صفحه 24 از 42 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط mimpim نمایش پست ها
    دوستان به سوال کلی اینکه آیا این طرح با طرح سربازی که الان تو سایت mjazb.irهست و میشه اقدام کرد فرق داره؟
    اصولاً باید از همونجا اقدام کنید.

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی بورسیه هستم. میخواستم سوال کنم که از تاریخ دفاع تز تا شروع دوره خدمت چند ماه طول میکشد؟
    مثلا دانشجویی که بهمن یا اسفند دفاع می کند و همان موقع اقدام به پیگری مسئله کند از چه تاریخی میتواند شروع به کار در دانشگاه کند؟ (آیا حکم سربازی حتما باید در شروع ترم تحصیلی (مهر یا بهمن) باشد؟)
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی بورسیه هستم. میخواستم سوال کنم که از تاریخ دفاع تز تا شروع دوره خدمت چند ماه طول میکشد؟
    مثلا دانشجویی که بهمن یا اسفند دفاع می کند و همان موقع اقدام به پیگری مسئله کند از چه تاریخی میتواند شروع به کار در دانشگاه کند؟ (آیا حکم سربازی حتما باید در شروع ترم تحصیلی (مهر یا بهمن) باشد؟)
    سپاسگزارم
    بله که میتونید سریعا اقدام کنید و مشکلی نیست.
    اگر هماهنگی لازم رو قبل از دفاعتون با یک دانشکاه انجام داده باشید و بهتون اوکی داده باشند، میتوانید بلافاصله پی گیر کارتون بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    بله که میتونید سریعا اقدام کنید و مشکلی نیست.
    اگر هماهنگی لازم رو قبل از دفاعتون با یک دانشکاه انجام داده باشید و بهتون اوکی داده باشند، میتوانید بلافاصله پی گیر کارتون بشید.
    ممنون از توجهتون .
    دانشگاه گفت قبل از دفاع برات اقدام نمکنیم و شرط شروع مسیر تاییدیه دفاع هست . با این شرایط میخوام برای بازه زمانی بین دفاع و طی روال اداری (تا گرفتن حکم) یک برآورد داشته باشم.
    و ی سوال دیگه: طبق آخرین شرایط آیا سربازی از بعد از آموزشی شروع میشود یا اینکه قبل از آموزشی هم امکان گرفتن حکم و شروع دوره وجود دارد؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون .
    دانشگاه گفت قبل از دفاع برات اقدام نمکنیم و شرط شروع مسیر تاییدیه دفاع هست . با این شرایط میخوام برای بازه زمانی بین دفاع و طی روال اداری (تا گرفتن حکم) یک برآورد داشته باشم.
    و ی سوال دیگه: طبق آخرین شرایط آیا سربازی از بعد از آموزشی شروع میشود یا اینکه قبل از آموزشی هم امکان گرفتن حکم و شروع دوره وجود دارد؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    دوره سربازی شما با شروع کار شما در دانشگاه بلافاصله شروع خواهد شد.

سلام.
    رشته من فیزیک پزشکیه خواستم بدونم ایا میشه از این طرح استفاده کرد یا الان دیگه نمیدن بهمون؟ اگه میشه باید واسه چه دانشگاههایی اقدام کنم. تو دوران تحصیل باید اقدام کرد یا بعد از فارق التحصیلی؟

Junior Member

با سلام
    من به مدت حدود 3 ساله که مشغول به گذراندن طرح سربازیم هستم. میخواستم بپرسم اگر از دانشگاهی از خارج کشور پذیرش بگیرم میتونم طرحم رو قطع کنم و برای مدت باقیمانده (که کوتاه است) به پادگان برم و به صورت معمولی سربازی خودم رو بگذرونم یا اصلا وثیقه بذارم؟؟
    و به طور کلی راهی هست که این طرح متوقف بشه؟ (با بهونه یا هرچی)
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط altavista نمایش پست ها
    با سلام
    من به مدت حدود 3 ساله که مشغول به گذراندن طرح سربازیم هستم. میخواستم بپرسم اگر از دانشگاهی از خارج کشور پذیرش بگیرم میتونم طرحم رو قطع کنم و برای مدت باقیمانده (که کوتاه است) به پادگان برم و به صورت معمولی سربازی خودم رو بگذرونم یا اصلا وثیقه بذارم؟؟
    و به طور کلی راهی هست که این طرح متوقف بشه؟ (با بهونه یا هرچی)
    متشکرم
    دوست عزیز
    تا جایی که بنده میدونم، خیر.
    حتی اجازه خرید تعهد رو هم ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadyousefi نمایش پست ها
    سلام.
    رشته من فیزیک پزشکیه خواستم بدونم ایا میشه از این طرح استفاده کرد یا الان دیگه نمیدن بهمون؟ اگه میشه باید واسه چه دانشگاههایی اقدام کنم. تو دوران تحصیل باید اقدام کرد یا بعد از فارق التحصیلی؟
    شما اول باید بدونید که زیر نطر وزارت علوم هستید یا بهداشت. چون طرح ها متفاوت است. و دیگر اینکه میتونید رایزنیتون رو با یک دانشگاه از دوران تحصیل شروع کنید ولی از نظر روال اداری باید بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید.

سلام دوستان
    عذر خواهی میکنم اگه سوالم تکراریه چون با توجه به حجم بالای پست های این تایپیک نتونستم جواب سوالامو پیدا کنم.
    1-مدت سربازی هیات علمی دو سال هست یا چهار سال؟
    2-چقدر امکان استخدام از طرف دانشگاه بعد از اتمام دوره وجود دارد؟
    3-آیا سربازی هیات علمی به فارغ التحصیلان ارشد هم تعلق می گیرد یا فقط به فارغ التحصیلان دکترا؟ چون آن چیزی که در سایت جذب هیات علمی وزارت علوم قرار دارد همه متعلق به فارغ التحصیلان دکتراست!
    با تشکر از دوستان عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)