صفحه 7 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh2046 نمایش پست ها
    با سلام،
    بنده سرباز هییت علمی هستم با مدرک کارشناسی ارشد؛ دو سوال داشتم راجع به آزمون دکتری:
    1. در صورت قبولی در آزمون تکلیف تعهد چه میشود آیا میتوان همزمان دکترا هم ادامه داد؟
    2. برای آزمون phd آیا میتوان از سهمیه مربیان استفاده کرد؟
    دوستان کسی نیست جواب بده این سوال منم هست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh2046 نمایش پست ها
    با سلام،
    بنده سرباز هییت علمی هستم با مدرک کارشناسی ارشد؛ دو سوال داشتم راجع به آزمون دکتری:
    1. در صورت قبولی در آزمون تکلیف تعهد چه میشود آیا میتوان همزمان دکترا هم ادامه داد؟
    2. برای آزمون phd آیا میتوان از سهمیه مربیان استفاده کرد؟
    شما چطور جذب شدید ولی از قوانین اش خبری ندارید؟ رشته تون چیه؟ کجا جذب شدید؟
    در مورد سوال ها شما:
    1- بله مشکلی برای ادامه تحصیل وجود نداره ولی بعد از اتمام دوره دکتری تون باقیمانده مدت 4 ساله تون ضرب در 2 میشه.
    سوال دوم هم بعد از پاسخ شما جواب میدم.

Junior Member

با سلام

ممنون از اطلاعات مفیدتون.

من الان طرح خرید خدمت هستم و چند ماه دانشگاه کار می کنم. و قراره مرداد برم واسه دوره 45 روزه.

سوالی که ازتون داشتم اینه که دانشگاه این مدت حقوقم رو قطع می کنه.

شنیدم که بعضی دانشگاهها این مدت همکاری می کنند.

خواستم ببینم صحت داره؟ بعضی دانشگاهها حقوق رو می دن؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdishadmehr نمایش پست ها
    سلام مجدد

الان یک فراخوان جدید تو سایت زدن...این شامل طرح سربازی هم میشه؟
    و با توجه به اینکه من تا 30 /4 /93 باید دفترچه رو پست کرده باشم ایا امید هست که این فراخوان جوابش تا اعزام من بیاد(نتیجه ش کی میاد؟)فقط باید تو سایت ثبت نام کنم .بعد از ثبت نام در فراخوان باید چکارکنم؟لطفا با توجه به اینکه ارشد ریاضی هستم یه توضیح مختصر و مفید بدید.البته با توجه به اینکه تازه تموم کردم رزومه خاصی هم ندارم...
    ممنونم
    با سلام
    فکر نکنم جواب فراخون زودی بیاید. جون خودم فکر کنم بهمن سال 92 ثبت نام کردم و تا امروز تیر 93 خبری نشده و توی پروفایل که می روم نوشته پرونده شما به دانشگاه مورد نظر فرستاده شد!!!! ولی فکر کنم نتیجه اش شهریور بیاد اونم دیگه مار رو نمی خواهند!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

با سلام

بنده اوایل تیر ماه از پایان نامه ام دفاع کردم و چند روز قبل به موسسه غیرانتفاعی رفتم و رزومه ام رو تحویل دادم بهشون و می خوام جذب هیات علمی سربازی بشم. اگر امکانش وجود داره بنده را راهنمایی فرمایید :

1. تا چه زمانی وقت دارم که کارهای فارغ التحصیلیم رو انجام بدم. اگرقبل از پایان مرداد کارهای فارغ التحصیلیم تموم بشه میتونم امیدوار باشم که از ترم بهمن جذب هیات علمی بشم؟
    2. دفترچه اعزام به خدمت رو هم باید پست کنم؟ یا اینکه اول باید در فراخوان شرکت کنم بعد برم پلیس +10 ؟
    3. موسسه کاملا بنده را قبول کرده و من هم تعهد دادم که بعد از پایان خدمت حتی اگر دربهترین دانشگاه هم دکترا قبول بشم در این موسسه به کارم ادامه خواهم داد. آیا این کفایت میکنه و ممکن است که من جذب نشم؟ چون این موسسه در رشته من یه سرباز را سال قبل هیات علمی کرده.

