صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

سلام به همه دوستان

من طرح سربازی هیات علمی 96 هستم که اعزاممون شده 14 مرداد
    من سابقه 6 ماه خدمت قبلی در سپاه دارم ولی متاسفانه مدارک پایان دوره آموزشی قبلی ام رو گم کردم.
    خواستم بدونم برای اثبات اینکه قبلا آموزشی رفتم چه مدرکی لازم هست؟ و ازکجا باید این مدارک رو بگیرم؟

ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط iran_6631 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من طرح سربازی هیات علمی 96 هستم که اعزاممون شده 14 مرداد
    من سابقه 6 ماه خدمت قبلی در سپاه دارم ولی متاسفانه مدارک پایان دوره آموزشی قبلی ام رو گم کردم.
    خواستم بدونم برای اثبات اینکه قبلا آموزشی رفتم چه مدرکی لازم هست؟ و ازکجا باید این مدارک رو بگیرم؟

ممنون از همگی
    سلام دوست عزیز

فکر نمیکنم مشکلی باشه چون اونجا توی سیستم خودشون ثبت دارن. فقط اون برگ سفید اعزام رو که مدت خدمت قبلی رو توش زده همراهتون باشه. من خودم یه گواهی از محل پادگان قبلیم گرفتم که توش ذکر کرده دوره آموزش رو گذروندم ولی فکر نمیکنم نیازی باشه.

یه سوال داشتم ازتون. برای شما به غیر از مدت دوره آموزشی 4 ماه دیگه خدمت کردین رو حساب میکنن که قبلا رفتی یا نه؟ یعنی از دوره 2 ساله کم میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed mostafa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

فکر نمیکنم مشکلی باشه چون اونجا توی سیستم خودشون ثبت دارن. فقط اون برگ سفید اعزام رو که مدت خدمت قبلی رو توش زده همراهتون باشه. من خودم یه گواهی از محل پادگان قبلیم گرفتم که توش ذکر کرده دوره آموزش رو گذروندم ولی فکر نمیکنم نیازی باشه.

یه سوال داشتم ازتون. برای شما به غیر از مدت دوره آموزشی 4 ماه دیگه خدمت کردین رو حساب میکنن که قبلا رفتی یا نه؟ یعنی از دوره 2 ساله کم میکنن؟
    سلام دوست گرامی

شما گواهی رو از یگان آموزش تون گرفته بودید؟ یعنی بجز اصل گواهی که موقع پایان دوره آموزشی میدن؟ آخه من زنگ زدم یگان آموزشی گفت ما چنین برگه ای نداریم که بهت بدیم. حتی رونوشتش رو!!!

تا اونجا که اطلاع دارم خیر محاسبه نمیشه.
    صرفا دوره آموزشی هست که نیاز به گذراندن دوره مجدد نداره و باقی خدمت محاسبه نمیشه.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط iran_6631 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

شما گواهی رو از یگان آموزش تون گرفته بودید؟ یعنی بجز اصل گواهی که موقع پایان دوره آموزشی میدن؟ آخه من زنگ زدم یگان آموزشی گفت ما چنین برگه ای نداریم که بهت بدیم. حتی رونوشتش رو!!!

تا اونجا که اطلاع دارم خیر محاسبه نمیشه.
    صرفا دوره آموزشی هست که نیاز به گذراندن دوره مجدد نداره و باقی خدمت محاسبه نمیشه.

ممنون
    بله من از یگان آموزش گرفتم. معمولا نمیدن ولی اگه حضوری برید و اصرار زیاد بکنید میدن. ولی بازم میگم فکر نمیکنم احتیاجی باشه چون سیستم همشون به نظام وظیفه ناجا وصل هست و مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    با سلام

دوره آموزشی هیئت علمی ها و نخبگان یکی هستش و از طریق ب ن ن م نیز برای این دوره ثبت نام شده است
    تو بنیاد به بچه هایی که اسم مینوشتند گفته شده 15 مرداد پادگان مدرس باشند.
    الان اینجا نوشته شده 14 مرداد.
    علت این تفاوت رو شما اطلاع دارید؟

ما هم که اعزام 1/4 نخبگان بودیم 3 تیر رفتیم و یه تعدادی دیگه از دوستان که نخبگان نبودن یک تیر رفته بودن، این برای اینه که پروسه ثبت نامتون با هم متفاوت باشه فکر میکنم. ضمن اینکه احتمالن روز اول که میرید لباسارو تحویلتون میدن و دو سه روز بعد میگن بیاین برای شروع اصلی دوره و دسته بندی کردنتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    ما هم که اعزام 1/4 نخبگان بودیم 3 تیر رفتیم و یه تعدادی دیگه از دوستان که نخبگان نبودن یک تیر رفته بودن، این برای اینه که پروسه ثبت نامتون با هم متفاوت باشه فکر میکنم. ضمن اینکه احتمالن روز اول که میرید لباسارو تحویلتون میدن و دو سه روز بعد میگن بیاین برای شروع اصلی دوره و دسته بندی کردنتون
    با تشکر از پاسختون

شما تیر امسال اعزام شدید؟ الان تو دوره آموزشی هستید؟ این دوره دقیقا 45 روزه؟ یا خالصش کمتر میشه؟ وضعیت مرخصی ها چطوره؟ آیا فقط کلاس هستش یا رژه و اینا هم داره؟

مرسی، سوالات زیاد شد یکم.

Junior Member

سلام دوستان
    با توجه به اینکه شنبه تهران تعطیل هست اطلاع دارین روز اعزام امریه دانشگاه آزاد چهاردهم هست یا تغییر کرده؟

سلام به دوستان عزیز من 14مرداد بایستی برم برای آموزشی هیئت علمی مدرس کرج. من سال 90 که ارشد بودم 43 روز رفتم آموزشی سپاه یزد و دکترا قبول شدم ولی کارت سبز نگرفتم و ترخیص شدم ولی توی برگ اعزامم خوردهاین مدت آموزشی میخواستم بدونم آیا این مدت رو می پذیرن ازم که دیگر نخواهم دوره آموزشی رو بگذرونم و مستقیم برم دانشگاه برای ادامه دوره ضررورت ممنون میشم کسی از دوستان منو راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Imanlorzadeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز من 14مرداد بایستی برم برای آموزشی هیئت علمی مدرس کرج. من سال 90 که ارشد بودم 43 روز رفتم آموزشی سپاه یزد و دکترا قبول شدم ولی کارت سبز نگرفتم و ترخیص شدم ولی توی برگ اعزامم خوردهاین مدت آموزشی میخواستم بدونم آیا این مدت رو می پذیرن ازم که دیگر نخواهم دوره آموزشی رو بگذرونم و مستقیم برم دانشگاه برای ادامه دوره ضررورت ممنون میشم کسی از دوستان منو راهنمایی کنه
    اگر بتونید نامه اتمام دوره آموزشی رو از سپاه بگیرید خیالتون راحت میشه وگرنه دوره شما ناقص اعلام میشه و باید دوباره دوره رو بگذرونید.

سلام ممنون از پاسختون منظواز سپاه کجاست?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)