صفحه 17 از 42 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط samimehdi65 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    دوتا سوال داشتم اول اينكه من تاريخ اعزامم زمانيكه داشتم اقدام ميكردم براي طرح 1/12/93 خورده بود ولي گفتن لزومي نداره مراجعه كني و همون تاريخ كه نظام وظيفه اعلام ميكنه صرفاً ميري اونجا، تو اين مورد مشكلي كه نيست، درسته؟
    سوال دومم اينه شنيديم امسال اول تيرماه اموزشي شروع ميشه، يه هفته بيشتر هم نمونده، از كجا ميشه زمان دقيق رو مشخص كرد؟

با سلام
    من هم دقیقا تاريخ اعزامم زمانيكه داشتم اقدام ميكردم براي طرح 1/12/93 خورده بود ولي آقای جهاندار حسینی (مسئول مستقیم طرح سربازی هیات علمی در وزارت علوم) گفتن لزومي نداره مراجعه كني. از این لحاظ مشکلی نیست. اکثر دوستان هم مثل شما هستند، نگران نباشید.
    من هم از کارگزینی دانشگاه محل خدمتم اینو شنیدم که دوره آموزشی ممکنه از تیرماه شروع بشه، ولی گفتند که منتظر اظهارنظر رسمی اداره نظارت و ارزیابی وزارت علوم باشید.
    من شهرستانم، اگه کسی از دوستان در تهران وقت داشته باشه، لطفا از آقای ##### در طبقه پنجم وزارت علوم در شهرک قدس (شماره تلفن: #######-###) در مورد وقت دقیق اعزام بپرسه و به بقیه هم در همین فروم اطلاع رسانی کنه.
    ممنونم
    ویرایش توسط nima_as : June 15th, 2015 در ساعت 10:05 PM دلیل: قرار دادن اطلاعات شخصی و شماره تلفن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzrasuli نمایش پست ها
    در مورد اینکه به چه صورتی میشه به عنوان استاد در دانشگاه ها خدمت سربازی انجام داد اطلاعات مفیدی دارم که شاید به درد خیلی ها بخوره. خودم همین حالا سربازیم رو در یه دانشگاهی به عنوان هیات علمی دارم میگذرونم.
    خیلی دوست دارم مسولین این سایت یه بخشی تحت عنوان "سرباز هیات علمی" درست کنن تا تجربیاتم رو در اختیار همه بذارم. هدفم فقط اینه که همه با این نوع خدمت رفتن آشنا بشن شاید خیلی ها دنبالش باشن و ندونن باید از کجا شروع کنن.
    در نهایت من درخدمتم برای جواب دادن هر سوالی که باشه
    شاد باشید
    سلام خسته نباشید من چند تا سوال داشتم
    پست های قبلیتون رو خوندم ولی از اونجایی ک دخترم و زیاد ارد نیستم به این مسائل یک سری چیز ها رو نفهمیدم
    ببینید یک نفر هست که برق الکترونیک میخونه و ترم سه هسا
    اگه بخواد سرباز هیات علمی بشه و به جای خدمت سربازی تدریس کنه چه کاری باید انجام بده؟چه شرایطی باید داشته باشه؟امکانش هست به شهره دیگه ای برای تدریس بره؟
    کی باید اقدام کنه؟
    لطفا سوال هام رو به زبان ساپه و دقیق جواب بدید تا کامل متوحه شم راستی به لینک هایی ک گفته بودید سر زدم اما چون معنی بعضی اصطلاحات رو نمیدونستم اومدم اینجا تا از خودتون بپرسم ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان
    بالاخره این تاریخ اعزام هیئت علمی 1 تیر هستش یا 15 مرداد
    اگه کسی از دوستان خبر داره حتما اطلاع رسانی کنه؟
    سوال دوم اینکه اجازه میدن ما روزبرگ باشیم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabzangeneh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    تو سایت استعلام نظام وظیفه در لینک زیر

http://www.evazifeh.police.ir/faces/...ate=dhzr0i9w_7

برای من، تاریخ اعزام رو زده اول تیرماه به عنوان هیات علمی در پادگان شهید مدرس. ولی واقعا نمی دونیم که باید اول تیرماه بریم یا نه؟
    لطفا دوستان هم سایت نظام وظیفه رو چک کنند تا ببینیم برای بقیه هم اول تیر اعلام شده یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabzangeneh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام به همه دوستان
    من امروز دوشنبه (25 خردادماه) با آقای جهاندار حسینی به صورت تلفنی صحبت کردم و ایشون گفتند که دوره آموزشی هیات علمی قطعا از یک تیرماه شروع نخواهد شد و آغاز دوره آموزشی در مرداد ماه و در پادگان شهید مدرس خواهد بود و گفتند که زمان دقیقش به زودی اعلام خواهد شد.