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم و لطف بزرگی در حقم کرده اید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesabdari نمایش پست ها
    با سلام

بنده اوایل تیر ماه از پایان نامه ام دفاع کردم و چند روز قبل به موسسه غیرانتفاعی رفتم و رزومه ام رو تحویل دادم بهشون و می خوام جذب هیات علمی سربازی بشم. اگر امکانش وجود داره بنده را راهنمایی فرمایید :

1. تا چه زمانی وقت دارم که کارهای فارغ التحصیلیم رو انجام بدم. اگرقبل از پایان مرداد کارهای فارغ التحصیلیم تموم بشه میتونم امیدوار باشم که از ترم بهمن جذب هیات علمی بشم؟
    2. دفترچه اعزام به خدمت رو هم باید پست کنم؟ یا اینکه اول باید در فراخوان شرکت کنم بعد برم پلیس +10 ؟
    3. موسسه کاملا بنده را قبول کرده و من هم تعهد دادم که بعد از پایان خدمت حتی اگر دربهترین دانشگاه هم دکترا قبول بشم در این موسسه به کارم ادامه خواهم داد. آیا این کفایت میکنه و ممکن است که من جذب نشم؟ چون این موسسه در رشته من یه سرباز را سال قبل هیات علمی کرده.

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم و لطف بزرگی در حقم کرده اید.

سلام. در هر صورت شما وقتی دارید فارق تحصیل می شوید، اگه مشمول باشید، باید اول دفترچه رو ارسال کنید. یعنی خود دانشگاه شما رومی فرسته پلیس +10.

وزارت علوم سالی یکبار در شهریورماه از نظام وظیفه یک تعداد مجوز برای جذب سرباز هیات علمی می گیره. و بعد طی چند ماه به کسانی که تقاضا میدن اعطا می کنه.

اگه اونجا تو وزارت علوم تقاضای شما پذیرفته بشه، اونا خودشون تاریخ خدمت شما رو اصلاح می کنند و تابستون سال بعد واسه 45 روز آموزشی می رید کرج.

فکر نمی کنم تعهدی که به اون دانشگاه دادید، واسه خدمتتون مهم باشه. اکه اون دانشگاه سهمیه داشته باشه و شما رو به عنوان سهمیش معرفی کنه، تقاضای شما تو وزارت پذیرفته میشه.به شرطی که تا زود اقدام کنید که مجوزهای وزارت علوم برای رشته شما پر نشه. یعنی الان تا قبل شهریور تقاضاتون بره وزارت.

امیدوارم مفید بوده باشه واستون. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

باتشکر از لطف شما. یعنی دانشگاه اسم بنده را باید برای وزارت بفرستد؟ چون یکی از اعضای گروه فرمودن که ما اعلام میکنیم که یک نفر سرباز هیات علمی میخواهیم و شما و سایر دانشجوهایی که شرایطش رو دارن شهریور باید برن تو سایت جذب و اونجا تقاضای خود رو ثبت کنن و بعد همه به مصاحبه دعوت میشن و سایر مراحل. آیا اینگونه است؟ یا اینکه دانشگاه اسم بنده را اعلام می کند و من باید سایر مراحل را انجام دهم؟

من تازه دفاع کردم و تا تسویه حساب نکنم و ... دانشگاه من را به عنوان دانشجو می شناسد و پرسه فارغ التحصیلی دانشگاه من هم تا اوایل شهریور طول خواهد کشید . آیا برای بنده مشکلی بوجود می آید و باید زودتر اقدام کنم؟

تشکر از لطف شما بزرگوار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan15 نمایش پست ها
    با سلام

ممنون از اطلاعات مفیدتون.

من الان طرح خرید خدمت هستم و چند ماه دانشگاه کار می کنم. و قراره مرداد برم واسه دوره 45 روزه.

سوالی که ازتون داشتم اینه که دانشگاه این مدت حقوقم رو قطع می کنه.

شنیدم که بعضی دانشگاهها این مدت همکاری می کنند.

خواستم ببینم صحت داره؟ بعضی دانشگاهها حقوق رو می دن؟

ممنون
    طرح خرید خدمت چیه؟ منظورتون طرح سربازی هیات علمی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

با سلام،
    ببخشید این یرباز هیئت علمی رو باید خوده دانشگاه ها درخواست رو بدن برای اینکه ما ایشون رو میخواهیم یا اینکه باید از طریقه سامانه جذب هیئت علمی اقدام بشه؟من تا برج ده 93 معافیت دارم می تونم یرباز هیئت علمی شم یا زمانم گذشته دیگه؟ممنونم

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

من ارشد کامپیوتر-هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و تا دی 93 فارغ التحصیل می شم. یه سوالی داشتم:
    آیا من می تونم در فراخوان شهریور واسه هئیت علمی ثبت نام کنم؟ تا کی مهلت دارم دفترچه پست کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)