صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 82

موضوع: مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط REDMAN نمایش پست ها
    دوست گرامی خدا قوت، و هزاز آفرین به پیگیری شما که خیلی از این مشاورهای مهاجرتی ذره ای از این اطلاعات شما را ندارن که هیچ، از آنهایی هم که ادعا دارن و قمپز دادن بخاری بلند نمیشه. مع الوصف، نکته ای تراوش کرد به ذهنم درباره زمان گرقتن دیپلم فنی و مدارک فنی و حرفه ای. شاید اداره مهاجرت کبک نسبت به گرفتن دیپلم فنی بعد از مهارت آموزنی و زمان اشتغال به کار (سوابق کاری) جای سئوال داشته و دریافت اینچنین مدارک را همزمان با شروع فرآیند مهاجرت دچار تردید کند و متقاضی را در زمان مصاحبه تحت فشار و منگه بگذارد و سوابق کاری قبل از دیپلم آموزش و پرورش را جای تردید قرار دهند؟
    دوستان اگر چنین کرده و پاسخ مثبت گرفتند، تجربیات خود را اعلام کنند.
    سلام دوست عزیز
    شما لطف دارید.فقط میخوام کمک کنم که بقیه مثل من 3 سال از عمرشون هدر نره و شاید دعای خیرشون شامل حالم بشه.
    اگه سابقه کار شما مورد تایید وزارت دادگستری و خارجه باشه , اصلا و به هیچ عنوان مشکلی نیست.
    چون خودم تازه یک سال بود که مدارک فنی و حرفه ای رو گرفته بودم و تو برگه افیسر 8 سال سابقه کارم 8 امتیاز کامل گرفته بود.
    ولی ممکنه روز مصاحبه از شما علتش سوال بشه که شما هم خیلی راحت میگی شاگرد یک استاد کار بودم. چون دوره های کارورزی هم طبق گفته خود سفارت: سابقه کار حساب میشه.
    با امید موفقیت.
    فقط باید هدفمند تلاش کرد و بهونه نگرفت.

Junior Member

سلام
    من مدرک زنبور داری و مدرک کامپیوتر دارم ایا مورد قبول هست

سلام دوستان آیا مدرک دیپلم کامپیوتر کارودانش برای کبک 12 امتیاز می گیره ؟

Senior Member

سلام دوستان من مدرک فنی قصابی دارم و همونطور که قبلا هم گفتم خوشبختانه تونستم evaloution comprative کنم و امیدوارم روز مصاحبه هم آفیسر هم 16 حسابم کنه نظر شما چیست فقط مدرک را etude تشخیص نداده و formation گفته است

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک فنی قصابی دارم و همونطور که قبلا هم گفتم خوشبختانه تونستم evaloution comprative کنم و امیدوارم روز مصاحبه هم آفیسر هم 16 حسابم کنه نظر شما چیست فقط مدرک را etude تشخیص نداده و formation گفته است

سلام جناب ashoury من هم مدرک قصابی 930 ساعتی همراه با بیمه قصابی دارم من دقیقا متوجه نشدم شما چه پروسه ای انجام دادین یعنی امکانش هست من بتونم کاری کنم که بشه با این مدرک برا کبک اقدام کنم(با توجه به این جریانات اخیر برا مدارک فنی وحرفه ای)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستمها

با سلام

در فاصله انتظار تا درخواست گذرنامه
    گذروندن چه دوره هایی برای پیدا کردن کار توی کانادا میتونه موثر تر باشه؟

آشپزی یا آرایشگری فنی و حرفه ای بدرد میخوره؟
    فایل کبک: 21-10-2010---رشته: مهندسی صنایع(0 امتیازی)---- مصاحبه و سی اس کیو: 16-07-2012---
    فایل نامبر فدرال:13-09-2012---انتقال به پاریس:26-04-2013--- ارسال آپدیت:21-05-2013---مدیکال: OCT 2013 ----پاس ریکوئست: 12-12-2013 ویزا:12-12-2013-لندیگ:آوریل 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snx نمایش پست ها
    با سلام

در فاصله انتظار تا درخواست گذرنامه
    گذروندن چه دوره هایی برای پیدا کردن کار توی کانادا میتونه موثر تر باشه؟

آشپزی یا آرایشگری فنی و حرفه ای بدرد میخوره؟
    snx گرامی؛ بستگی به چند عامل دارد:
    1- شما شغلتون چیه؟ 2- سنتون چند ساله؟ از روی اسم من متوجه نشدم شما زنی یا مرد؟ به صورت کلی اگر علاقه مند به کار فنی هستید و توانایی بدنی دارید و در حال حاضر هم هیچ تخصص فنی ندارید، به تاپیک زیر مراجعه کنید، این تاپیک از نظر حرفه کاری مربوطه خیلی بروز است و شما دقیق می دانید از کجا شروع و تا رفتن به چه مدارکی و سوابقی را باید بهمراه ببرید و در مقصد چه امتحاناتی باید بدید و ...

