صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

با سلام
    در حین گذراندن دوره سرباز هیئت علمی با مدرک ارشد ممکنه بتونیم دکترا بخونیم ؟ بعضیا میگن با موافقت دانشگا ایرادی نداره بعضیای دیگه میگن نمیشه و باید بعد تموم شدن دوره تعهد دکترا بخونیم خب اینطوری که بعد دوره تعهد استخدام نمیکنن با مدرک ارشد درسته ؟

سلام
    من فارق التحصیل ارشد حقوق دانشگاه بهشتی هستم. اولین اقدامی که میتونم برای سرباز هیات علمی انجام بدم چیه؟ اساسا شرایط اخذ سربازی هیات علمی چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط superhero25 نمایش پست ها
    سلام
    من فارق التحصیل ارشد حقوق دانشگاه بهشتی هستم. اولین اقدامی که میتونم برای سرباز هیات علمی انجام بدم چیه؟ اساسا شرایط اخذ سربازی هیات علمی چی هست؟
    هیچ قانون مشخصی نداره و جایی هم نمیتونید تو اینترنت اطلاعات خاصی در این مورد کسب کنید. من الان چند وقتی هست اومدم ایران و خیلی جاها سر زدم برای اینکار. به من گفتن که دانشگاه های تهران دیگه طرح سربازی نمیگیرن. مثلا دانشگاه تهران رو که خودم پرسیدم و گفتند ما از سال ۹۱ ۹۲ به بعد دیگه طرح سربازی نگرفتیم. به نظرم باید پارتی داشته باشید. تو فراخوان شهریور ببینید کجاها طرح سربازی زدن بعد برید با اون دانشگاه ها صحبت کنید. ضمنا فکر کنم سرباز هیات علمی فقط برای مدرک دکتری هست بازم خودتون تحقیق کنید. البته به همون مدرک دکتری هم نمیدن. خیلی سخته. باز دانشگاه آزاد احتمالش بیشتره.

سلام دوستان
    در پاسخ به سوالات در خصوص بحث آموزشی سرباز هیات علمی:
    لطفا در خصوص سرباز هیات علمی اطلاعات غلط نزارین. سرباز هیات علمی صرفا دوره یک ماه و نیمه آموزشی اش با سپاه خواهد بود. مثل هر سرباز دیگه ای که میتونه آموزشی اش سپاه باشه، ارتش باشه یا نیروی انتظامی و .... البته که درستشم همینه که از وزارتخونه ای که شما رو معرفی کرده به عنوان مرکزی که اونجا سربازیتون رو گذروندین، اسم ببرین چون اصلا قراره شما در اون دانشگاه زیر نظر وزارت بهداشت یا علوم سربازیت رو بگذرونی نه سپاه. ولی لطفا انقده در مورد این قضیه حساسیت الکی و اضافی ایجاد نکنید.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    یه سوال داشتم 1.حقوق سرباز هیئت علمی وزارت بهداشت با مدرک کارشناسی ارشد چقد هست و 2.اینکه چه مزایایی داره و 3.آیا جز سابقه بیمه ای مون حساب میشه یا نه?
    ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

باید دانشگاه تایید کنه
    درخواست هیات علمی به دانشگاه میدید
    بعد نامه میزنن وزارت علوم برای تاییده
    و سایر مراحل
    سپس تاریخ اعزام مشخص میشه که معمولا تو تابستون هست
    بعد از اون هم میرید دانشگاه مورد پذیرش ....

