صفحه 14 از 42 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط peradver نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی دکتری و بورسیه وزارت علوم بودم و اردیبهشت دفاع دارم. دوره ی آموزشی سربازی رو در فاصله کارشناسی ارشد و دکتری گذروندم و یک ماه هم توی یگان خدمت کردم. 2 تا سوال دارم.
    1) آیا بعد از فراغت از تحصیل، باید دوباره آموزشی بگذرونم؟ جایی توی همین کامنت ها خوندم که نیاز نیست، اما یه وبسایت دیگه نوشته بود که تجدید دوره می شم. اگر کسی این دوره رو گذرونده یا از آیین نامه اون اطلاع داره لطفن مرجعش رو بنویسه.
    2) در صورتیکه ورود من به دانشگاه باشه برای ادامه خدمت، میزان حقوق من چقدره؟ در این مورد هم توی کامنت ها مطالب مغایری پیدا کردم. در این باره هم اگر کسی اطلاعی داره، لطفن اطلاع رسانی کنه.
    خیلی متشکرم.
    دوست عزیز
    1- خیرو تجدید دوره هم نمیشید.
    2- به مانند دیگر اعضای هیئت علمی با مدرک دکتری و درجه استادیاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوست عزیز
    1- خیرو تجدید دوره هم نمیشید.
    2- به مانند دیگر اعضای هیئت علمی با مدرک دکتری و درجه استادیاری.
    از پاسخ شما سپاسگزارم. لطفن در صورت اطلاع، آیین نامه یا بخشنامه مربوط به این موضوع رو معرفی کنید. یا کسی که چنین شرایطی داشته. باز هم متشکرم.

از پاسخ شما سپاسگزارم. لطفن در صورت اطلاع، آیین نامه یا بخشنامه مربوط به این موضوع رو معرفی کنید. یا کسی که چنین شرایطی داشته. باز هم متشکرم.
    دوست گرامی
    من طی مدتی که این دوره رو گذروندم با کیسهای مختلف آشنا هستم و 100% مطمثن باشید که موارد ذکر شده درست است. خیالتون راحت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوست گرامی
    من طی مدتی که این دوره رو گذروندم با کیسهای مختلف آشنا هستم و 100% مطمثن باشید که موارد ذکر شده درست است. خیالتون راحت!
    خیلی خیلی از لطفتون متشکرم. آیا اطلاع دارید که مبلغ این حقوق چقدره؟

خیلی خیلی از لطفتون متشکرم. آیا اطلاع دارید که مبلغ این حقوق چقدره؟
    والا اون موقع که بنده بودم سال 1390 حدود 2 میلیون تومان بود. قطعا الان بیشتر شده است.

دوستان راستی من فرم سفارت آمریکا بخش سربازی رو به صورت زیر پر کردم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post962004

-------------------------------
    سلام
    من سربازی رو با تدریس در یک دانشگاه به عنوان عضو هیئت علمی انجام دادم
    برای پر کردن فرم در قسمت سربازی به صورت زیر توضیح دادم: (اون 3 بخشی که در فرم دی اس مربوط به سربازی هست)
    Ministry of Science, Research and Technology
    Conscript
    NONE
    و در اون قسمت انتهایی هست که نوشته اگه لازم میدونید توضیح اضافه تر بنویسید، نوشتم:
    I have done my military service as a full-time lecturer in University
    روز مصاحبه هم مدارک مربوط به سربازی رو همراه با ترجمه رسمی با خودم بردم (مصاحبه من در آنکارا بود)
    مدار ک شامل:
    کارت پایان خدمت
    نامه از معاون آموزشی دانشکده (با امضا و مهر معاونت آموزشی دانشکده)
    فیش حقوقی (در فیش حقوقی من ذکر شده بود که دارم سربازی انجام میدم)
    .....
    آفیسر این 3 مدرک رو به همراه ترجمه رسمیشون گرفت، برای خودش کپی کرد و دوباره به من برگردوند. بهم گفت که پروسه کلیر رو کوتاه تر میکنه.
    دوستان حواستون باشه که امکان داره از مدارک کپی بگیرند و برای خودشون نگه دارند، که خوب واسه من دقیقا همین کار رو کرد.

موفق باشید
    .................................................. .........................................

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ببخشید من متاسفانه توی فراخوان مرکز جذب وزارت علوم که بهمن ماه بود نتونستم ثبتنام کنم برای طرح سربازی. خواستم بپرسم اگه الان حضوری برم وزارت علوم ممکنه که با طرح سربازی برام موافقت کنند؟؟ ضمنا من موافقت رییس دانشگاه رو هم گرفتم و نامه اعلام نیاز هم قراره که بهم بدن. خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید الان دیگه دیر نشده و میتونم بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef422 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید من متاسفانه توی فراخوان مرکز جذب وزارت علوم که بهمن ماه بود نتونستم ثبتنام کنم برای طرح سربازی. خواستم بپرسم اگه الان حضوری برم وزارت علوم ممکنه که با طرح سربازی برام موافقت کنند؟؟ ضمنا من موافقت رییس دانشگاه رو هم گرفتم و نامه اعلام نیاز هم قراره که بهم بدن. خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید الان دیگه دیر نشده و میتونم بگیرم؟
    دوست عزیز
    والا من دقیق یادم نیست وزارت علوم کی لیست اسامی نهایی رو به سپاه میده.
    اما با توجه به اینکه تا تابستون هنوز 2 ماهی مونده، به نظر من امکانش هست که اسمتون رو به نحوی به لیست اضافه کند با توجه به اینکه موافقت رییس دانشگاه رو نیز دارید. اما دوندگیش زیاد هست.
    با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام دوستان، من کل پستها رو خوندم ولی متوج نشدم من خرداد ماه از ادشد IT در یک غیر انتفاعی فارغ التحصیل میشم اون دانشگاه هم قبول کرده من رو به عنوان هیئت علمی سرباز بگیره رزومه پر باری هم دارم ولی من و دانشگاه نمیدونیم چکار باید بکنیم لطفا راهنماییم کنید.
    بسیار ممنونم

Junior Member

سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من کلی گشتم اما جواب سوالمو نتونستم تو پست های قبلی پیدا کنم. ممنون میشم اگه کسی این مسیر رو رفته به من راهنمایی بده.
    من جذب وزارت علوم رو برای یه دانشگاه دولتی پذیرفته شدم و تا خرداد وقت دارم ضامن هام رو معرفی کنم و حکممو بگیرم. مشکلی که دارم اینه که من کلی منتظر موندم تا کارای طرح نخبگیم درست بشه و حالا که 1 ماهه درست شده و نیرماه باید برم آموزشی، می خواستم بدونم آیا وزارت علوم قبول میکنه سربازی منو یا اینکه باز باید 4 سال در دانشگاه مورد نظر خدمت کنم؟
    آخه یکی از شروط انجام طرح نخبگی این بود که بورس جایی نباشید و منم هنوز رسما بورس جایی نشدم. اما میترسم بورس بشم طرح نخبگیم کنسل بشه!
    با تشکر از اساتید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)