صفحه 16 از 42 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedseyed نمایش پست ها
    سلام
    اگر عضو هیئت علمی بشیم میشه چهار سال اولش رو به صورت سربازی انجام داد؟ یعنی مثلا دانشگاه اصفهان رشته مهندسی برق هیئت علمی منو بگیرن چه جوری میتونم سربازی رو انجام بدم؟ آیا میشه همون دانشگاه اصفهان یه جوری انجامش داد یا حتما باید رفت دانشگاه های درجه خیلی پایین؟
    بله که میشه انجام داد. در واقع اصلش همین هست.
    شما دانشگاه اصفهان شروع بکار میکنید و چند سال اول رو به عنوان خدمت سربازی شما در نظر میگیرند.

سلام دوستان
    کم کم به تابستان نزدیک میشیم و باید به دوره آموزشی بریم
    کسی اطلاعی داره که هول و هوش چه تاریخی باید اعزام بشیم و خودمون رو به پادگان کرج معرفی کنیم
    البته هنوز در برگ اعزام خدمت تاریخ 1/4/94 خورده، که فک کنم به بعد از ماه رمضان تغییر کنه چون پارسال هم واسه دوستان خورده بود 1/4/93 ولی در 15 مرداد رفتن آموزشی

با سلام:
    خدمت دوستان مطلع عرض شود که بنده الان طرح سربازی دو ساله که مشغولم و دو سال دیگه از تعهدم مونده. حالا سوال اینه که بنده کی میتونم درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی بدم؟ چون بهم گفتن باید کارت پایان خدمتت صادر شده و در دستت باشه تا قانونا بتونیم حکم پیمانی بزنیم. گویا بعد از تموم شدن طرح سربازی چند ماهی طول میکشه تا کارت پایان خدمت برسه دستمون. آیا این چند ماه در خدمت دانشگاه بوده و حقوق و مزایا داریم یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza3535 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کم کم به تابستان نزدیک میشیم و باید به دوره آموزشی بریم
    کسی اطلاعی داره که هول و هوش چه تاریخی باید اعزام بشیم و خودمون رو به پادگان کرج معرفی کنیم
    البته هنوز در برگ اعزام خدمت تاریخ 1/4/94 خورده، که فک کنم به بعد از ماه رمضان تغییر کنه چون پارسال هم واسه دوستان خورده بود 1/4/93 ولی در 15 مرداد رفتن آموزشی
    سلام دوست عزیز. شما وزارت بهداشت هستید یا وزارت علوم. ایا برای شما هم غیبت درج شده؟ محل اموزش شما کجا ذکر شده؟
    متاسفانه برای بنده و تعدادی از هیات علمی های وزارت بهداشت, غیبت درج شده و محل خدمت ما هم مناطق متفرقه (غیر از مدرس کرج) درج شده. گرچه ما نامه ی ابلاغ نهایی که اسممون داخلشه رو هم داریم! خود وزارتخونه هم پیگیر مشکله و ظاهرا سابقه نداشته که اعزام برگه ی سبز اولیه رو بخوان ملاک قرار بدن و غیبت درج کنن!!! می خواستم ببینم برای شما هم این مشکل وجود داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasaflatooni نمایش پست ها
    با سلام:
    خدمت دوستان مطلع عرض شود که بنده الان طرح سربازی دو ساله که مشغولم و دو سال دیگه از تعهدم مونده. حالا سوال اینه که بنده کی میتونم درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی بدم؟ چون بهم گفتن باید کارت پایان خدمتت صادر شده و در دستت باشه تا قانونا بتونیم حکم پیمانی بزنیم. گویا بعد از تموم شدن طرح سربازی چند ماهی طول میکشه تا کارت پایان خدمت برسه دستمون. آیا این چند ماه در خدمت دانشگاه بوده و حقوق و مزایا داریم یا خیر؟
    تا زمانی که این مدت زمان تمام نشود حکم پیمانی شما رو نمیزنند.
    بعد از اتمام سربازی یک حکم "پیمانی مشروط" براتون میزنند تا زمانی که حکم پیمانیتون بیاد. در این مدت حقوقتون رو دریافت میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farina09 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما وزارت بهداشت هستید یا وزارت علوم. ایا برای شما هم غیبت درج شده؟ محل اموزش شما کجا ذکر شده؟
    متاسفانه برای بنده و تعدادی از هیات علمی های وزارت بهداشت, غیبت درج شده و محل خدمت ما هم مناطق متفرقه (غیر از مدرس کرج) درج شده. گرچه ما نامه ی ابلاغ نهایی که اسممون داخلشه رو هم داریم! خود وزارتخونه هم پیگیر مشکله و ظاهرا سابقه نداشته که اعزام برگه ی سبز اولیه رو بخوان ملاک قرار بدن و غیبت درج کنن!!! می خواستم ببینم برای شما هم این مشکل وجود داره یا نه؟
    سلام دوست عزیز من وزارت علوم هستم
    توو بین دوستان از هر کسی پرسیدم چنین مشکلی نداشت و همه اعزام 1.4.93 هستن
    که احتمالا بنا به ماه رمضان آموزشی به بعد از رمضان موکول میشه البته این امر فقط یک نظریه هست و امکان تیر هم کماکان پا بر جا هست
    در خصوص مشکل شما، دوستان در سال های گذشته چنین مشکلی را داشتن که خود ارگان امریه کننده مشکل را بر طرف کرده بود و در تاریخ ابلاغ از نظام وظیفه برای بچه های هیات علمی اسمش وجود داشت....
    البته مشکلات زیادی در این راه وجود داره که همگی نشان از ضعف در هماهنگی بین ارگان ها با نظام وظیفه هست که باید بگم مشکل از ارگان شما نیست مشکل از هماهنگی های نظام وظیفه هست
