صفحه 2 از 42 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

با سلام
    من کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه تهران دارم.
    می خواستم بدونم در صورت موافقت واحد دانشگاه آزاد برا گرفتن امریه(برای نیمسال مهر ماه) تا چه تاریخی می تونه اون دانشگاه مدارک من رو بفرسته؟
    و ایا من باید تا تاریخ خاصی دفترچه خدمت رو بگیرم؟ منظورم لینه که تاریخ اعزامم باید برا ماه خاصی باش؟ اگه آره باید برای چه ماهی باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam_B نمایش پست ها
    با سلام
    من کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه تهران دارم.
    می خواستم بدونم در صورت موافقت واحد دانشگاه آزاد برا گرفتن امریه(برای نیمسال مهر ماه) تا چه تاریخی می تونه اون دانشگاه مدارک من رو بفرسته؟
    و ایا من باید تا تاریخ خاصی دفترچه خدمت رو بگیرم؟ منظورم لینه که تاریخ اعزامم باید برا ماه خاصی باش؟ اگه آره باید برای چه ماهی باشه؟
    با سلام

پاسخ به این پرسش کمی زمان بر است. به طور کلی، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- زمان اقدام شما در دفتر پلیس +10 نباید از مهلت عادی فراتر رود.
    2- به طور موازی باید کارهای مربوط به اخذ امریه از دانشگاه آزاد انجام شود که با توجه به قوانین یکی دو سال اخیر، از سایت جذب این کار صورت می گیرد.
    3- در صورت موافقت دانشگاه ازاد، برای شما مصاحبه اختصاص داده می شود. در صورت موفقیت در آن مصاحبه، نامه شما به نیروز انتظامی ارایه می شود.
    4- در این میان، زمان ارسال نامه اشاره شده در بند 3 نباید به قدری دیر شود که با زمان های اعزام شما نخواند. به هر حال، شما یک محدودیت زمانی برای ارسال مدارک از پلیس +10 دارید. آن ها هم زمانی طول می کشد تا برای شما تاریخ اعزام اعلام کنند و شما هم می توانید آن را یکی دوبار به تاخیر اندازید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi059 نمایش پست ها
    با سلام

پاسخ به این پرسش کمی زمان بر است. به طور کلی، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- زمان اقدام شما در دفتر پلیس +10 نباید از مهلت عادی فراتر رود.
    2- به طور موازی باید کارهای مربوط به اخذ امریه از دانشگاه آزاد انجام شود که با توجه به قوانین یکی دو سال اخیر، از سایت جذب این کار صورت می گیرد.
    3- در صورت موافقت دانشگاه ازاد، برای شما مصاحبه اختصاص داده می شود. در صورت موفقیت در آن مصاحبه، نامه شما به نیروز انتظامی ارایه می شود.
    4- در این میان، زمان ارسال نامه اشاره شده در بند 3 نباید به قدری دیر شود که با زمان های اعزام شما نخواند. به هر حال، شما یک محدودیت زمانی برای ارسال مدارک از پلیس +10 دارید. آن ها هم زمانی طول می کشد تا برای شما تاریخ اعزام اعلام کنند و شما هم می توانید آن را یکی دوبار به تاخیر اندازید.

موفق باشید.
    مرسی، آیا میشه زمان اعزام رو براحتی دو ماه عقب انداخت؟
    و اینکه فکر کنم زمان اعزام این نوع امریه 15 مرداد هست. بنظرتون منطقیه که با ارسال مدارک هفته بعد از سوی دانشگاه آزادی که می خوام اقدام کنم ، کارا به موقع انجام بشه؟
    در ضمن برگه گواهی به نظام وظیفمم واسه فارغ التحصیلی هفته بعد حاضر می شه که از اون تاریخ می تونم برم پلیس +10 واسه گرفتن دفترچه.
    با تشکر از پاسخگویی شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam_B نمایش پست ها
    مرسی، آیا میشه زمان اعزام رو براحتی دو ماه عقب انداخت؟
    و اینکه فکر کنم زمان اعزام این نوع امریه 15 مرداد هست. بنظرتون منطقیه که با ارسال مدارک هفته بعد از سوی دانشگاه آزادی که می خوام اقدام کنم ، کارا به موقع انجام بشه؟
    در ضمن برگه گواهی به نظام وظیفمم واسه فارغ التحصیلی هفته بعد حاضر می شه که از اون تاریخ می تونم برم پلیس +10 واسه گرفتن دفترچه.
    با تشکر از پاسخگویی شما.

