نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ارتباط پرونده مهاجرتی باز و ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض ارتباط پرونده مهاجرتی باز و ویزای دانشجویی

دوستان، کسی در این زمینه تجربه مشابهی داشته تا حالا:
    دایی من سیتیزن آمریکا هست و حدود 2007 برای مادرم پرونده مهاجرتی باز کرد که من اون موقع زیر 21 سال بودم، برای همین اسمم توی پرونده هست. حالا من از شهر دیگه ای پذیرش دکتری گرفتم، میخوام بدونم داشتن این پرونده و باز بودنش ارتباطی به ویزای دانشجویی داره؟ آیا باید درخواست کنسل کردن پرونده رو بدیم؟
    ممنون میشم کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه.

پیش فرض پاسخ : ارتباط پرونده مهاجرتی باز و ویزای دانشجویی

منم سوالی مشابه "newcivili" داشتم، ممنون می شم اگه کسی کمکم کنه:
    مادر من سال 2011 برای من پرونده ی مهاجرتی باز کرد، چون نتیجه اش به این زودی ها معلوم نمی شه الان قصد دارم زودتر برای دانشگاه های امریکا اپلای کنم، می خواستم بدونم ویزای مهاجرتی با ویزای دانشجویی تداخلی پیدا نمی کنه؟ اصلا وقتی تو سفارت فهمیدن که من درخواست مهاجرت دادم و قصد برگشتن ندارم بهم ویزای دانشجویی می دن یا ریجکتم می کنن؟

Junior Member

منم یه سوال مشابه دارم. مادرم سال 2005 براش تقاضای گرین کارت شده (از طریق مادر بزرگم) حالا میخوام براش تقاضای ویزای توریستی کنم. کسی میدونه شانسش چقدره؟

سلام

من هم مشکل مشابه دارم. مادر همسرم براش درخواست گرین کارت کرده حدود 2 سال پیش. من هم امسال پذیرش گرفتم از دانشگاه امریکا. نمی دونم واسه ویزا ی دانشجویی اقدان بکنم رد میشم یا نه. کسی چیزی نمی دونه؟ اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون می شم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newcivili نمایش پست ها
    دوستان، کسی در این زمینه تجربه مشابهی داشته تا حالا:
    دایی من سیتیزن آمریکا هست و حدود 2007 برای مادرم پرونده مهاجرتی باز کرد که من اون موقع زیر 21 سال بودم، برای همین اسمم توی پرونده هست. حالا من از شهر دیگه ای پذیرش دکتری گرفتم، میخوام بدونم داشتن این پرونده و باز بودنش ارتباطی به ویزای دانشجویی داره؟ آیا باید درخواست کنسل کردن پرونده رو بدیم؟
    ممنون میشم کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه.
    سلام
    من و برادرم هم دقیقا شرایط شما رو داشتیم و پارسا ویزا گرفتیم و الان امریکا هستیم . در روز مصاحبه افیسر به من چیزی نگفت ولی افیسر به برادرم گفته بود عموی شما براتون اقدام کرده ولی به دلیل سن از پرونده خارج شدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza87 نمایش پست ها
    منم سوالی مشابه "newcivili" داشتم، ممنون می شم اگه کسی کمکم کنه:
    مادر من سال 2011 برای من پرونده ی مهاجرتی باز کرد، چون نتیجه اش به این زودی ها معلوم نمی شه الان قصد دارم زودتر برای دانشگاه های امریکا اپلای کنم، می خواستم بدونم ویزای مهاجرتی با ویزای دانشجویی تداخلی پیدا نمی کنه؟ اصلا وقتی تو سفارت فهمیدن که من درخواست مهاجرت دادم و قصد برگشتن ندارم بهم ویزای دانشجویی می دن یا ریجکتم می کنن؟
    اگه پرونده شما هنوز بتز و در جریان هست فکر نمی کنم بهتون ویزا بدن ولی اگه خیلی تمیل درید می تونید امتحان کنید اگه ویزا دادن که عالیه . اگر هم نه در پرونده مهاجرتی فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.
    و یه نکته دیگه انکه در سایت uscis.gov نوشته کسانیکه در خواست ویزای مهاجرتی دادن برای غیر مهاجرتی اقدام نکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)