صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 82

موضوع: مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran_Canada نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام دارم خدمت همه...
    دوستان من مهندس مکانیک هستم. با توجه به اینکه رشته دانشگاهی من (مکانیک) شش امتیازی هست تصمیم گرفتم که برای گرفتن امتیاز بالاتر از جوشکاری استفاده کنم. 1800 ساعت مدارک جوشکاری فنی و حرفه ای دارم و دیپلم جوشکاری هم دارم.
    حال سوال من این هست که اگر بخواهم از طریق جوشکاری اقدام کنم امتیاز سطح تحصیلات من مطابق با لیسانسم محاسبه میشه یا با دیپلم جوشکاریم؟
    آیا میشه 10 امتیاز سطح تحصیلی لیسانس رو بگیرم و 12 امتیاز تخصص فنی جوشکاری را هم بگیرم؟
    ممنون
    دوست گرامی، اگر برای کبک اقدام میکنید باید به پستهای قبلی مراجعه و نحوه شناساندن مدارک فنی و حرفه ای (جوشکاری) خود را به سازمان مهاجرتی این استان و گرفتن امتیاز از این بابت را مطالعه نمایید اما اگر بدنبال چگونگی استفاده از مدارک و سوابق آموزشی برای تشکیل پرونده هستید باید سوال خود را در تاپیک مهاجرت به کبک مطرح کنی و یا از یک مشاور با تجربه کمک بگیری.

سلام
    من 8 سال سابقه کار شبکه در یک اداره دولتی دارم و لیسانس نرم افزار هستم.
    مدارک مایکروسافت هم میتونم بگیرم. مدرک فنی حرفه ای شبکه هم دارم البته مربوط به چند سال قبل هست.
    از طرفی مدرک خیاطی از فنی حرفه ای هم دارم.
    با توجه به شرایط فوق به نظرتون برای خود اشتغالی میتونم اقدام کنم؟
    برای مهاجرت میشه اقدام کرد؟

Junior Member

سلام
    دوستان من مدرک CCNA , CCNP که مربوط به شبکه های کامپیوتری هست از مجتمع فنی تهران دارم.
    یا این مدارک برای گرفتن امتیاز از FSW کاربردی داره؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من با همسرم تا 3ماه دیگروارد کلگری میشویم در نظر دارم مدرک فنی حرفه ای کارمند پذیرش هتل و هتلداری رو بگذرونم اما ایا این مدارک برای کار در شهر کلگری به درد من میخورد؟؟/؟ و ایا اصلا این مدارک فنی حرفه ای را قبول دارند؟؟؟
    ممنون از راهنمایی

Junior Member

دوستان سلام . خسته نباشید

من دیپلم امور دامی ( کشاورزی ) دارم و میخوام برای مهاجرت اقدام کنم

چیکار باید بکنم ؟

حتما باید شغل و سابقه کار هماهنگ با رشته امور دامی و فنی داشته باشم یا که نه . میشه از طریق مدرک فنی ، از طریق کلاسهای فنی و حرفه ای رشته عکاسی وارد این کار بشم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    من مدرک دیپلم هنرستان در رشته ی برق الکترونیک دارم و مدرک فنی حرفه ای bms(خانه های هوشمند) می خواستم بدونم این مدارک. امتیازی. به حساب می آید یا نه ؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس بازرگانی دارم . معدلم 17.17 هست . یک دوره یکساله mba گذروندم . برای مهاجرت به کانادا و استرالیا چند مدرک فنی و حرفه ای گرفتم . می تونم ازتون بخوام راهنماییم کنید ممنون
    1000 سا عت جوشکاری برق + آشپز درجه 1 و 2 و سرآشپزی تقریبا 800 ساعت + نصب آبگرمکن دیواری + نصب دربهای upvc و دوره های دیگر تمام این مدارک رو از فنی و حرفه ای گرفتم . سنم 37 ساله . 12 سال توی ایرانخودرو کارکردم و سابقه بیمه دارم .
    ممنون.

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

باسلام،
    همسرم به مدت یکسال و نیم، در کلاسهای آشپزی فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از امتحان کتبی و عملی موفق به کسب گو
    اهی آشپزی درجه 2 شده است. مدرک مربوطه به شکل یک کارت الکترونیکی میباشد.
    در زمان آپدیت برای کبک،استفاده از این کارت جهت افزودن به مدارک به چه شکلی باید صورت گیرد؟ منظور اینه که باید نامه ای از اداره فنی و حرفه ای بگیرم یا کپی مدرک و برابر اصل کردن کمک میکنه؟ با تشکر
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

Junior Member

سلام به همه
    یه سوال برام پیش اومده. اگه علاوه بر مدرک دانشگاهی(در رشته های مهندسی)، مدرک فنی حرفه ای هم داشته باشیم میتونه برای پیدا کردن کار در کانادا کمکی بکنه؟مثلا اگه در زمینه تسلط به یه نرم افزار یا مهارت های مرتبط با رشته تحصیلی باشه برای کارفرما ها معتبر هست و میتونه در رزومه قید بشه یا خیر؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

برای مهاجرت به کانادا چه مدارکی معتبره و چه مدارکی بهتر می تونه برای کار پیدا کردن کمک کنه.
    ممنون دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)