صفحه 3 از 56 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 554

موضوع: Texas A&M University, College Station

پیش فرض پاسخ : پذیرش برق از Texas A&M

نقل قول نوشته اصلی توسط sardis
    سلام دوستان

کسی از Texas A&M برای برق پذیرش گرفته؟ فاند چطور؟

من خودم برای قدرت گرفتم. ظاهراً از فاند هم خبری نیست. کسی مشابه این مشکل رو داره؟
    خودم نه ولى دوستم با شرايط نسبتا خوب (مثلا verbal 500 داشت) پذيرش بدون FUND گرفت .ظاهرا عمران هم مثل برقه (دوستم عمران بود )
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

پس یعنی همه شما از برق TAMU پذیرش دارین؟ شانس اینکه بعد از مدتی(مثلا سال دوم یا ترم دوم) فاند بدن چقدره؟

پس یعنی همه شما از برق TAMU پذیرش دارین؟ شانس اینکه بعد از مدتی(مثلا سال دوم یا ترم دوم) فاند بدن چقدره؟
    قبلا كه اين شانس در كل دانشگاههاى آمريكا زياد بود
    ولى جديدا انگار متاسفانه فرق كرده
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

نه پذیرش هم همچین معلوم نیست

سلام به همه دوستان
    در مورد رشته صنایع این دانشگاه چطور؟ کسی از دوستان پذیرش گرفته؟ لطفا راهنمائی بفرمائید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

سلام دوستان

کسی از Texas A&M برای برق پذیرش گرفته؟ فاند چطور؟

من خودم برای قدرت گرفتم. ظاهراً از فاند هم خبری نیست. کسی مشابه این مشکل رو داره؟
    would you mind telling me how long it took them to make a decision on ur application??? they're killing me!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

من فاند ناقص یا همون partial گرفتم امسال اما نرفتم- چون فاند کامل نبود -منم پول ندارم
    یادمه وقتی اپلای کردم که یادم نیست ددلاینش کی بود درست شب سال تحویل 87 جواب پذیرش رو دادند
    A&M دیدید که یه سیستم مکانیزه باحال از هنگام اپلای و دریافت تک تک مدارک داره و حتی مکاتبات شما با اونها همه اونها نشون داده میشه
    اول فروردین توسط این سیستم و توسط یک ایمیل خبر پذیرش رو دادند

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

من فاند ناقص یا همون partial گرفتم امسال اما نرفتم- چون فاند کامل نبود -منم پول ندارم
    یادمه وقتی اپلای کردم که یادم نیست ددلاینش کی بود درست شب سال تحویل 87 جواب پذیرش رو دادند
    A&M دیدید که یه سیستم مکانیزه باحال از هنگام اپلای و دریافت تک تک مدارک داره و حتی مکاتبات شما با اونها همه اونها نشون داده میشه
    اول فروردین توسط این سیستم و توسط یک ایمیل خبر پذیرش رو دادند
    براي رشته مهندسي شيمي كسي اطلاع داره وضعيت اين دانشگاه چطوره؟ اين دانشگاه دانشجوي با رزومه عالي "مثلا 7 مقاله isi كه يكي از دوستانم داره" رو reject كرده. من واقعا نمي دونم ملاك پذيرش دانشگاهها چيه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

این texas سیستمش کلن اینجوریه. ترم اول معمولا فاند نمیدن. یکی از دوستای منم امسال بدون فاند رفته اونجا به امید اینکه از ترم دو فاند بگیره

منم در رشته برق ازش واسه دكترا پذيرش گرفتم ولي فاند ندادن. منم اونجا نرفتم چون وضعيت فاندش نامشخص بود. ولي ميگن امكانش هست كه ترم دوم فايد از يه استادي گرفت ولي تضميني نيست!