صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 92

موضوع: مدرک لیسانس و ارشد برای پذیرش !

پیش فرض پاسخ : مدرک لیسانس و ارشد برای پذیرش !

کسی نیست به این پاسخ بده؟؟؟؟
    مهمه....

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه سوالي داشتم نميدونم به اينجا مربوط ميشه يا نه اما اگه امكانش هست راهنماييم كنين
    من ليسانسم رو دانشگاه تهران (روزانه ) بودم و ارشد رو دانشگاه علامه طباطبايي (شبانه)
    حالا ميخوام واسه دكتري اپلاي كنم
    اينكه ميگن مدارك بايد مهرو موم شده باشه و دانشگاه مبدأ اونو بفرسته واسه دانشگاه هاي مقصد، (با توجه به اينكه من مدرك ليسانسم رو هم آزاد نكردم و فقط در حال حاضر يه گواهي موقت دارم )
    حالا بايد چي كار كنم؟ يعني در نهايت بايد مداركم رو جمع كنم و بدم به كدوم دانشگاه تا برام به دانشگاه هاي مقصد پست كنه؟ اصلا وقتي دانشگاه مقصد گفته كه مدارك بايد مهر و موم شده باشه و از اين حرفا من ميتونم مدارك رو از يه دانشگاه بگيرم و بدم اون يكي دانشگاه تا با بقيه مداركم بفرسته واسه دانشگاه هاي مقصد؟
    راستش خيلي گيج شدم
    اگه ميشه يكي لطف كنه يه توضيحي بهم بده
    سپاسگزارم

سلام دوستان
    یه موضوعی ذهنمو بدجوری مشغول کرده اگه دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن ممنون میشم
    تو سایت اکثر دانشگاه های آمریکا و کانادا حداقل معدل فقط برای لیسانس اومده و چیزی از معدل ارشد نگفته،بیشتر اوناهم 3از4هست
    من میخوام واسه phd اپلای کنم لیسانسم 14 از دانشگاه آزاده ولی فوقم از شریف و حدود17 هست،این موضوع رو که دیدم حسابی استرس گرفتم اگه از دوستان کسی اطلاع کاملی داره راهنمایی کنه لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

با سلام
    یک سوال داشتم(ممکنه تکراری یا پیش پا افتاده باشه): من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم.معدل لیسانسم خیلی کمه(12.5).ولی معدل فوق لیسانسم بالای 18. می خواستم بدونم برای اپلای دانشگاه های آمریکا،نیاز هست که ریز نمرات لیسانس را بفرستم یا معدل لیسانس را ذکر کنم؟آیا فقط ریز نمرات ارشد برای اپلای لازمه؟
    متشکرم

Junior Member armin_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems Group, Engineerin Dep, Aarhus University

دوستان من یه سوال داشتم.

من واسه اروپا می خوام اقدام کنم.

معمولا توی سایت ها آنلاین میگن برای اپلای ثبت نام کنید و فایل ریز نمرات رو می خوان

اما من پست های بچه ها رو مه می خونم از پست کردن مدارک حرف می زدن.

میشه یکم توضیح بدید.

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_68 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم.

من واسه اروپا می خوام اقدام کنم.

معمولا توی سایت ها آنلاین میگن برای اپلای ثبت نام کنید و فایل ریز نمرات رو می خوان

اما من پست های بچه ها رو مه می خونم از پست کردن مدارک حرف می زدن.

میشه یکم توضیح بدید.

ممنون.
    با توجه به سیاست های هر دانشگاه روند پذیرش مشخص میشه الان خیلی از دانشگاه ها آنلاین پذیرش میکنن و میخوان که اول اسکن ریز نمرات رو بفرستین و بعد در صورت گرفتن پذیرش اصل رو. این هم برای ما خیلی خوبه هم هزینه پست نمیدیم و هم سریعتر میرسه و در صورت پذیرش گرفتن مفرستیم. به هر حال پبشنهاد میکنم صفخات مربوط به گرفتن پذیرش و نیز سایت پذیرش آنلاین دانشگاه مورد نظر رو به دقت بخونین

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال داشتم(ممکنه تکراری یا پیش پا افتاده باشه): من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم.معدل لیسانسم خیلی کمه(12.5).ولی معدل فوق لیسانسم بالای 18. می خواستم بدونم برای اپلای دانشگاه های آمریکا،نیاز هست که ریز نمرات لیسانس را بفرستم یا معدل لیسانس را ذکر کنم؟آیا فقط ریز نمرات ارشد برای اپلای لازمه؟
    متشکرم
    معمولا نوشته ریز نمرات در تمامی مقاطع تحصیلی بعد از دبیرستان

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghamin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه موضوعی ذهنمو بدجوری مشغول کرده اگه دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن ممنون میشم
    تو سایت اکثر دانشگاه های آمریکا و کانادا حداقل معدل فقط برای لیسانس اومده و چیزی از معدل ارشد نگفته،بیشتر اوناهم 3از4هست
    من میخوام واسه phd اپلای کنم لیسانسم 14 از دانشگاه آزاده ولی فوقم از شریف و حدود17 هست،این موضوع رو که دیدم حسابی استرس گرفتم اگه از دوستان کسی اطلاع کاملی داره راهنمایی کنه لطفا
    سلام،

طریقه محاسبه معدل در دانشگاههای آمریکا و کانادا منطبق بر سیستمی که ما در ایران داریم نیست! یعنی لزوما" معدل 14 کمتر از 3/4 محسوب نمیشه. ضمنا" همه ی دانشگاهها لزوما" خیلی سختگیرانه به این قضیه نگاه نمی کنن، خصوصا" اگر در رزومتون پارامتر های جبران کننده باشه: معدل ارشد خوب، نمرات زبان بالا و داشتن مقالات معتبر!

پیروز باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

سلام
    بنده لیسانس را دانشگاه آزاد نجف آباد بامعدل 15.68 گرفتم والان ارشد 2تا دانشگاه قبول شدم.یکی صنعتی شریف واحدبین الملل کیش ودیگری آزادواحدجاسب.
    اولا جهت ادامه تحصیل درمقطع دکترا درخارج ازکشور,کدام دانشگاه برای ارشد بهتراست؟
    ثانیا جهت زبان وشرکت درآزمون های آیلتس وتافل,تواین 2 سالی که مهلت دارم چطور میتونم زبانم راتقویت کنم؟(زبان در صحبت کردن وشنیدن ضعیف هستم)

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام دوستان.
    یک سوال.
    من الان ریز نمره و دانشنامه لیسانس و فوق لیسانسم رو دارم. زمانی که رفتم دانشنامه لیسانسم رو بگیرم، گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه و پیش دانشگاهیم رو هم بهم دادن. ولی خب میدونید که گواهی های موقت رو نمیشه ترجمه کرد.
    حالا سوالم اینه که اصلاً من که میخوام برای دکترا اپلای کنم، لازمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمره هاش رو هم برم دنبالش و بدم ترجمه کنن؟ یا همین لیسانس و فوق کافیه؟
    ممنون.

سلام .من ریزنمراتم رو از دانشگاه آزاد گرفتم حالا برای اپلای هم ریزنمرات و هم اصل دانشنامه باید ترجمه بشن؟یعنی توی این مرحله به ترجمه دانشنامه و ارسال اون نیاز هست یا بعد از پذیرفته شدن باید اون رو پست کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)