح اصلا این افرادو تایید نمیکنه!
    ایشون فرمودن یه شش ماهی هست فقط این طرح برای فارغ التحصیلان Ph.D و متخصیصین پزشکی در حال اجراست.

نقل قول نوشته اصلی توسط davood67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستان نزدیکم که مثل خودم دنبال سرباز هیئت علمی بود، دیروز با آقای احسان دوست (مسئول امور سرباز هیئت علمی وزارت خونه) تماس گرفته اونم گفته برای کسایی که فوق لیسانس هستن الکی به خود زحمت ندن! نیروهای مسلح اصلا این افرادو تایید نمیکنه!
    ایشون فرمودن یه شش ماهی هست فقط این طرح برای فارغ التحصیلان Ph.D و متخصیصین پزشکی در حال اجراست.
    من هم این مورد رو شنیده بودم.
    اما مثل اینکه برای مناطق دور افتاده و محروم هنوز هم در یک سری رشته ها فوق لیسانس رو به عنوان سرباز جذب میکنند.

سلام دوستان
    من یه مشکلی برام پیش اومده لطفا اگه کسی در جریانه راهنمایی کنه....
    من تمامی مراحل هیت علمی دانشگاه ازاد رو طی کردم و نامه هیت علمی من از سازمان مرکزی دانشگاه ازاد به دانشگاه مقصد اومد..
    و من منتظره اولین تابستان هستم تا به اموزشی برم
    اما مشکل اینجاست که دیروز یه نامه معرفی مشمولان به خدمت برای من اومده که میگه من باید 2/12/93 خودم رو برای اموزشی معرقی کنم و ارگان پذیرنده من نیروی انتظامی هستش در صورتی که باید این نامه که در برج تیر برای من بیاد و ارگان من هم باید دانشگاه ازاد باشه......
    کسی از این موضوع اطلاعی داره که چجوری باید پیگیری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا هرچه سریعتر به من پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza3535 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی برام پیش اومده لطفا اگه کسی در جریانه راهنمایی کنه....
    من تمامی مراحل هیت علمی دانشگاه ازاد رو طی کردم و نامه هیت علمی من از سازمان مرکزی دانشگاه ازاد به دانشگاه مقصد اومد..
    و من منتظره اولین تابستان هستم تا به اموزشی برم
    اما مشکل اینجاست که دیروز یه نامه معرفی مشمولان به خدمت برای من اومده که میگه من باید 2/12/93 خودم رو برای اموزشی معرقی کنم و ارگان پذیرنده من نیروی انتظامی هستش در صورتی که باید این نامه که در برج تیر برای من بیاد و ارگان من هم باید دانشگاه ازاد باشه......
    کسی از این موضوع اطلاعی داره که چجوری باید پیگیری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا هرچه سریعتر به من پاسخ بدید
    دوست گرامی
    من هم مثل شما بودم. تا جایی که من میدونم باید این نامه نیروی انتظامی رو نادیده بگیرید.
    شما سربازیتون در دانشگاه درست شده (اگر نامه رسمی شما دقیقا ذکر کرده که شما سرباز هیئت علمیتون اوکی شده است) و نادیده گرفتن نامه نیروی انتظامی به منرله غیبت شما نیست.

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم آیا دانشگاه های خاصی طرح سربازی میگیرن و توی فراخوان اسامی اون دانشگاه ها میزنه ؟؟
    یا هر دانشگاهی که بخواهیم میتونیم مراجعه کنیم و رضایتشون و بگیریم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)