صفحه 25 از 42 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عذر خواهی میکنم اگه سوالم تکراریه چون با توجه به حجم بالای پست های این تایپیک نتونستم جواب سوالامو پیدا کنم.
    1-مدت سربازی هیات علمی دو سال هست یا چهار سال؟
    2-چقدر امکان استخدام از طرف دانشگاه بعد از اتمام دوره وجود دارد؟
    3-آیا سربازی هیات علمی به فارغ التحصیلان ارشد هم تعلق می گیرد یا فقط به فارغ التحصیلان دکترا؟ چون آن چیزی که در سایت جذب هیات علمی وزارت علوم قرار دارد همه متعلق به فارغ التحصیلان دکتراست!
    با تشکر از دوستان عزیز
    دوست گرامی
    1- چهار سال
    2 بالای 90%
    3- اکثرا دکتری. باید خیلی رشته شما خاص باشه و فارغ التحصیل دکتری آن خیلی خیلی کم باشه که شما رو با مدرک کارشناسی ارشد برای این طرح قبول کنند.

یک هشداری به کارشناسی ارشدهایی که وارد این طرح میشن بدم. آموزشی سربازی در سپاه هست و در صورتی که بخواهید بعدا برای ادامه تحصیل در آمریکا اقدام کنید به هیچ عنوان نباید اشاره ای به سپاه بکنید و آموزشی را در ارتش عنوان کنید. حتی اگر به امریه هم اشاره نکنید بهتر است

Junior Member

با سلام. از دوستان کسی اطلاع داره الان حقوق ماهیانه سرباز هیئت علمی با مدرک دکتری چقدر هست.
    با تشکر فراوان.
    ویرایش توسط peradver : December 5th, 2015 در ساعت 12:56 AM

سلام خدمت دوستان
    من عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد هستم به مدت 6 سال
    بورسیه دکتری واحد هم هستم
    الان تاریخ اعزامم 2 اسفنده
    کارای مربوط به طرح سربازی دانشگاه آزاد رو انجام دادم
    اما ظاهرا چند سالی هست که نظام وظیفه برای طرح سربازی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ظرفیت محدودی گذاشته
    به این صورت که بعضیا میتونند سربازی رو به صورت طرح سربازی در دانشگاه بمونند و بعضیا باید سربازی برند
    کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peradver نمایش پست ها
    با سلام. از دوستان کسی اطلاع داره الان حقوق ماهیانه سرباز هیئت علمی با مدرک دکتری چقدر هست.
    با تشکر فراوان.
    از نظر حقوق شما با یک فرد هم رده (دکتری استادیار پایه 1) هیچ فرقی ندارید.

سلام دوستان . من ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه تهران هستم . میخواستم ببینم دانشگاه پایه 3 که میگن از کجا مشخص میشه ؟ دانشگاه آزاد mjazb هست؟ و دولتی؟ فرهنگیان و پیام نور هم بر میدارن ؟ سایت هاشون باید مراجعه کرد یا حضوری باید بریم با دانشگاه صحبت کنیم. مثلا من برای گرفتن این طرح از دانشگاه آزاد یا پیام نور یه جای پرت باید حضوری برم یا سایت داره . مرسی

Junior Member

سلام. کسی اطلاعی از زمان ارسال ابلاغیه های طرح سربازی 94-95 به دانشگاهها از سوی مرکز نظارت وزارت علوم دارد؟ معمولا وزارت علوم چه زمانی این نامه یعنی موافقت با طرح سربازی را به دانشگاهها ابلاغ می کند؟
    ویرایش توسط siroooos : January 24th, 2016 در ساعت 01:12 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    متاسفانه در دانشگاهی که بنده در آن حضور دارم حق مسکن و ایاب ذهاب پرداخت نمی شود لطفا در صورتیکه در دانشگاه شما اینگونه رفاهیات پرداخت می شود مستند پرداخت را برای بنده ارسال نمایید. اگر این زحمت رو متقبل شوید کمک شایانی به بنده کرده اید. بی نهایت متشکرم.ایمیل بنده Amirhossein.arjmandi@gmail.com

نقل قول نوشته اصلی توسط amirse7en نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    متاسفانه در دانشگاهی که بنده در آن حضور دارم حق مسکن و ایاب ذهاب پرداخت نمی شود لطفا در صورتیکه در دانشگاه شما اینگونه رفاهیات پرداخت می شود مستند پرداخت را برای بنده ارسال نمایید. اگر این زحمت رو متقبل شوید کمک شایانی به بنده کرده اید. بی نهایت متشکرم.ایمیل بنده Amirhossein.arjmandi@gmail.com
    بنده هم جایی که بودم پرداخت نمیشد!!
    تازه طلبکارمون هم بودند.

Junior Member

با عرض سلام. من یک سوال واجب واجب دارم.تروخدا هرکی میدونه کوتاهی نکنه.
    من فوق لیسانس عمران از دانشگاه دولتی هستم و متاهل هم هستم. چند تایی هم مقاله دارم تو رزومم. حالا میخوام از این طرح هیئات علمی سرباز استفاده کنم.ایا شانسی برای دانشگاههای ضعیف دارم(شهرمون دانشگاه ازاد داره و جزء دانشگاههای محرومم هست)؟ تو فراخوان هم شرکت نکردم....اگه کسی سفارشم رو بده امکان داره کارم درست شه؟اصلا راهی داره؟ با توجه به این که دیگه فوق لیسانس کمتر واسه هیئات علمی نمیگیرن ایا میشه مثلا به عنوان هیئات علمی نگرین و فقط بجای سربازی دوسال تو دانشگاه درس بدیم؟راستی شهرمون دانشگاه غیرانتفاعی هم داره ایا میشه از اون دانشگاه هم درخواست بدیم؟ اصل کاری دانشگاه غیر انتفاعی هست که کارم رو درست کنه یا باید از وزارت درست شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)