صفحه 28 از 42 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    تا جایی که من یادم میاد فرمهای سفارت خیلی قدیمی بود.
    منظورم همون وزارت بود!
    ببخشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    من سوالاتتون رو بر اساس چیزی که تو ذهنم مونده جواب میدم. امیدوارم که مفید باشه براتون.

1- بله
    2- خیر
    3- زمان من فراخوان نبود (سال 1388)، اما یادم هست که حدود سال 92 قوانین عوض شد و دیگه حالت فراخوان غالب شد و باید از طریق سایت وزارت علوم در فراخوان شرکت میکردید.
    موافقت ریاست دانشگاه یک نقطه بسیار مهم است.
    فراخوان فقط این هست که شما در سیستم وزارت علوم ثبت نام میکنید و سپس از طریق این سیستم به معاونت آموزشی دانشگاههایی که در فرم فراخوان اسمشون رو در فرم مربوط نوشتید (فکر کنم فقط 3 دانشگاه رو میتونید انتخاب کنید) معرفی میشوید. یعنی عملا فراخوان یک معرفی فرمالیته است و تصمیمگیرنده اصلی دانشگاه هست که موافقت ضمنی که گفتید بسیار حیاتی و مهم است.

تا جایی که من یادم میاد فرمهای سفارت خیلی قدیمی بود.
    معمولا معاونت آموزشی دانشگاههای قوانین جدید رو میدونند. به دفتر معاونت آموزشی دانشگاه مربوطه مراجعه کنید باید از قوانین جدید مطلع باشند.
    متاسفانه الان 6 ماهه که من دارم پیگیری می کنم خبری از فراخوان نیست...
    به نظر شما با توجه به اینکه من مدرک ارشدم رو در رشته مکانیک از دانشگاه آزاد گرفتم و البته با توجه به اینکه رضایت رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرمون رو دارم، آیا احتمال اینکه بتونم تو گرفتم امریه هیات علمی موفق بشم وجود داره؟
    یا وقتم رو هدر ندم و به فکر یک امریه دیگه باشم...؟ چون به تازگی ازدواج کردم، نمی تونم وقت رو هدر بدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saidgta نمایش پست ها
    به نظر شما با توجه به اینکه من مدرک ارشدم رو در رشته مکانیک از دانشگاه آزاد گرفتم و البته با توجه به اینکه رضایت رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرمون رو دارم، آیا احتمال اینکه بتونم تو گرفتم امریه هیات علمی موفق بشم وجود داره؟
    یا وقتم رو هدر ندم و به فکر یک امریه دیگه باشم...؟ چون به تازگی ازدواج کردم، نمی تونم وقت رو هدر بدم...
    دوست عزیز
    واحد های علمی کاربردی خودشون اصلاً هیات علمی ندارن (در مورد اونهایی که رشته های ارشد دارن خبر ندارم)
    علمی کاربردی های واحد های استانی هیات علمی دارن که خب در حقیقت میشن همون کارمند، چون کار علمی انجام نمیدن در واقع
    و اینکه بسیاری از علمی کاربردی ها مربوط به بخش خصوصی ست و اصلاً دولتی نیستن که بخوان امریه بگیرن
    شما دقیقاً منظورتون چه واحد علمی کاربردیه؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

دوست گرامی
    اصلیترین چیز موافقت ریاست دانشگاه است.
    حقوق سرباز رو باید دانشگاه از بودجه خودش بده و وزارت دخلی در این کار نداره. بنابراین وقتی دانشگاه به شما اوکی بده، خیلی نکته مهمی است. چون چیزی که من یادم میاد این بود که این بحث مالی خیلی مهم است.
    وقتی ریاست به شما اوکی داده، پس این مورد رو میدونسته و در خصوص تامین حقوق شما مشکلی نداره.
    پس به نظر من حتما پیگیر باشید. بدونید که یک امریه خیلی خوب هست و این فرصت رو از دست ندید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط eefe نمایش پست ها
    دوست عزیز
    واحد های علمی کاربردی خودشون اصلاً هیات علمی ندارن (در مورد اونهایی که رشته های ارشد دارن خبر ندارم)
    علمی کاربردی های واحد های استانی هیات علمی دارن که خب در حقیقت میشن همون کارمند، چون کار علمی انجام نمیدن در واقع
    و اینکه بسیاری از علمی کاربردی ها مربوط به بخش خصوصی ست و اصلاً دولتی نیستن که بخوان امریه بگیرن
    شما دقیقاً منظورتون چه واحد علمی کاربردیه؟
    علمی کاربردی مد نظر من مال مرکز استان هست.
    از طرفی در گوگل اگر سرچ کنید متوجه می شید که بسیاری از واحد های علمی کاربردی در گذشته فراخوان جذب سرباز هیات علمی دادن...