با سلام دوباره،

1- تا جایی که اطلاع دارم، برای بار نخست، تعویق دوماهه کار آسانی است، ولی بار دوم گویا کمی دوندگی بیشتری دارد.
    2- در خصوص مناسب بودن زمان خود به دفتر جذب هیات علمی واحد متبوع خود مراجعه فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند، البته اصل موضوع در اختیار دفتر ارتباط با صنعت سازمان مرکزی دانشگاه ازاد است. تا جایی که من اطلاع دارم، این زمان مناسب پرداختن به این موضوع و رسیدن به تاریخ نیمه مرداد 92 نیست. باز هم سوال کنید البته. من فکر می کنم باید خود را آماده انجام سربازی در مرداد 93 نمایید.
    3- اگر مشکلی از سوی دانشگاه ازاد و نیروی انتظامی متوجه شما نشد، فرقی هم برای شما نخواهد کرد. شما بسته به محلی که امریه گرفته اید، دوره سربازی سه یا چهار ساله دارید که اگر سربازی شما موکول به مرداد 93 هم شود، در طول این زمان نسبتا طولانی باقی مانده، دوران تعهد خدمت خود را خواهید گذراند.
    4- توصیه آخر این که حتما پیگیری فرمایید که بخشنامه های مربوط را در اختیار شما قرار دهند تا با مسایل مربوط بیشتر اشنا شوید.

موفق باشید.

Junior Member

با سلام
    من میخواستم در مورد مزایا و حقوق دریافتی طرح سربازی دانشگاه آزاد بپرسم و ببینم کسی اینجا در این باره اطلاعات داره.
    من از طریق سایت جذب آزاد ثبت نام کردم و مصاحبه رو هم پشت سر گذاشتم. در ضمن مدرک دکترای برق دارم.
    متشکرم

سلام دوست عزیز
    بر طبق آخرین آیین نامه وزارت بهداشت سرباز های هیات علمی(یا همون طرح سربازی) از لحاظ حقوق و مزایا و... دقیقا مثل افرادی هستند که به صورت رسمی و از طریق فراخوان جذب دانشگاه ها میشن ولی دانشگاه ازاد رو اطلاع ندارم.
    شادزی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهتدسی نفت-دانشگاه تهران

سلام.
    این توضیحاتی که دادید فقط برای دانشگاههای علوم پزشکی هست یا برای دانشگاهیی وزارت علوم هم صادق هستند؟

Junior Member

با سلام
    من هم برای طرح سربازی کارم درست شده. سوالم اینه که طول خدمت سربازی 3 یا 4 ساله؟ در طی این مدت شما پایه حقوقی هم دریافت میکنی یا خیر؟ سابقه خدمت و مقالاتی که در این مدت چاپ میکنیم برای ارتقا مدنظر قرار میگیره یا خیر؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mallek نمایش پست ها
    سلام.
    این توضیحاتی که دادید فقط برای دانشگاههای علوم پزشکی هست یا برای دانشگاهیی وزارت علوم هم صادق هستند؟
    با سلام

تا جایی که اطلاع دارم برای همه صادق است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2000 نمایش پست ها
    با سلام
    من هم برای طرح سربازی کارم درست شده. سوالم اینه که طول خدمت سربازی 3 یا 4 ساله؟ در طی این مدت شما پایه حقوقی هم دریافت میکنی یا خیر؟ سابقه خدمت و مقالاتی که در این مدت چاپ میکنیم برای ارتقا مدنظر قرار میگیره یا خیر؟ ممنون
    طول خدمت سربازی بسته به مقطع تحصیلی و محروم بودن یا نبدون محل جذب دارد.
    حقوق مزایا هم هیچ تفاوتی با حالت عادی ندارد. ایین نامه ارتقا هم درباره این دوره صادق است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)