صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 554

موضوع: Texas A&M University, College Station

پیش فرض پاسخ : Texas A&M University, College Station

نقل قول نوشته اصلی توسط shshahrzad577 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من برای fall 2017 پذیرش دکترا گرفتم در رشته معماری. ادمینستریشن دانشگاه گفته که جواب اسکالرشیپ 1 may میاد که میشه حدودا یک ماه دیگه. از طرفی برای درخواست فرم I-20 بخش اداری مدرکی معادل هزینه سال اول که حدودا 34 هزارتا هست میخواد که عملا برای گرفتن ویزا هست. اما من نمیدونم آیا نشون دادن همچین مدرکی الان میتونه روی جواب اسکالرشیپ تاثیر منفی داشته باشه یا اینکه دپارتمان کاری به کارهای اداری نداره ؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره تو این زمینه راهنمایی کنه.

شهرزاد عزیز،

سلام. تبریک می گم. من هم از Texas A&M در مقطع دکترای معماری پذیرش گرفتم. می شه با هم در ارتباط باشیم، لطفا؟

من برای I-20 در خواست دادم، توی سایتِ eShip به درخواستم Tracking Number تعلق گرفته اما DHL هنوز محموله رُ از دانشگاه pick up نکرده و در نتیجه هنوز ارسالِ I-20 من قابل پیگیری نیست.

چند تا سوال دارم. می شه نظر بدین، لطفا؟

1) شما برای وقت گرفتن از سفارت اقدام کردین؟ من تو سایت تهران پیمنت دیدم تنها وقت سفارت موجود برای دانشجویان ایرانی اواخر خرداد و در ایروان هست! نه دبی، نه استانبول و نه آنکارا وقت سفارت ندارند!

2) در سایت Howdy و در مسیر زیر:
    Howdy --> My Record --> Registration Time Assignment - CS
    نوشته شده:
    Registration Term: Fall 2017 - College Station
    Start date/time: 07-APR-2017 07:30:00: PM End date/time: 10-MAY-2017 05:00:00: PM

Classification: G8
    Registration Category: Graduate 8

چون یکی از Hold های registration برای همۀ دانشجوهای خارجی انجام مصاحبۀ Check-In در College Station هست، چی کار باید کنیم؟ اصولا کسی به ثبت نام تا May 10th می رسه؟

اگر امکانش باشه که تلفنی در ارتباط باشیم خیلی بهتره، چون سرعت تبادل اطلاعات خیلی بیشتر می شه. ممنون می شم شماره تلفن تون رُ خصوصی برام بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi30466 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه PhD پذیرش گرفتم.
    یکی از مدارکی که واسه I-20 لازمه Financial support هست که در صورتی که RA یا TA داشته باشیم نیازی نیست که Financial support (یا Bank of Statement) پر کنیم.
    بنابراین برای اینکه نیاز نباشد Bank of Statement را آپلود کنیم نیاز است تا رسیدن جواب اسکالرشیپ ها منتظر ماند. سوال من این است که با توجه به مدت زمانی که طول میکشد که جواب اسکالر شیپ ها بیاید، گرفتن I-20 از دانشگاه برای گرفتن ویزا دیر نمیشود؟ با توجه به فرایند clearance، نیاز هست که دوهفته قبل از شروع کلاسا اونجا بود.
    سپاس از شما

مهدی عزیز،

سلام. تبریک می گم. من هم از Texas A&M در مقطع دکترای معماری پذیرش گرفتم. می شه با هم در ارتباط باشیم، لطفا؟

چند تا سوال دارم. می شه نظر بدین، لطفا؟

1) در سایت Howdy و در مسیر زیر:
    Howdy --> My Record --> Registration Time Assignment - CS
    نوشته شده:
    Registration Term: Fall 2017 - College Station
    Start date/time: 07-APR-2017 07:30:00: PM End date/time: 10-MAY-2017 05:00:00: PM