    اصلا نگران نباش این استرس ها وجود داره
    اگه دوست داری از مشکلات اینده بگم که برای دوستان سال گذشته پیش اومد مثل این مورد که طرف نامه اعزام داره ولی اسمش توو لیست نظام نبوده یا اسمش توو برگه بوده ولی توو سیستم ثبت نشده که فقط موجب دوندگی شده تا طرف کلی استرس دیگه رو تحمل کنه
    این موارد رو گفتم تا امادگی هرگونه دوندگی واسه بدست اوردن حق خودت رو داشته باشی
    از مشکلات در سال های گذشته زیاد بوده
    که همش با پیگیری حل شده
    ایشالله که این تابستان به خیر و خوشی بگذره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza3535 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من وزارت علوم هستم
    توو بین دوستان از هر کسی پرسیدم چنین مشکلی نداشت و همه اعزام 1.4.93 هستن
    که احتمالا بنا به ماه رمضان آموزشی به بعد از رمضان موکول میشه البته این امر فقط یک نظریه هست و امکان تیر هم کماکان پا بر جا هست
    در خصوص مشکل شما، دوستان در سال های گذشته چنین مشکلی را داشتن که خود ارگان امریه کننده مشکل را بر طرف کرده بود و در تاریخ ابلاغ از نظام وظیفه برای بچه های هیات علمی اسمش وجود داشت....
    البته مشکلات زیادی در این راه وجود داره که همگی نشان از ضعف در هماهنگی بین ارگان ها با نظام وظیفه هست که باید بگم مشکل از ارگان شما نیست مشکل از هماهنگی های نظام وظیفه هست
    اصلا نگران نباش این استرس ها وجود داره
    اگه دوست داری از مشکلات اینده بگم که برای دوستان سال گذشته پیش اومد مثل این مورد که طرف نامه اعزام داره ولی اسمش توو لیست نظام نبوده یا اسمش توو برگه بوده ولی توو سیستم ثبت نشده که فقط موجب دوندگی شده تا طرف کلی استرس دیگه رو تحمل کنه
    این موارد رو گفتم تا امادگی هرگونه دوندگی واسه بدست اوردن حق خودت رو داشته باشی
    از مشکلات در سال های گذشته زیاد بوده
    که همش با پیگیری حل شده
    ایشالله که این تابستان به خیر و خوشی بگذره
    سلام دوست عزیز.
    از پاسخ شما متشکرم.
    مشکل برخی از ماها هم در حال حل شدن هست. البته ظاهرا مشکل جدی تر از سال های قبل بوده و نظام وظیفه هم سخت گیری بیشتری اعمال کرده و به راحتی زیر بار نمی رفت که البته به لطف خدا در حال رفع شدن هست. خود مسئولین وزارتخونه هم از این همه سخت گیری متعجب بودند و بی سابقه می دونستند.
    اما در مورد آموزشی تا اون جا که بنده خبر دارم (از طرف مسئولین پادگان) شخصا شنیدم که احتمالا اعزام نخبگان اول تیر و اعزام هیات علمی 15 مرداد هست و هر کدوم 45 روز از تابستون رو به خودشون اختصاص دادند. البته خبر هنوز رسمی نیست، اما شخصا این مطلب رو از مسئولین پادگان مدرس شنیدم.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام، وقتتون بخیر
    از پست شما راجع به سرباز هیئت علمی تشکر میکنم یه سوالی داشتم، من فارغ تحصیل در مقطع ارشد یک دانشگاه غیر انتفاعی هستم و دنشگاه محل تحصیلم هم قبول کردن که منو سرباز هیئت علمی بگیرن فرم و... رو هم بهم دادن ولی گفتن که نظام وظیفه معمولا با سرباز هیئت علمی در دانشگاه های غیر انتفاعی در شهرهای بزرگ مثل اصفهان موافقت نمیکنه. ایا این قانون هنوز وجود داره؟ گویا حدود دو سال پیش میخواستن یه نفر رو بگیرن نظام وظیفه قبول نکرده.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dadkhah01 نمایش پست ها
    سلام، وقتتون بخیر
    از پست شما راجع به سرباز هیئت علمی تشکر میکنم یه سوالی داشتم، من فارغ تحصیل در مقطع ارشد یک دانشگاه غیر انتفاعی هستم و دنشگاه محل تحصیلم هم قبول کردن که منو سرباز هیئت علمی بگیرن فرم و... رو هم بهم دادن ولی گفتن که نظام وظیفه معمولا با سرباز هیئت علمی در دانشگاه های غیر انتفاعی در شهرهای بزرگ مثل اصفهان موافقت نمیکنه. ایا این قانون هنوز وجود داره؟ گویا حدود دو سال پیش میخواستن یه نفر رو بگیرن نظام وظیفه قبول نکرده.

ممنون
    تصمیم گیرنده اصلی خود وزارت علوم (بهداشت) است که مسلما قبول نمیکند مگر اینکه: الف) رشته خاص باشد (رشته ای که فارغ التحصیل مقطع دکتری بسیار کمی داشته باشد) --- ب) دانشگاه در یک منطقه محروم و دور افتاده باشد.

سلام به دوستان
    دوتا سوال داشتم اول اينكه من تاريخ اعزامم زمانيكه داشتم اقدام ميكردم براي طرح 1/12/93 خورده بود ولي گفتن لزومي نداره مراجعه كني و همون تاريخ كه نظام وظيفه اعلام ميكنه صرفاً ميري اونجا، تو اين مورد مشكلي كه نيست، درسته؟
    سوال دومم اينه شنيديم امسال اول تيرماه اموزشي شروع ميشه، يه هفته بيشتر هم نمونده، از كجا ميشه زمان دقيق رو مشخص كرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)