صفحه 18 از 42 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

خیلی ممنون
    راجع ب امریه و بنیاد نخبگان تحقیق کردم
    سرایط امریه رو نداره و نخبگان هم سخته مثه همین هیات علمی
    فکر کنم فعلا فقط باید درسشو بخونه در حد عالی تا ببینیم چیکار میشه کرد
    اگ ب جز هیاتدعلمی و امریه و نخبگان راه های دیگری هم هست لطفا من رو هم در حریان بزارید
    با تشکر از همگی

آقای حسینی با قطعیت گفتند
    چون معمولا 23-24 خرداد وزارت خانه اعلام میکنه که تاریخ اعزام کی هستش ولی الان اصلا خبری نیستش
    من میترسم نریم غیبت بخوریم!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabzangeneh نمایش پست ها
    آقای حسینی با قطعیت گفتند
    چون معمولا 23-24 خرداد وزارت خانه اعلام میکنه که تاریخ اعزام کی هستش ولی الان اصلا خبری نیستش
    من میترسم نریم غیبت بخوریم!!!!!
    سلام
    آقای حسینی به صورت تلفنی و شفاهی به من گفتن که دوره آموزشی قطعا از اول تیرماه شروع نمیشه. ولی من خودم هم موندم چیکار کنم.
    از یک طرف ایشون میگن نرید پادگان و از طرف دیگه تو سایت استعلام نظام وظیفه زده که شروع دوره از اول تیرماه در پادگان شهید مدرس به صورت هیات علمی خواهد بود.

Junior Member

سلام. بنده با مسوول مربوطه در نیروهای مسلح مجددا امروز صحبت کردم که گفتند اموزشی هیات علمی امسال ۱۵ مرداد هست. ایشون گفتند که ابلاغیه رو همین امروز به وزارتخونه ها نوشتند و احتمالا همین یکی دو روز ابلاغ رو رسما وزارتخونه ها اعلام می کنند. موفق باشید.

بر اساس اطلاعیه نظام وظیفه اعزام مشمولان هیئت علمی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی در تاریخ 15/5/1394 انجام می پذیرد ، لذا این مشمولان می بایست از مراجعه در تاریخ 1/4/1394 خودداری نمایند.

http://vazifeh.police.ir/?fkeyid=&si...&newsview=8984

Junior Member

سلام. من هفته قبل از رساله دکتری خودم دفاع کردم. بورسیه وزارت علوم بودم. یعنی دکتری روزانه قبول شدم و بعد توی فراخوان شرکت کردم و موفق شدم بورسیه دریافت کنم. این هفته برای اینکه زودتر به پروسه کاری خودم آشنا بشم، با گواهی دفاع از رساله به دانشگاه محل پذیرش بورسیه مراجعه کردم و سوال کردم برای سربازی چه کاری باید بکنم. مسئول این بخش گفت که وزارت علوم سهمیه ها رو خیلی کم کرده و فقط برای مناطق محروم و در شرایط خاص قبول می کنه. به من توصیه کرد که اگر سربازی برم بهتر هم هست. چون بعد یک سال برمیگردم و برام حکم پیمانی صادر میشه. کسی از دوستان این مشکل رو پیدا کرده؟ من که بورسیه بودم، آیا امکان استفاده از شرایط «سربازی با طرح پژوهشی» رو که بنیاد نخبگان ارائه می کنه، دارم؟ یه بهتره برم و امریه بگیرم؟

سلام وقتتون بخیر من دانشجو ارشد ترم 2 مهندسی معدن دانشگاه شاهرودم ،اگه بخوام برای طرح سربازی اقدام کنم کی باید اقدام کنم؟باید اول برم سراغ دانشگاه هایی که رشته من رو دارن خودم صحبت کنم باهاشون یا باید تو سایت وزارت علوم ثبت نام کنم اونا خودشون دانشگاه پیشنهاد میدن؟شرط معدل هم دارن؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1368 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر من دانشجو ارشد ترم 2 مهندسی معدن دانشگاه شاهرودم ،اگه بخوام برای طرح سربازی اقدام کنم کی باید اقدام کنم؟باید اول برم سراغ دانشگاه هایی که رشته من رو دارن خودم صحبت کنم باهاشون یا باید تو سایت وزارت علوم ثبت نام کنم اونا خودشون دانشگاه پیشنهاد میدن؟شرط معدل هم دارن؟
    دوست گرامی
    باید بعد از فارغ التحصلیتون اقدام کنید.
    و دیگه اینکه به هر دو روشی که گفتید امکان پذیر هست. اما بهترین کار این هست که اول با یک دانشگاه صحبت کرده و موافقت رو گرفته و سپس تو سایت وزارت علوم برای همون دانشگاه ثبت نام کنید.
    موفق باشید

Junior Member

ممنونم از این بحث مفید و کاربردی. یه سوال داشتم. من دانشجوی دکتری هستم و نزدیکای دفاع پایان نامه. من شنیدم برای درخواست سرباز هیات علمی باید شش ماه قبل از دفاع حتما رایزنیا رو با دانشگاه مربوطه شروع کرده باشم. این موضوع درسته؟ یعنی اگر دیرتر اقدام کنم احتمال از دست رفتن فرصت سهمیه امسال هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshad نمایش پست ها
    ممنونم از این بحث مفید و کاربردی. یه سوال داشتم. من دانشجوی دکتری هستم و نزدیکای دفاع پایان نامه. من شنیدم برای درخواست سرباز هیات علمی باید شش ماه قبل از دفاع حتما رایزنیا رو با دانشگاه مربوطه شروع کرده باشم. این موضوع درسته؟ یعنی اگر دیرتر اقدام کنم احتمال از دست رفتن فرصت سهمیه امسال هست؟
    سلام
    در مورد سهمیه طرح سربازی امسال، به احتمال خیلی زیاد سهمیه امسال پُر شده و شما باید برای سال بعد اقدام کنید. یعنی افرادی که باید آموزش نظامی رو امسال در مرداد ماه طی کنند، مشخص شدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)