صفحه 26 از 42 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

سلام مجدد. دوستان لطفا پاسخ سوال منو بدید. ممنون میشم....راستی دانشگاه پیام نور هم هیئات علمی سرباز میگیره؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat70 نمایش پست ها
    سلام مجدد. دوستان لطفا پاسخ سوال منو بدید. ممنون میشم....راستی دانشگاه پیام نور هم هیئات علمی سرباز میگیره؟
    سلام
    بله دانشگاه پیام نور هم طرح سرباز هیئت علمی رو داره.

با سلام
    من دانشجوی ترم آخر ارشد MBA دانشگاه امیرکبیر هستم؛ می خواستم بپرسم چقد احتمال داره که تو طرح سربازی هیئت علمی پذیرفته بشم و اینکه کی باید اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat70 نمایش پست ها
    با عرض سلام. من یک سوال واجب واجب دارم.تروخدا هرکی میدونه کوتاهی نکنه.
    من فوق لیسانس عمران از دانشگاه دولتی هستم و متاهل هم هستم. چند تایی هم مقاله دارم تو رزومم. حالا میخوام از این طرح هیئات علمی سرباز استفاده کنم.ایا شانسی برای دانشگاههای ضعیف دارم(شهرمون دانشگاه ازاد داره و جزء دانشگاههای محرومم هست)؟ تو فراخوان هم شرکت نکردم....اگه کسی سفارشم رو بده امکان داره کارم درست شه؟اصلا راهی داره؟ با توجه به این که دیگه فوق لیسانس کمتر واسه هیئات علمی نمیگیرن ایا میشه مثلا به عنوان هیئات علمی نگرین و فقط بجای سربازی دوسال تو دانشگاه درس بدیم؟راستی شهرمون دانشگاه غیرانتفاعی هم داره ایا میشه از اون دانشگاه هم درخواست بدیم؟ اصل کاری دانشگاه غیر انتفاعی هست که کارم رو درست کنه یا باید از وزارت درست شه؟
    متاسفانه تا جایی که من شندیم دیگه وزارت علوم سرباز فوق لیسانس برای رشته مهندسی عمران رو تایید نمیکنه مگر اینکه شهر واقعا محروم باشه. دانشگاه غیرانتفاعی هم مشکلی نداره.
    در مورد فقط تدریس بدون هیدت علمی بحث اصلی این است که دیگه حقوقی دریافت نمیکنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalikissu نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ترم آخر ارشد MBA دانشگاه امیرکبیر هستم؛ می خواستم بپرسم چقد احتمال داره که تو طرح سربازی هیئت علمی پذیرفته بشم و اینکه کی باید اقدام کنم؟
    بستگی به این داره که برای چه شهری اقدام کنید و اینکه آیا دانشگاه مربوطه خواهان شما هست یا خیر. دیگر اینکه آیا وزارت علوم اجازه سربازی به ارشد رشته شما را میدهد.
    شما به نظر من در اولین قدم از خود وزارت علوم (وزارت علوم - واحد طرح سربازی) این مورد رو مستقیم سوال کنید.

Junior Member

با سلام

اگر کسی کسری خدمت داشته باشه، این کسری برای سرباز هیئت علمی هم اعمال میشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mn نمایش پست ها
    با سلام

اگر کسی کسری خدمت داشته باشه، این کسری برای سرباز هیئت علمی هم اعمال میشه یا نه؟
    بله دوست گرامی
    تا جایی که من از نزدیک دیدم دقیق دقیق اعمال میشه.

Junior Member

برای سرباز هیات علمی باید از سایت اقدام کرد و یا نه فقط دانشگاه مورد نظر اگه اوکی بده حله و از اونجا باید اقدام کرد!؟
    برای کسی که اعزام تیر یا شهریور امسال هست الان میتونه اقدام کنه یا دیگه خیلی دیر شده!؟
    ویرایش توسط hamid_n : April 15th, 2016 در ساعت 10:14 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_n نمایش پست ها
    برای سرباز هیات علمی باید از سایت اقدام کرد و یا نه فقط دانشگاه مورد نظر اگه اوکی بده حله و از اونجا باید اقدام کرد!؟
    برای کسی که اعزام تیر یا شهریور امسال هست الان میتونه اقدام کنه یا دیگه خیلی دیر شده!؟
    حتما باید سایت رو پر کنید.

ولی مهم این هست باید یک پذیرش اولیه لفظی از دانشگاه دستتون باشه و گرنه بعدا دانشگاه شما رو قبول نمیکنه چون تعداد متقاضیان این امر زیاد است و خوب کسی رو میگیرند که قبلا یک صحبتی کرده باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید.
    1) آیا برای جذب سرباز هیئت علمی دانشگاه آزاد باید در فراخوان وزارت علوم شرکت کنیم یا اینکه باید به دانشگاه آزاد مرکز استان مراجعه کنیم و آیا جذب دانشگاه آزاد مستقل است و ربطی به وزارت علوم ندارد؟
    2) وضعیت جذب سرباز هیئت علمی در مقطع کارشناسی ارشد به چه صورت است؟ از چه طریقی می توانیم متوجه بشویم که در رشته ما کارشناسی ارشد هم جذب می کنند یا خیر؟
    3) اگر در طول دوره تعهد از یک دانشگاه خارجی پذیرش بگیریم، امکان قطع همکاری با دانشگاه (دوره سربازی) وجود دارد که بعدا برگردیم و ادامه آن را انجام بدهیم؟
    4) در صورت جذب چند ساعت کلاس در ماه به اساتید این طرح داده می شود و حقوق بر چه اساسی و چگونه محاسبه می شود؟ میزان حقوق چقدر خواهد بود؟
    5) اگر فرد در طول دوره خدمت بخواهد در فراخوان جذب دستگاه های دولتی شرکت کند، این امکان وجود دارد یا اینکه باید حتما دوره 4 ساله را تمام کرده باشد و اجازه شرکت در آزمون را نخواهد داشت؟
    6) آیا در صورت جذب طرح سربازی هیئت علمی و در طول دوره تعهد امکان ثبت شرکت برای شخص امکان پذیر است؟
    7) آیا فرد می تواند از مزایای کسری خدمت استفاده کند؟
    8) کارت پایان خدمت در پایان سال دوم به فرد داده می شود یا در پایان سال چهارم؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)