صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 82

موضوع: مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک فنی و حرفه ای !‌ آیا مورد قبول هستند یا خیر ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط landscape1 نمایش پست ها
    با عرض سلام به دوستان
    مدارک کامپیوتری و گرافیکی مثل اتوکد و 3d max وGIS و فتوشاپ و کورل و ایلاستریتور و ایندیزاین از فنی و حرفه ای اعتبار داره و مورو قبول کانادا هست یا خیر؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام من ارشد معماری هستم میخواستم ببینم گرفتن این مدارک از فنی و حرفه ای به پیدا کردن کار در کانادا کمک میکنه؟؟ لطفا راهنمایی کنید

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

هیچ مدرک فنی و حرفه ای که از جایی خارج از کانادا گرفته شده باشه اعتبار نداره. چیزی که من برای برخی عناوین به چشم خودم دیدم
    پس وقتتون رو به امید کار پیدا کردن با این مدارک هدر ندین. اما اگه دوست دارین دوره ها رو بگذرونین که به تجربیاتتون کمک کنه...
    کانادا مدرک به کمک آدم نمیاد... تجربه بیشتر لازمه
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    هیچ مدرک فنی و حرفه ای که از جایی خارج از کانادا گرفته شده باشه اعتبار نداره. چیزی که من برای برخی عناوین به چشم خودم دیدم
    پس وقتتون رو به امید کار پیدا کردن با این مدارک هدر ندین. اما اگه دوست دارین دوره ها رو بگذرونین که به تجربیاتتون کمک کنه...
    کانادا مدرک به کمک آدم نمیاد... تجربه بیشتر لازمه
    یه سوال.... این مدارک حتی تا رسیدن به مرحله مصاحبه کاری هم کمک نمی کنه؟ علت این سوال من اینه که من شنیدم مدرک فنی حرفه ای برای استخدام می تونه کمک کنه ...حالا داشتن تجربه و مهارت که شرط اصلیش خواهد بود.

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    یه سوال.... این مدارک حتی تا رسیدن به مرحله مصاحبه کاری هم کمک نمی کنه؟ علت این سوال من اینه که من شنیدم مدرک فنی حرفه ای برای استخدام می تونه کمک کنه ...حالا داشتن تجربه و مهارت که شرط اصلیش خواهد بود.
    خیر من نشنیدم تا حالا این مدارک به کمک کسی بیاد...
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

با سلام این اولین پست من در این انجمن هستش و اینکه بنده لیسانس الکترونیک دارم و با مدارک فنی حرفه ای (راه اندازی MINI PLC LOGO - ابزار دقيق كار پروژه - مانيتورينگ با نرم افزار WINcc FLEXIBLE - کار با درایور های صنعتی - کارور PLC درجه 2 * - کارور PLC درجه 1 ) هم چنین رتبه 1 استان و رتبه 2 کشوری مسابقات علمی عملی در رشته الکترونیک و سابقه کار 4 ساله در تعمیرات الکترونیک دارم میخواستم ببینم با شرایط بنده میتونم در کشور سوئد کار پیدا کنم (یکی از بستگان نزدیک در استکهلم هستش اما نمیدونم باید از کجا شروع کنم اگه از دوستان اطلاعاتی دارن و انتقال بدن ممنون میشم)

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط aslan73 نمایش پست ها
    با سلام این اولین پست من در این انجمن هستش و اینکه بنده لیسانس الکترونیک دارم و با مدارک فنی حرفه ای (راه اندازی MINI PLC LOGO - ابزار دقيق كار پروژه - مانيتورينگ با نرم افزار WINcc FLEXIBLE - کار با درایور های صنعتی - کارور PLC درجه 2 * - کارور PLC درجه 1 ) هم چنین رتبه 1 استان و رتبه 2 کشوری مسابقات علمی عملی در رشته الکترونیک و سابقه کار 4 ساله در تعمیرات الکترونیک دارم میخواستم ببینم با شرایط بنده میتونم در کشور سوئد کار پیدا کنم (یکی از بستگان نزدیک در استکهلم هستش اما نمیدونم باید از کجا شروع کنم اگه از دوستان اطلاعاتی دارن و انتقال بدن ممنون میشم)
    سوئد ربطی به کانادا داره دوشت عزیز

مدارک فنی و حرفه ای توی کانادا اعتبار لازمه رو ندارند

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی سوالی دارم در صورت امکان ممنون میشم راهنمایی کنید
    مدرک برقکار صنعتی 900 ساعت آموزش فنی و حرفه ای ، آیلتس 6.5 ، ،هفت سال سابقه با بیمه سابقه کار مرتبط برقکار صنعتی ، شرایط بنده بدرد مهاجرت کانادا میخوره لطفا راهنمایی کنید و بفرمائید از کدوم استان کانادا اقدام کنم ، سپاسگذارم

سلام.من کارشناس ارشد برق قدرت خوندم.دانشگاه سراسری بودم.معدل 15.76(هم لیسانس سراسری و هم ارشد).ایلتس 6 دارم
    مدرک فنی حرفه ای برق صنعتی درجه دو و plc logo دارم...سابقه کار ندارم..ایا امکان مهاجرت به کانادا از طریق کار هست؟(حتی اگه کار ساده ای باشه و بی ربط هم باشه مشکلی نداره)

Junior Member

سلام، من کارشناسی ارشد نرم افزار از دانشگاه سماء رودهن دارم و با معدل 17.5 قبول شدم. 2 سال هم سابقه کار در یکی از شرکت های معتبر نرم افزاری ایران دارد اما این مدارک می تونه در مهاجرت به کانادا کمکی بهم بکنه ؟

Junior Member

دوستان درود
    من مدرک لوله کشی و نصاب وسایل بهداشتی با 500 ساعت آموزش دارم
    5 سال هم کارم پیمانکاری لوله کشی بود اما بدون بیمه
    الانم دوسال بیمه تو شرکت صنایع چوبی دارم (البته شغلم مسئول فروشگاه)
    خانمم هم دکترای کشاورزی تو کبک و بریتیش کلمبیا میخواد بخونه (هر دو دانشگاه فاند رو اوکی کرده)
    این مدارک من کمکی به امتیاز برا اقامت میکنه یا نه؟ و اینکه با این مدارک و تجربه ای که دارم میتونم کار پیدا کنم تو کانادا یا نه؟؟ و اینکه کدوم دانشگاه رو قبول کنیم که راحتتر بشه زندگی کرد؟؟
    پیشاپیش سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)