Junior Member

با سلام
    سه سوال درباره سرباز هیات علمی داشتم که ممنون میشم دوستانی که مطلع هستند پاسخ بدن:

۱)‌ شرایط خروج از کشور برای سرباز هیات علمی کماکان همونی هست که در ۶ سال پیش سایت وزارت علوم اعلام شده (https://cisc.msrt.ir/fa/regulation/1...D9%88%D8%B1)؟

۲) آیا میشه دوره رو زمانی غیر از تابستان (مثلا اول مهر) شروع کرد و در اولین تابستان به آموزشی رفت؟

۳) طول دوره ۴ سال هست یا دو سال (من از یکی از مسولین دانشگاه شنیدم که به دو سال تغییر کرده)؟

با سپاس فراوان

Junior Member

با سلام
    سه سوال درباره سرباز هیات علمی داشتم که ممنون میشم دوستانی که مطلع هستند پاسخ بدن:

۱)‌ شرایط خروج از کشور برای سرباز هیات علمی کماکان همونی هست که در ۶ سال پیش سایت وزارت علوم اعلام شده؟ (yon.ir/VTPmO)

۲) آیا میشه دوره رو زمانی غیر از تابستان (مثلا اول مهر) شروع کرد و در اولین تابستان به آموزشی رفت؟

۳) طول دوره ۴ سال هست یا دو سال (من از یکی از مسولین دانشگاه شنیدم که به دو سال تغییر کرده)؟

با سپاس فراوان

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    من درخواست سرباز هیات علمی از طریق وزارت بهداشت کرده بودم یکماه پیش از وزارت خونه تماس گرفتن گفتن ستاد کل نیروهای مسلح با هیچکدوم از درخواست پزشکان متخصص موافقت نکرده.بعد من نامه تعجیل دادم و اعزامم رو از ۱ تیر به ۱ اردیبهشت ۹۸ تغییر دادم الان وزارت خونه میگه ما کلامی موافقت گرفتیم میخوایم لیستمون رو درخواست مجدد بدیم به ستاد کل و احتمالا موافقت میشه. الان من سوالم اینه در ستاد کل ببینن من تاریخ اعزامم ۱ اردیبهشت ماه میباشد در سایت و در نامه وزارت خونه ۱ تیر میباشم مشکلی پیش نمیاد ؟و اینکه اگه موافقت کنن من به ۱ تیر اتوماتیک منتقل میشم؟میخوام بدونم که اگه قرار اونجا تاریخ رو ببینن و ایراد بگیرن یا بعدش اتومات تغییر نمیکنه تاریخ اعزامم که من یه فکری بکنم.سوال بعدی اینکه الان دوباره اجاره نامه تمدید بهم نمیدن چون یکبار تعجیل زدم ولی ایا اگه مجبور شدم از طریق پزشک معتمد میتونم ۲ ماه تغییر بدم؟
    ممنونم
    ویرایش توسط siamaks656 : March 13th, 2019 در ساعت 04:46 PM

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    من درخواست سرباز هیات علمی از طریق وزارت بهداشت کرده بودم یکماه پیش از وزارت خونه تماس گرفتن گفتن ستاد کل نیروهای مسلح با هیچکدوم از درخواست پزشکان متخصص موافقت نکرده.بعد من نامه تعجیل دادم و اعزامم رو از ۱ تیر به ۱ اردیبهشت ۹۸ تغییر دادم الان وزارت خونه میگه ما کلامی موافقت گرفتیم میخوایم لیستمون رو درخواست مجدد بدیم به ستاد کل و احتمالا موافقت میشه. الان من سوالم اینه در ستاد کل ببینن من تاریخ اعزامم ۱ اردیبهشت ماه میباشد در سایت و در نامه وزارت خونه ۱ تیر میباشم مشکلی پیش نمیاد ؟و اینکه اگه موافقت کنن من به ۱ تیر اتوماتیک منتقل میشم؟میخوام بدونم که اگه قرار اونجا تاریخ رو ببینن و ایراد بگیرن یا بعدش اتومات تغییر نمیکنه تاریخ اعزامم که من یه فکری بکنم.سوال بعدی اینکه الان دوباره اجاره نامه تمدید بهم نمیدن چون یکبار تعجیل زدم ولی ایا اگه مجبور شدم از طریق پزشک معتمد میتونم ۲ ماه تغییر بدم؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)