نقل قول نوشته اصلی توسط REDMAN نمایش پست ها
دوست گرامی خدا قوت، و هزاز آفرین به پیگیری شما که خیلی از این مشاورهای مهاجرتی ذره ای از این اطلاعات شما را ندارن که هیچ، از آنهایی هم که ادعا دارن و قمپز دادن بخاری بلند نمیشه. مع الوصف، نکته ای تراوش کرد به ذهنم درباره زمان گرقتن دیپلم فنی و مدارک فنی و حرفه ای. شاید اداره مهاجرت کبک نسبت به گرفتن دیپلم فنی بعد از مهارت آموزنی و زمان اشتغال به کار (سوابق کاری) جای سئوال داشته و دریافت اینچنین مدارک را همزمان با شروع فرآیند مهاجرت دچار تردید کند و متقاضی را در زمان مصاحبه تحت فشار و منگه بگذارد و سوابق کاری قبل از دیپلم آموزش و پرورش را جای تردید قرار دهند؟
دوستان اگر چنین کرده و پاسخ مثبت گرفتند، تجربیات خود را اعلام کنند.
سلام دوست عزیز
شما لطف دارید.فقط میخوام کمک کنم که بقیه مثل من 3 سال از عمرشون هدر نره و شاید دعای خیرشون شامل حالم بشه.
اگه سابقه کار شما مورد تایید وزارت دادگستری و خارجه باشه , اصلا و به هیچ عنوان مشکلی نیست.
چون خودم تازه یک سال بود که مدارک فنی و حرفه ای رو گرفته بودم و تو برگه افیسر 8 سال سابقه کارم 8 امتیاز کامل گرفته بود.
ولی ممکنه روز مصاحبه از شما علتش سوال بشه که شما هم خیلی راحت میگی شاگرد یک استاد کار بودم. چون دوره های کارورزی هم طبق گفته خود سفارت: سابقه کار حساب میشه.
با امید موفقیت.