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?68242-بازارکار-در-زمینه-برق-صنعتی-و-ساختمان-در-کاناد

Post پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط REDMAN نمایش پست ها
    snx گرامی؛ بستگی به چند عامل دارد:
    1- شما شغلتون چیه؟ 2- سنتون چند ساله؟ از روی اسم من متوجه نشدم شما زنی یا مرد؟ به صورت کلی اگر علاقه مند به کار فنی هستید و توانایی بدنی دارید و در حال حاضر هم هیچ تخصص فنی ندارید، به تاپیک زیر مراجعه کنید، این تاپیک از نظر حرفه کاری مربوطه خیلی بروز است و شما دقیق می دانید از کجا شروع و تا رفتن به چه مدارکی و سوابقی را باید بهمراه ببرید و در مقصد چه امتحاناتی باید بدید و ...

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?68242-بازارکار-در-زمینه-برق-صنعتی-و-ساختمان-در-کاناد

سلام
    من فوق لیسانس صنایع غذایی (خانم) و دو تا مدرک آشپزی از فنی حرفه ای دارم (گواهی نامه ی مهارت آموزش فنی حرفه ای، آشپز مخصوص روز و آشپز درجه 2) می خواستم بدونم آیا این مدارک برای دانشگاه ای کانادا یا آمریکا معتبر محسوب می شه؟ اگر معتبراند اینها رو با چه عنوانی وارد رزومه ام کنم، اگه اینها رو وارد رزومه ام کردم باید اصل مدرک رو ترجمه کنم؟
    ممنون از زحمات اتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatanehjojo نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس صنایع غذایی (خانم) و دو تا مدرک آشپزی از فنی حرفه ای دارم (گواهی نامه ی مهارت آموزش فنی حرفه ای، آشپز مخصوص روز و آشپز درجه 2) می خواستم بدونم آیا این مدارک برای دانشگاه ای کانادا یا آمریکا معتبر محسوب می شه؟ اگر معتبراند اینها رو با چه عنوانی وارد رزومه ام کنم، اگه اینها رو وارد رزومه ام کردم باید اصل مدرک رو ترجمه کنم؟
    ممنون از زحمات اتون.
    سلام fatanehjojo گرامی؛

آنچه که من درباره ارزش مدارک فنی و حرفه ای میدانم جدای از مدارک دانشگاهی شماست و چگونگی ارتباط این دو برای ارائه رزومه کاملا وابسته به خواسته کارفرما شما دارد. به هر حال این را بدانید کانادا فقط مدارک فنی و حرفه ای خودش را قبول دارد و این الزام نیز در کاریابیها کاملا مشخص شده است. اما برای ارائه به دانشگاه خارج از کشور حتما باید در تاپیک مخصوص مدارک دانشکاهی و رزومه تحصیلی برای آمریکا و کانادا سوالتون را مطرح کنید و اینکه این کار درست است یا خیر، اساتید و کابران اونجا باید نظر بدهند.
    برای تایید سوابق کاری، نامه ای که در کشور باید ترجمه شده همراه با روزنامه رسمی و سمت فرد امضاء کننده باشد اگر شرکت است و در غیراینصورت تائید شده باشد. برای گرفتن مدرک آشپزی، نحوه امتحان، سوالات امتحانی بسته به استان محل سکونت متفاوت است گرچه یکی از مراکزی که در تمام کانادا مدرک شناخته شده ای دارد، مر کز Red Seal است، که با مطالعه جزئیات رشته آشپزی ، منابع آزمون و نحوه امتحان و ... به راحتی می توانید از همین حالا و همینجا خود را آماده کنید.

http://www.red-seal.ca/tr.1d.2@-eng.jsp?tid=54

عرض سلام و احترام دارم خدمت همه...
    دوستان من مهندس مکانیک هستم. با توجه به اینکه رشته دانشگاهی من (مکانیک) شش امتیازی هست تصمیم گرفتم که برای گرفتن امتیاز بالاتر از جوشکاری استفاده کنم. 1800 ساعت مدارک جوشکاری فنی و حرفه ای دارم و دیپلم جوشکاری هم دارم.
    حال سوال من این هست که اگر بخواهم از طریق جوشکاری اقدام کنم امتیاز سطح تحصیلات من مطابق با لیسانسم محاسبه میشه یا با دیپلم جوشکاریم؟
    آیا میشه 10 امتیاز سطح تحصیلی لیسانس رو بگیرم و 12 امتیاز تخصص فنی جوشکاری را هم بگیرم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)