صفحه 48 از 56 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 554

موضوع: Texas A&M University, College Station

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Texas A&M University, College Station

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    مدارکتون رو آپلود کردید توی سایت؟ چهارتا مدرک میخوان برای صدور آی-۲۰. سه تا پنج روز کاری هم به گفته خودشون آماده میکنن. http://iss.tamu.edu/Prospective-Stud...itted-Now-What رو بخونید. Scan of passport, immigration questionaire , proof of financial resource, and
    mailing option form.
    اگر همه رو آپلود کردید تلفن کنید ISS پیگیری کنید.

سلام. در موردی که گفتید 2 تا سوال دارم لطف می کنید راهنمایی کنید؟ من دارم فرم immigration questionaire رو پر میکنم
    1. فارغ التحصیل هستم و الان کاری ندارم. توی قسمت Present occupation رو باید خالی بذارم یا بنویسم مثلا master graduate
    2. این فرم تو قالب PDF هست و محتوایی که مینویسم رو نمیتونم save کنم. چجور آپلودش کنم؟

با تشکر

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali68 نمایش پست ها
    سلام. در موردی که گفتید 2 تا سوال دارم لطف می کنید راهنمایی کنید؟ من دارم فرم immigration questionaire رو پر میکنم
    1. فارغ التحصیل هستم و الان کاری ندارم. توی قسمت Present occupation رو باید خالی بذارم یا بنویسم مثلا master graduate
    2. این فرم تو قالب PDF هست و محتوایی که مینویسم رو نمیتونم save کنم. چجور آپلودش کنم؟

با تشکر
    در مورد سوال اولتون چون اطلاعات کافی ندارم اظهار نظر نکنم بهتره. با توجه به اینکه باید در DS هم به سوالی مشابه جواب بدید بهتره به تاپیک های مربوط به DS-160 مراجعه کنید و سرچ کنید ببینید بقیه چی زدن که هردو جا حرفتون یکسان باشه.
    در مورد سوال دوم،‌نرم افزار PDF Factoryنصب کنید، بعد از اینکه پر کردید فرم رو ، یک پرینت با این برنامه ازش بگیرید. محض اطمینان با یک کامپیوتر دیگه هم چک کنید ببینید اوکیه؟ بعدش میتونید آپلود ش کنید.
    موفق زی p:
    Dreams Don't Work Unless You Do

بله همه رو آپلود کردم به جز پاسپورت
    البته میل زدم بهشون و گفتن لازم نیست
    بعد هم یک میل زدم که این مدارکو آپود کردم ولی متاسفانه جوابی ندادن
    الان بیشتر از دو هفتس که از طریق همون سایتی که گفته بودن درخواست دادم. البته بعدش اون فرم mailing option رو اضافه کردن
    ولی فعلا که خبری نیس متاسفانه
    مدارکتون رو آپلود کردید توی سایت؟ چهارتا مدرک میخوان برای صدور آی-۲۰. سه تا پنج روز کاری هم به گفته خودشون آماده میکنن. http://iss.tamu.edu/Prospective-Stud...itted-Now-What رو بخونید. Scan of passport, immigration questionaire , proof of financial resource, and
    mailing option form.
    اگر همه رو آپلود کردید تلفن کنید ISS پیگیری کنید.

Junior Member

در مورد سوال اولتون چون اطلاعات کافی ندارم اظهار نظر نکنم بهتره. با توجه به اینکه باید در DS هم به سوالی مشابه جواب بدید بهتره به تاپیک های مربوط به DS-160 مراجعه کنید و سرچ کنید ببینید بقیه چی زدن که هردو جا حرفتون یکسان باشه.
    در مورد سوال دوم،‌نرم افزار PDF Factoryنصب کنید، بعد از اینکه پر کردید فرم رو ، یک پرینت با این برنامه ازش بگیرید. محض اطمینان با یک کامپیوتر دیگه هم چک کنید ببینید اوکیه؟ بعدش میتونید آپلود ش کنید.
    موفق زی p:
    خیلی ممنون از راهنماییتون. شما فرم رو تونستید امضا کنید؟ مکانی برای امضا گذاشتن اما تغییری نمیتونم توش بدم.

رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali68 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. شما فرم رو تونستید امضا کنید؟ مکانی برای امضا گذاشتن اما تغییری نمیتونم توش بدم.
    اسمتونو تایپ کنید تو همون فیلد Signature ، جلوش هم فیلد تاریخ داره. نیاز به امضای دستی نداره

رشته و دانشگاه
    University of Florida

دوستانی که برای ۲۰۱۶ عازم TAMU هستند در صورت تمایل پیغام بدید برای هماهنگی

Junior Member

سلام دوستان. من دیروز Assistantship Offer Letter رو دریافت کردم. پشنهادشون 1600$ در ماهه. شهریه و اینا رو هم خودشون می دن. فقط من نمی دونم این مبلغ بعد از کسر مالیاته یا نه؟ و اگر نباشه فکر می کنم بعد از کسر حدود 1300$ دستم رو بگیره که فکر نمی کنم برای زندگی 2 نفر کافی باشه. ممنون می شم دوستانی که اطلاعات دارند کمک کنند.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Di6mah7 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز Assistantship Offer Letter رو دریافت کردم. پشنهادشون 1600$ در ماهه. شهریه و اینا رو هم خودشون می دن. فقط من نمی دونم این مبلغ بعد از کسر مالیاته یا نه؟ و اگر نباشه فکر می کنم بعد از کسر حدود 1300$ دستم رو بگیره که فکر نمی کنم برای زندگی 2 نفر کافی باشه. ممنون می شم دوستانی که اطلاعات دارند کمک کنند.
    تگزاس فکر کنم مالیات خیلی کمتر از جاهای دیگه باشه . فکر می کنم بالای 1400 تا می مونه براتون. باز دوستانی که تگزاس هستن نظر بدن بهتره.

سلام بر تمامی دوستان

کسی از دوستان هست که I-20 اش را از دانشگاه گرفته باشه؟ چند روز طول می کشه زمان صدورش ؟

ممنون از تمامی دوستان

سلام

از دوستان کسی هست که از رشته عمران پذیرش گرفته باشه برای فال 2016 و بخواد بره؟