صفحه 9 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 411

موضوع: سرباز هیات علمی

پیش فرض پاسخ : سرباز هیات علمی

http://www.msrt.ir/sites/Nezarat/Sar...Lib1/24658.pdf
    گفتید که اونایی که سرباز هئیت علمی میشن دیگه نمیتونن برن خارج از کشور واسه ادامه تحصیل اما تاکی؟ ابن دیگه چه قانونیه؟ این قانون هنوزم هم پابرجاس؟ چون سال 86 تصویب شده
    دوستان پیگیری کنید لطفاً

آقای رسولی سلام. متشکرم که اینقدر صمیمانه پاسخ سوال دوستان رو میدید.راستش من در 31 شهریور 93 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم و قصد دارم برای سرباز هیئت علمی دانشگاه تیپ 3 درخواست بدم. سوال اولم اینه که به نظرتون کی برای این کار اقدام کنم بهتره؟فکر میکنم اگه زود اقدام کنم که دانشگاه اوکی داده باشه، ممکنه تا زمان اعزام به خدمت نظر دانشگاه در مورد جذبم عوض بشه. اگرم دیر اقدام کنم می ترسم کسای دیگه ای قبل از من جذب بشن و دانشگاه بی نیاز از جذب من بشه. سوال دوم اینکه به نظرتون شانس من برای پذیرش چقدره؟ آیا دانشگاه هایی که نیروی طرحی دارن (طرح غیر سربازی) نیازی به سرباز دارن؟ لطفا راهنماییم کنید.بی نهایت سپاسگزارم.

سوال دیگم که یادم رفت بپرسم اینه که اگه الان اقدام کنیم و فرض کنیم دانشگاه و وزارتخونه اوکی بدن، آیا می‌تونیم از بهمن امسال کارمونو شروع کنیم یا نه باید تا مهر 94 صبر کنیم؟ باتشکر

سلام دوستان. تعهد سربازان هییت علمی زیر نظر کدوم سازمان هستش؟ اصلا کسایی که سرباز هییت علمی میشن اخر کار کارتشون رو سپاه صادر میکنه یا ارتش ؟ خیلی ضروریه دوستان...ممنون میشم از راهنمایی تون..
    یه سوال دیگه در بخش کلیرنس خوندم که افرادی به خاطر اینکه سرباز هییت علمی بودن ویزاشون ریجکت شده این موضوع چقدر صحت داره؟ آیا کسی بوده که سرباز هییت علمی بوده باشه و الان در حال تحصیل در خارج از کشور باشه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    با تشکر از حسن نیت شما در پاسخ دهی به دوستان که البته ماهم بسیار استفاده کردیم
    دو سوال داشتم:
    1- من بهمن ماه سال جاری میخوام برای سرباز هیات علمی اقدام کنم و اگر در شهریور سال بعد مشخص شود که در آزمون PHD قبول شدم آیا میتونم ادامه تحصیل بدم ؟ و در دکترا میتوانم از شرایط بورس یا دوباره سرباز هیات علمی استفاده کنم؟! و اینکه میتوانم از سهمیه مربیان در آزمون استفاده کنم؟!
    Junior Member

سلام
    دانشگاه علوم پزشکی تهران هیئت علمی سرباز میگیره، یعنی اگه گروه موافق باشه دانشگاه و وزارت بهداشت قبول می کنند؟ اصلا شدنیه؟ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

سلام فراخوان سرباز هيئت علمي كجا اعلام ميشه و كجا بايد ثبت نام كرد؟

Junior Member arash1r آواتار ها

سلام دوستان الان آخرای آبان ماه هستش اولین فراخوان رو کی میدن؟ تا قبل از عید 94 فراخوانی هست؟

دوستان مطلع لطفا پاسخ بدید. بنده بورسیه یه دانشگاه سراسری بودم که به دلیل عدم بودجه مجبور کردن سربازی رو از طریق بنیاد شروع کنم(چون اگر بخوان برای طرح استاد سربازی حکم بزنن، دانشگاه باید چهار سال خودش هزینه بده و وزارت خونه ردیف استخدامی نمیزنه). ظاهرا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یک نامه میده به وزارت علوم که استخدام ایشان بلامانع است و انجام پروژه خدمت با استخدام در ادارات دولتی مغایرتی ندارد. آیا وزارت علوم با این نامه برای افراد ردیف استخدامی صادر میکند و با فرد مانند کسی که پایان خدمت دارد برخورد میکند؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan446 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر از حسن نیت شما در پاسخ دهی به دوستان که البته ماهم بسیار استفاده کردیم
    دو سوال داشتم:
    1- من بهمن ماه سال جاری میخوام برای سرباز هیات علمی اقدام کنم و اگر در شهریور سال بعد مشخص شود که در آزمون PHD قبول شدم آیا میتونم ادامه تحصیل بدم ؟ و در دکترا میتوانم از شرایط بورس یا دوباره سرباز هیات علمی استفاده کنم؟! و اینکه میتوانم از سهمیه مربیان در آزمون استفاده کنم؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سلام فراخوان سرباز هيئت علمي كجا اعلام ميشه و كجا بايد ثبت نام كرد؟

دوستان عزیز
    من خودم سربازی هیئت علمی وزارت علوم رو به مدت سه سال (88 تا 91) گذروندم.

قبلا خانم نوفل مسئول بود و الان آقای حسینی مسئول هست.

بهترین امر در خصوص مطلع شدن از جواب این سوالها رفتن مستقیم به اتاق آقای حسینی در وزارت علوم هست (قبلا طبقه 13 ام بود ولی شنیدم الان مثل اینکه عوض شده است - نگهبانی ورودی وزارت بفرمایید که دارید تشریف میبرید "بخش سربازی اعضای هیئت علمی").
    اگر امکان این امر رو ندارید از دوستانتون در تهران بخواهید که حضوری برند و سوال بپرسند. بندرت پیش میاد که پاسخ تماس تلفنی رو بدهند. (ضمنا اینکه دست خالی تشریف نبرید به هر حال هدیه ای، چیزی.....)

خودشون به شما میگند که آیا دانشگاهی که مد نظر شماست اصلا برای گرفتن سرباز هیئت علمی اعلام آمادگی کرده است یا خیر. و دیگر اینکه چند نفر ظرفیت اعلام کرده هست. و از همه مهمتر چه زمانی مهلت ارسال مدارک مربوطه است.

متاسفانه دانشگاهها دقیقا از تمام قوانین این امور مطلع نیستند. این مشکل رو تمامی دانشگاهها تا حدودی دارند.

و از همه مهمتر اینکه مدراکتون رو دستی ببرید به وزارت علوم تحویل بدهید. اگر دانشگاهتون پست کنه واویلا هست. پست دانشگاهها با وزارت علوم خیلی خیلی کند کار میکنه و معمولا 50 روزی طول میکشه که مدارک رو به وزارت تحویل بده (این تلخ ترین تجربه من تو مدت اون سه سال است).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)