Junior Member

علمی کاربردی مد نظر من مال مرکز استان هست.
    از طرفی در گوگل اگر سرچ کنید متوجه می شید که بسیاری از واحد های علمی کاربردی در گذشته فراخوان جذب سرباز هیات علمی دادن...
    مال مرکز استان فرق میکنه با واحد استانی
    واحد استانی زیر مجموعه دانشگاه علمی کاربردی کشوره که مربوط به وزارت علومه و دولتی و کارش نظارت بر واحد های اون استانه
    من حداقل در مازندران ندیدم که واحدی از واحد های استان جذب سرباز هیات علمی داشته باشند، چون خیلی هاشون خصوصی هستن و اصلاً چنین حقی ندارن. دولتی ها هم اکثرا هیات علمی ندارن
    این واحدی که شما میگید دولتیه یا خصوصی؟ اصلا هیات علمی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

واحد استانی زیر مجموعه دانشگاه علمی کاربردی کشوره که مربوط به وزارت علومه و دولتی و کارش نظارت بر واحد های اون استانه
    من حداقل در مازندران ندیدم که واحدی از واحد های استان جذب سرباز هیات علمی داشته باشند، چون خیلی هاشون خصوصی هستن و اصلاً چنین حقی ندارن. دولتی ها هم اکثرا هیات علمی ندارن
    با این حساب، دانشگاه های غیر انتفاعی همپچون خصوصی هستن امکان جذب سرباز هیات علمی رو ندارن؟

Junior Member

با این حساب، دانشگاه های غیر انتفاعی همپچون خصوصی هستن امکان جذب سرباز هیات علمی رو ندارن؟
    من کسی رو نمیشناسم تو غیر انتفاعی شده باشه سرباز
    حتی آزاد هم گویا امسال لغو کرده قضیه رو
    ولی در مورد واحدهای علمی کاربردی تقریباً مطمئنم چنین چیزی نیست
    مگر در حالتی که مربوط به ارگان دولتی باشه، بعد شما امریه اون ارگان دولتی بشی و مثلاپً شما رو بفرستن دانشگاه واسه تدریس یا هر چی
    مثل فتی حرفه ای که خودش علمی کاربردی هم داره
    یا وزارت نیرو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

یک نگاه به این بندازید:
    http://suast.ir/?p=1210

Junior Member

یک نگاه به این بندازید:
    http://suast.ir/?p=1210
    نمیدونم دیگه چطور باید متوجهتون کنم!
    "از نیروهای انسانی متخصص و مورد نیاز خود با اولویت جذب در واحدهای استانی دانشگاه،" از متن
    برادر من، جان من، عزیز من، من اول هم گفتم فقط واحد های استانی هیات علمی دارن و سرباز جذب میکنن
    ضمناً به تاریخ خبر هم دقت کنید
    واسه من که فرقی نداره قربونت برم، میخوام وقت خودت رو هدر ندی و شانس های دیگه ت رو از دست ندی
    میخوای رو همون آشنای رییس واحدتون فقط سرمایه گذاری بکنی، بسم الله
    ولی به احتمال 99% من بهتون میگم غیر از واحد های استانی جاهای دیگه اصلاً هیات علمی ندارن که شما بخوای جذبش بشی، بگذریم خیلی هاشون خصوصی ان
    پ.ن: ساختار دانشگاه رو قبلاً توضیح دادم، "واحد استانی" با واحد های دانشگاهی استان فرق داره. یه مرکزه که اصلاً دانشگاه هم نیست، کارش نظارت بر واحد های اون استانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)