Classification: G8
    Registration Category: Graduate 8

چون یکی از Hold های registration برای همۀ دانشجوهای خارجی انجام مصاحبۀ Check-In در College Station هست، چی کار باید کنیم؟ اصولا کسی به ثبت نام تا May 10th می رسه؟

2) شروع کلاس ها August 25th هست. شما مطمئن هستید 2 هفته قبل یعنی August 11th باید College Station بود؟ شما I-20 تون رُ دریافت کردید یا وقت سفارت گرفتین؟

اگر امکانش باشه که تلفنی در ارتباط باشیم خیلی بهتره، چون سرعت تبادل اطلاعات خیلی بیشتر می شه. ممنون می شم شماره تلفن تون رُ خصوصی برام بفرستید.

Junior Member

سلام دوستان. من از این دانشگاه پذیرش شدم اما فقط یک نامه ادمیشن دریافت کردم. چه مدارکی باید ارائه بدیم و به کجا تا بهمون I20 بدن؟ بعد در کل وضعیت ویزای امریکا چطوری هست(امیدی هست که ویزا بگیریم)؟

Junior Member

میشه یکی که میدونه راهنماییم کنه شانس پذیرش برای مستر مجدد بیشتره یا دکترا اگه بدون فاند هم باشه؟ تو این دانشگاه؟من رشتم صنایع غذایه و مشکلم معدل لیسانسم . پایینه اگه کسی میتون راهنمایی کنه ممنون میشم میخوام اپلای کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام دوستان
    بخاطر مشکلات ایمیل آکادمیک دانشگاه(معمولا میل نمیرسه)میشه ای میل غیر آکادمیکشون رو داد؟
    اگر جواب مثبت هست چطور بررسی میکنن که باعث سو استفاده نشه؟
    چون ۲تا از اساتید خیلی کار با ای میل بلد نیستن نگرانم اگر دوباره بخوان ارتباط برقرار کنن جواب ندن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من واسه این دانشگاه اپلیکیشن رو فرستادم، اما از من نخواست که دانشنامه و ریزنمرات رو آپلود کنم.
    توی سایت دانشگاه متوجه شدم که مدارک از طریق AIS آپلود میشه. اما من رمز و پسورد اون رو ندارم.
    کسی از دوستان اطلاعی در این مورد داره که چقدر طول میکشه که رمز و پسورد این سیستم رو بفرستن. (البته اگه من روال کار رو درست متوجه شده باشم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhimi نمایش پست ها
    سلام
    من واسه این دانشگاه اپلیکیشن رو فرستادم، اما از من نخواست که دانشنامه و ریزنمرات رو آپلود کنم.
    توی سایت دانشگاه متوجه شدم که مدارک از طریق AIS آپلود میشه. اما من رمز و پسورد اون رو ندارم.
    کسی از دوستان اطلاعی در این مورد داره که چقدر طول میکشه که رمز و پسورد این سیستم رو بفرستن. (البته اگه من روال کار رو درست متوجه شده باشم)
    دو روز کاری من اشنبه شب اپلای کردم امروز امد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام من توی سایت AIS مدارکم رو چک کردم. اخیرا دو بخش بهش اضافه شده :
    Documents Required for ADMISSION
    Additional documents required if admitted
    توی بخش اول ریزنمرات و دانشنامه ارشد و کارشناسی رو به فارسی خواسته، حدود یه هفته ای میشه که من اونها رو آپلود کردم، اما هنوز تایید نشده.
    می خواستم ببینم آیا دوستان تجریه مشابهی داشتن؟

Junior Member

دوستان سلام، کسی میدونه summary of educational experience رو چطور پر کنیم ؟
    منظورم اینه باید فینگلیش بزنیم ؟ (Ebtedaee)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من که فینگلیش پر کردم، البته اگه درست خاطرم باشه بعدا متوجه شدم که کلا اجباری نبوده.