صفحه 41 از 42 نخستنخست ... 313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

سلام به همگی...ممنون از سایت فوق العادتون
    بچه ها من این ترم دارم دکترا رو تموم می کنم...متاسفانه دیروز با کارشناس سایت جذب تماس گرفتم.به من گفتن طرح سرباز هیئت علمی کلا حذف شده...زنگ زدم به مسئول جذب دانشگاهمون اونم گفت لغو شده...تو رو خدا یکی کمکم کنه...واقعا طرح سرباز هیئت علمی حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه درها داره به روم بسته میشه....

سلام. نه، این طرح حذف نشده است. من 1 هفته دیگه، یعنی 1 تیر 99 اعزامم هست و ابلاغ طرح سرباز هئیت علمی را اوایل خرداد 99 گرفتم.

Junior Member

ممنونم.به وزارت علوم زنگ می زنم میگه وزیر جلو این قانونو فعلا گرفته...تو رو خدا بگید چطوری تونستید طرحو بگیرید...گروه تایید کنه باز وزارت علوم حرفی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Junior Member

ممنونم.به وزارت علوم زنگ می زنم میگه وزیر جلو این قانونو فعلا گرفته...تو رو خدا بگید چطوری تونستید طرحو بگیرید...گروه تایید کنه باز وزارت علوم حرفی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/این شماره منه 09143582825 ممنون میشم باهام تماس بگیری و راهنماییم کنی...یه تک بزنید،خودم تماس میگیرم...ممنونم

درود بر اساتید
    دوستان من 2 سال پس از شروع به گذراندن طرح در مقطع بالاتر پذیرفته شدم. با طی کردن مراحل پیچیده از طرح خارج شدم و الان فارغ التحصیل شدم. از دوستان با تجربه مشابه درخواست دارم مراحل دقیق بازگشت به کار رابفرمایند تا تو این اوضاع کرونا کمتر این شهر به آن شهر و این مرکز به آن مرکز شوم.
    سپاس فراوان

Junior Member

سلام.وقتتون بخیر. لینکتون منقضی شده. در این باره مطمئنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    ممنونم.به وزارت علوم زنگ می زنم میگه وزیر جلو این قانونو فعلا گرفته...تو رو خدا بگید چطوری تونستید طرحو بگیرید...گروه تایید کنه باز وزارت علوم حرفی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/این شماره منه 09143582825 ممنون میشم باهام تماس بگیری و راهنماییم کنی...یه تک بزنید،خودم تماس میگیرم...ممنونم
    مشکلتون حل شد؟

Junior Member

نه متاسفانه.دفاع انجام دادم و نمیدونم چیکار کنم....

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    نه متاسفانه.دفاع انجام دادم و نمیدونم چیکار کنم....

در فراخوان شرکت کنید. معمولا سرباز هیئات علمی را در فراخوان شهریور اعلام می کنند. البته اگر هم اعلام نکرده باشند، با یک دانشگاه از قبل هماهنگ کن که شما را به عنوان سرباز بگیرند. بعد هیئات جذب دانشگاه، شما را به عنوان سرباز هیات علمی به مرکز ارزشیابی و نظارت وزارت علوم معرفی میکنه تا اونا بهت مجوز بدن. بعد از اینکه ابلاغ طرح رو گرفتی باید منتظر بمونی تا در تابستان 1400 بهت بگن بری آموزشی.

Junior Member

متاسفانه فراخوانی نیست که شرکت کنیم...با کدام بخش دانشگاه جهت جذب سرباز هیئت علمی حرف بزنیم؟؟؟قسمت مشمولین؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)