صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 82

موضوع: مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط samanmahrad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما لطف دارید.فقط میخوام کمک کنم که بقیه مثل من 3 سال از عمرشون هدر نره و شاید دعای خیرشون شامل حالم بشه.
    اگه سابقه کار شما مورد تایید وزارت دادگستری و خارجه باشه , اصلا و به هیچ عنوان مشکلی نیست.
    چون خودم تازه یک سال بود که مدارک فنی و حرفه ای رو گرفته بودم و تو برگه افیسر 8 سال سابقه کارم 8 امتیاز کامل گرفته بود.
    ولی ممکنه روز مصاحبه از شما علتش سوال بشه که شما هم خیلی راحت میگی شاگرد یک استاد کار بودم. چون دوره های کارورزی هم طبق گفته خود سفارت: سابقه کار حساب میشه.
    با امید موفقیت.
    پس یعنی کبک مدرک فنی و حرفه ای رو قبول نداره حتی اگر تعداد ساعت توش خورده باشه؟ و فقط دیپلم فنی حرفه ای هنرستان رو قبول داره درسته؟ پس یعنی گذراندن دوره های فنی و حرفه ای بعد از دیپلم عملا فایده ای نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

سلام،
    من مدرک فنی و حرفه ای ۴ تا داشتم همه مرتبط به هم و مجموع ساعت های آموزشی ۱۸۰۰ ساعت بودش، که مدارکم رو فرستادم هیچ امتیازی بابت مدرک فنی و حرفه ایم بهم تعلق نگرفت.
    توی نامه نوشته بود:
    Inconciliable avec une formation collégiale québécoise

موفق باشید
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌- ایا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

با سلام ببخشید که یهویی وارد بحثتون شدم

من مهندس برق قدرت هستم و مدرک مقدماتی و پیشرفته PLCهای زیمنس و مدرک مقدماتی و پیشرفته شبکه های صنعتی PLC های زیمنس و همچنین مدرک مقدماتی و پیشرفته مانیتورنگ PLC های زیمنس (WINCC) رو دارم
    و در حال حاضر دارم مدرک سیتم های DCS زیمنس رو میگیرم و دیگه اینکه تمام مدارک من مورد تایید وزارت نفت و شورای عالی انفورماتیک ایران هستند
    و حالا یه سوال داشتم :
    اینکه من برای گرفتن ویزای کاری با وجود این مدارک تا چه اندازه موفقم ؟

Junior Member

آقا سلام
    من فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم
    دیپلم انسانی

با خوندن این پست ها گیج شدم!

من اگر بخوام مدرک فنی حرفه ای بگیرم و کلاس هاش رو برم و ... با توجه به دیپلم انسانیم به درد نمیخوره؟

در واقع اگر بخوام همچین حرکتی بزنم دقیقا" باید چی کار کنم؟ برم بشینم مدرسه دیپلم فنی حرفه ای بگیرم یعنی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanjj نمایش پست ها
    آقا سلام
    دیپلم انسانی

من اگر بخوام مدرک فنی حرفه ای بگیرم و کلاس هاش رو برم و ... با توجه به دیپلم انسانیم به درد نمیخوره؟

در واقع اگر بخوام همچین حرکتی بزنم دقیقا" باید چی کار کنم؟ برم بشینم مدرسه دیپلم فنی حرفه ای بگیرم یعنی؟
    دقیقا بایستی مدرک دیپلم هنرستان یا همون فنی و حزفه ای کسب کنین.
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanjj نمایش پست ها
    آقا سلام
    دیپلم انسانی

سلام. آموزش و پروش امکاناتی فراهم کرده که شما 6 ماهه میتونه دیپلم بگیرید. پسر عموی خودم با گذروندن دروس کامپیوتر و معادل سازی دروس عمومی رشتش که تجربی بود دیپلم فنی و حرفه ای گرفت و 6 امتیاز اون زمان رشته کامپیوتر رو برای خودش بدست آورد . لطفا مایوس نشید و بدوید
    صبر.. آغاز یک پرواز است...

Junior Member

سلام ،جواب سوالم خيلي خيلي مهمه برام ، سپاسگذار ميشم كمكم كنيد. من مدرك از فني و حرفه اي دارم ، ميخوام اينارو معادل سازي يا ارزش گذاري كنم ولي همه سايتهارو نگاه كردم ريز نمرات ميخوان ، من كلا دوتا امتحان دادم يكي عملي يكي كتبي ، ولي چندين ساعت گذروندم. حالا كسي اطلاع داره چطور و به كجا بايد مدرك رو بفرستم براي معادل سازي و اينكه ريز نمرات چكار كنم؟؟؟؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninaemami نمایش پست ها
    سلام ،جواب سوالم خيلي خيلي مهمه برام ، سپاسگذار ميشم كمكم كنيد. من مدرك از فني و حرفه اي دارم ، ميخوام اينارو معادل سازي يا ارزش گذاري كنم ولي همه سايتهارو نگاه كردم ريز نمرات ميخوان ، من كلا دوتا امتحان دادم يكي عملي يكي كتبي ، ولي چندين ساعت گذروندم. حالا كسي اطلاع داره چطور و به كجا بايد مدرك رو بفرستم براي معادل سازي و اينكه ريز نمرات چكار كنم؟؟؟؟
    تا اونجایی که من میدونم مدارک فنی و حرفه ای معادل سازی ندارن. دقیقا به همین دلیلی که گفتید. زیر نمرات ندارند و در واقع یه دوره محسوب میشن.
    از طرفی این دوره ها بین المللی هستند و الان هم که کاملا الکترونیکی شدند. یه کد دارند که در همه جای دنیا قابل شناساییه.

البته اینها همه شنیده ها هستند. بهتره بیشتر بررسی کنید.
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member landscape1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    environmental design

با عرض سلام به دوستان
    مدارک کامپیوتری و گرافیکی مثل اتوکد و 3d max وGIS و فتوشاپ و کورل و ایلاستریتور و ایندیزاین از فنی و حرفه ای اعتبار داره و مورو قبول کانادا هست یا خیر؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم میشه از یه طریقی وارد کالج های کشور کانادا یا استرالیا شد و یک دیپلم فنی مثل جوشکاری رو تو خود اونجا گذروند ؟
    و بعد امکان وشانس پیدا کردن کار با دیپلم خود اون ککشور وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)