صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82

موضوع: مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    هیچ مدرک فنی و حرفه ای که از جایی خارج از کانادا گرفته شده باشه اعتبار نداره. چیزی که من برای برخی عناوین به چشم خودم دیدم
    پس وقتتون رو به امید کار پیدا کردن با این مدارک هدر ندین. اما اگه دوست دارین دوره ها رو بگذرونین که به تجربیاتتون کمک کنه...
    کانادا مدرک به کمک آدم نمیاد... تجربه بیشتر لازمه

با سلام

در همه امتیاز بندی های روش های مهاجرت امتیاز خیلی بزرگی به مدرک میدن شما بر چه
    اساسی میگید که تجربه بیشتر لازمه در حالی که اکثرا گرید ها بر اساس تحصیل هم هستش

این تجربه که میگید باید تجربه عملی باشه یا اینکه منظور تجربه ثبت شده در بیمه
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام من مدرک نقشه برداری درجه یک گرفتم از فنی و حرفه ای با نمره 77 از 100 ایا اصلا نمره خوبی گرفتم یا نه ؟! دفعه اولمه از فنی مدرک میگیرم.... و اینکه ایا این مدرک برای تحصیل یا کار در کشورهای دیگه ارزش داره ؟ تو رزومه های کاری یا تحصیلی به این مدرک هم اشاره بکنم؟
    تشکر...

Junior Member

سلام.من مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم از آمزشکده فنی.روزانه در خوندم و از سال 82 تا حال مشغول ب کار هستم در زمینه تحصیلی خودم.آیا مدرک من مورد تایید کانادا هست؟ میتونم برای مهاجرت از طریق کاری اقدام کنم؟

بله. اتفاقا مدرک فنی و حرفه ای معتبرتر از بقیه ست.چون قابل استعلام و بین المللی هست

Banned

من مدرک نحاری و یه مدرک کابینت سازی دارم مورد قبول هست؟

Junior Member

دوستان بابت مدارک فنی و حرفه ای اگر جایی در تهران سراغ دارید که مدرک بین المللی بدن بفرمایید چون یا نیست یا باشه هم تهران نیست

Junior Member

سلام همسر من دیپلم غنی حرفه ای نظام قدیم از هنرستان داره .ایا برای اقامت معتبره ؟ کار یا تحصیلی ؟ کدوم کشور بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌- ایا مورد قبول هستند یا خیر

سلام.
    من تو سال 91 دو تا مدرک فنی حرفه ای گرفتم. یکی آی سی دی ال درجه 2 و یکی دیگه مدرک آرایشگاهه. پیرایشگر ابرو وصورت. اون موقع مدارک رو روی کاغذ بهم دادن. که پایینش نوشته 5 سال اعتبار داره. بعد از اون تو سال های 94 و 95 دو تا مدرک دیگه ی آرایشگری رو هم گرفتم.(کلا 7 تا مدرک داره که داشتن 5 تاش برای آرایشگاه زدن الزامیه) ولی اونا رو دیگه تو کاغذ بهم ندادن عوضش کارت هوشمند فنی حرفه ای دادن که وقتی شمارشو تو سایتشون وارد کنی همه مدارک فنی حرفه ایت میاد. ولی تو این دو تا چیزی از 5 سال اعتبار ننوشته.میخواستم بدونم اونا هم همینجوریه و اعتبار داره؟ و این که این دو تایی که اعتبارشون تموم شده رو باید چجوری تمدید کنم؟باید تمدید بشن برای پذیرش گرفتن دیگه؟

Junior Member dadgw آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر

سلام دوستان
    لطفا پاسخ این سوال منو شفاف بدین
    گواهینامه ی مهارت فنی و حرفه ای در حرفه ی لوله کشی، به مدت 900 ساعت، برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری مورد قبول هست و اگر هست چند امتیاز داره؟ در ضمن اگر یک کاردانی از دانشگاه پیام نور هم داشته باشم امتیاز به چه شکله؟

Junior Member

ما میخواهیم تا زمانی که از نظر زبان و موارد دیگه برای مهاجرت (غیر تحصیلی به کانادا یا آلمان و یا استرالیا) آماده میشیم چند مدرک فنی و حرفه ای هم بگیریم. همسرم دیپلم کامپیوتر هنرستان و فوق لیسانس کامپیوتر داره و 7 سال سابقه کار تا الان در رابطه با دبیری کامپیوتر داره. من هم فوق لیسانس معدن دارم و تا الان هم 8 سال سابقه کار معدنی دارم. بنظرتون چه مدرک فنی و حرفه ای بگیریم خوبه؟؟ آیا گرفتم مدرک فنی وحرفه ای امتیازی برای مهاجرت حساب می شود و آیا برای کار پیدا کردن در کشور مقصد فایده ای دارد؟ مثلا گرفتن مدرک فنی و حرفه ای حسابداری از سازمان فنی و حرفه ای؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)