صفحه 33 از 42 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal_sef نمایش پست ها
    سلام. دانشگاه میگه جواب نامه دانشگاه به ستاد کل نیروهای مسلح اومده که با سربازی هیئت علمی موافقت شده. از اون طرف امروز پیامک اومده از نظام وظیفه که یک تیر باید برم سربازی اما ظاهرا آموزشی سربازی هیئت علمی 15 مرداد هستش الان چیکار کنم؟
    پیامک رو نادیده بگیرید. کلا یک چیز فرمالیته است که به همه ارسال میشه. اصلا نیاز نیست که بهش توجه کنید. این مورد دقیقا برای خود من نیز اتفاق افتاد.

شما پیگیر همون نامه دانشگاه باشید. و همون آموزشی سربازی هیئت علمی رو پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی و به خصوص آقای Houtcivil

بنده برای طرح سربازی سوال داشتم.

1. حقوق اساتید قبل و بعد دوره ی آموزشی متفاوته؟ این حقوق چقدر است؟

2. اگر کسی به آموزشی امسال نرسد آیا این 1 سالی که تدریس میکنه جز 4 سال تعهد خدمتش حساب میشه؟

3. تاریخ های اعزام به دوره ی آموزشی طرح سربازی چه زمانی است؟ آیا دی ماه اعزام داریم؟

با تشکر از همه
    دووست گرامی جناب masoudjoon

جواب سوالاتتون:

1- دقیقا حقوق یک هیئت علمی رو به شما میدهند. و این حقوق قبل و بعد از آموزشی فرقی ندارد. شما دقیقا مثل بقیه اعضای هیئت علمی حقوقتون رو دریافت میکنید.

2- بله. محسوب میشه.
    من خودم به امریه سال اول نرسیدم و سال اول به عنوان تعهد من محسوب شد.

3- تا جایی که من میدونم فقط تابستان است، به این خاطر که شما فقط در دوره تابستان درسی برای تدریس ندارید که میتونید آموزشیتون رو انجام بدید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal_sef نمایش پست ها
    سلام. صبح رفتم میدون سپاه مشخص شد که به علت همین سرباز عیئت علمی شدن تاریخ اعزامم شده اول تیر. اما مسئولش گفت 15 مرداد پادگان مدرس باش. ولی تو برگم یک تیر خورده. اول تیر نرم غیبت نمی خورم؟ چرا تو برگه مشخص نکرده محل خدمتم رو؟ اگر دوستان دیگری هم همین تاریخ میرن آموزشی هیئت علمی اطلاع بدن که یک هماهنگی با هم انجام بدیم خیلی خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed mostafa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من هم برگ سفید اعزام رو امروز گرفتم برای من زده تاریخ اعزام اول تیر 96 و محل آموزشی رو هم زده پادگان مدرس کرج. شما میگی نباید 1 تیر بریم؟؟ باید 15 مرداد بریم؟
    دوستان گرامی
    قبلا هم عرض کردم که:

شما پیگیر همون نامه دانشگاه باشید. و همون آموزشی سربازی هیئت علمی رو پیگیری کنید. تاریخ این آموزشی رو خود دانشگاه، وزارت علوم و یا در برگه ای که وزارت براتون صاد میکنه بهتون اعلام میشه.

نظام وظیفه یک تاریخ دیگه رو به شما میگه که با تاریخ بالا متفاوت است. و دلیل این امر این هست که هنوز توی سیستمشون اسم شما به عنوان سرباز هیئت علمی ذکر نشده. معمولا این آپدیت شدن اسم بعد از اتمام دوره آموزشی هیئت علمی شما انجام میشه.

پس نگران نباشید!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف

میشه یکی به من کمک کنه در این رابطه؟
    یک سایتی بهم گفتند رفتم توش نوشته مهلت ثبت نام تموم شده!
    اصلاً چه رشته هایی هست؟ شرایطش چه جوری هست؟!

اطلاعیه زیر در سایت دفتر نظارت وزارت علوم در رابطه با طرح سربازی هیئت علمی آمده است:

اعلام زمان آموزش نظامی اعضای هیات علمی ۱۳۹۶

به اطلاع مشمولین طرح سربازی هیات علمی که در سهمیه سال ۱۳۹۶ پذیرفته شده اند می رساند: با توجه تاریخ مندرج در برگه اعزام ْ نیازی به حضور افراد در تاریخ ۹۶/۴/۱ به محل آموزش مندرج در برگه سبز نمیباشد.
    ضمناً زمان دقیق آموزش نظامی که اواسط مرداد ماه سال جاری می باشد متعاقباً از طریق همین سایت به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

لینک خبر: https://nezarat.msrt.ir/fa

اطلاعیه زیر در سایت دفتر نظارت وزارت علوم در رابطه با طرح سربازی هیئت علمی آمده است:

اعلام زمان آموزش نظامی اعضای هیات علمی ۱۳۹۶

به اطلاع مشمولین طرح سربازی هیات علمی که در سهمیه سال ۱۳۹۶ پذیرفته شده اند می رساند: با توجه تاریخ مندرج در برگه اعزام ْ نیازی به حضور افراد در تاریخ ۹۶/۴/۱ به محل آموزش مندرج در برگه سبز نمیباشد.
    ضمناً زمان دقیق آموزش نظامی که اواسط مرداد ماه سال جاری می باشد متعاقباً از طریق همین سایت به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

لینک خبر: https://nezarat.msrt.ir/fa
    خدا رو شکر.
    این هم تاییدیه عرضی که بنده داشتم.
    پس دیگه جای نگرانی نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    خدا رو شکر.
    این هم تاییدیه عرضی که بنده داشتم.
    پس دیگه جای نگرانی نیست!
    سلام
    آیا شامل اساتید دانشگاه آزاد هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام
    آیا شامل اساتید دانشگاه آزاد هم میشه؟
    سلام. بله شامل همه هیئت علمی ها چه آزاد و چه دولتی میشود. همه اساتیدی که از طریق وزارت علوم پیگیری شده اند.

Junior Member

سلام. بله شامل همه هیئت علمی ها چه آزاد و چه دولتی میشود. همه اساتیدی که از طریق وزارت علوم پیگیری شده اند.
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    من با آقای احمدی که مسئول پیگیری های امریه دانشگاه آزاد هست صحبت کردم ایشون گفتن که نه دقیقا 1 تیر باید محل آموزش که تربیت مدرس هست حضور داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    من با آقای احمدی که مسئول پیگیری های امریه دانشگاه آزاد هست صحبت کردم ایشون گفتن که نه دقیقا 1 تیر باید محل آموزش که تربیت مدرس هست حضور داشته باشید.
    دو سال قبل یکی از دوستان از دانشگاه آزاد به همراه هیئت علمی های دانشگاه های دولتی به آموزشی رفت. حتما امسال تغییر کرده. ان شالله به سلامتی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)