با سلام
    بنده هم با آقای حسینی تماس گرفتم، ایشون گفتند تاریخ اعزام 15مرداد است و نیازی به حضور در پادگان در اول تیرماه نیست
    البته ظاهرا فعلا اطلاعیه رسمی در این خصوص از جانب وزارت علوم یا نظام وظیفه منتشر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_44 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من چند تا سوال داشتم
    پست های قبلیتون رو خوندم ولی از اونجایی ک دخترم و زیاد ارد نیستم به این مسائل یک سری چیز ها رو نفهمیدم
    ببینید یک نفر هست که برق الکترونیک میخونه و ترم سه هسا
    اگه بخواد سرباز هیات علمی بشه و به جای خدمت سربازی تدریس کنه چه کاری باید انجام بده؟چه شرایطی باید داشته باشه؟امکانش هست به شهره دیگه ای برای تدریس بره؟
    کی باید اقدام کنه؟
    لطفا سوال هام رو به زبان ساپه و دقیق جواب بدید تا کامل متوحه شم راستی به لینک هایی ک گفته بودید سر زدم اما چون معنی بعضی اصطلاحات رو نمیدونستم اومدم اینجا تا از خودتون بپرسم ممنون از راهنماییتون
    سلام

سرباز هیات علمی شامل کسانی میشه که در دانشگاه بصورت هیات علمی در حال تدریس هستن که پیش تر فارغ التحصیلان مقطع ارشد هم به عنوان عضو هیات علمی بکارگیری می شدند ولی جدیدا در بیشتر رشته ها فقط فارغ التحصیلان مقطع دکترا پذیرفته می شن.
    پس در قدم اول باید عضو هیات علمی بود و بعد از این طریق دوره نظام وظیفه رو طی کرد.
    ولی برای کسی که ترم سه هستن عملا این امکان وجود نداره که عضو هیات علمی باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام

سرباز هیات علمی شامل کسانی میشه که در دانشگاه بصورت هیات علمی در حال تدریس هستن که پیش تر فارغ التحصیلان مقطع ارشد هم به عنوان عضو هیات علمی بکارگیری می شدند ولی جدیدا در بیشتر رشته ها فقط فارغ التحصیلان مقطع دکترا پذیرفته می شن.
    پس در قدم اول باید عضو هیات علمی بود و بعد از این طریق دوره نظام وظیفه رو طی کرد.
    ولی برای کسی که ترم سه هستن عملا این امکان وجود نداره که عضو هیات علمی باشن.

ممنون ک ب سوالم پاسخ دادید
    خب برای عضو هیات علمی شدن چ کارهایی باید انحام داد؟
    شرایط و ویژگی های خاصی داره؟
    میدونم از ترم سه نمیشه
    لطفا توضیح بدین ک از کی باید اثدام کنه برایذهیاتدعلمی شدن و بعد طی مراحل بعد؟

سلام دوستان یعنی الان توو برگ اعزام پلیس 10+ تاریخ اعزام رو واسه 1.4.94 پادگان شهید مدرس کرج معرفی کرده؟
    منم جز هیات علمی های دانشگاه ازاد هستم
    ما باید 1.4 به پادگان بریم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_44 نمایش پست ها
    ممنون ک ب سوالم پاسخ دادید
    خب برای عضو هیات علمی شدن چ کارهایی باید انحام داد؟
    شرایط و ویژگی های خاصی داره؟
    میدونم از ترم سه نمیشه
    لطفا توضیح بدین ک از کی باید اثدام کنه برایذهیاتدعلمی شدن و بعد طی مراحل بعد؟

خواهش می کنم

شرط لازم برای هیات علمی شدن داشتن مدرک دکترا یا حداقل دانشجوی دکترا بودن.
    برای هیات علمی شدن هم معمولا دانشگاه ها بسته به شرایط اعلام نیاز می کنن که طی یک فرایند گزینشی از افراد متقاضی کادر مورد نظرشون رو انتخاب می کنن.
    هر ساله دانشگاه های مختلف از طریق فراخوان سراسری از متقاضیان میخوان که مدارکشون رو ارایه بدن.
    برای کسی که ترم سه هستن راه طولانی تا هیات علمی شدن داره.

بهتر به جای این گزینه از دیگر تسهیلات خدمت سربازی استفاده کنن.
    مث «امریه» که به جای سربازی در یک سازمان دولتی خدمت خواهند کرد.
    یا تسهیلات نظام وظیفه بنیاد ملی نخبگان.
    اطلاعات بیشتر رو میتونید از بحث های همین سایت یا سایت خود سازمان ها کسب کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)