صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: عنوان کردن ثبت اختراع در رزومه

Junior Member

پیش فرض عنوان کردن ثبت اختراع در رزومه

سلام دوستان ایرانی عزیز

من یک طرح دارم(اختراع) ثبت شده.... که توی خانه های فضای ناسا کاربرد داره و یک مشکل اساسیشونو حل میکنه

به نظر شما دوستان .من چطوری با ناسا مکاتبه کنم که .برای بورسیه تاثیر داشته باشه؟؟؟؟

لطفا فارسی بنویسید.

ایرانیان دوستتان دارم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : طرح

I think whatever you want to correspond, they will absolutely consider your case. It is better you plan a corresponding map, a series of communications.

I can not type in farsi. I don have a farsi key board. Sorry
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه طرح (اختراع) در رزومه بوسیله برقراری تماس با مکانهای مورد نیاز اختراع

سلام احسان دوست عزیز

ممنون از راهنمایت.پس خیلی تاثیری نداره.ای کاش ما دوستان ایرانی یک راه جدید می ساختیم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه طرح (اختراع) در رزومه بوسیله برقراری تماس با مکانهای مورد نیاز اختراع

I think whatever you want to correspond, they will absolutely consider your case. It is better you plan a corresponding map, a series of communications.

I can not type in farsi. I don have a farsi key board. Sorry

Please read my comment carefully friend.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

دوست عزیز
    منظور احسان این نیست که باید بیخیال ماجرا بشی‌ و دنبال راه دیگه باشی‌؛ شما باید از کانل‌های مخصوص که متناظر با وضعیت شماست اقدام کنید. اگر واقعا مطمئن هستید که طرح شما به عنوانه طرح مبتکرانه مورد توجه سازمانهای مثل ناسا قرار می‌گیرد میتونید تو نمایشگاها یا مسابقات ه مخصوص زمینهٔ کاریت (طرح) شرکت کنید، کم کم با شناسندن خودتن راه خودت رو پیدا میکنی‌.
    یه راه دیگش هم اینه که یه چکیده از کاری رو که کردی رو به چند دانشگاه که با ناسا کار تحقیقاتی‌ میکنند بفرستی‌ و نظر اونا رو جویا بشی‌.
    ولی‌ اگه نظر کلی‌ منو بخوای اگه واقعا طرحت ابتکاری در حدی که مطمئنی ناسا رو هوا طرحت رو میگیره، اول یه سریع به سازمان تحقیقات و فناوری هوا فضا تو کشور خودمون، ایران، بزن کشورمون به بچهای مثل شما بیشتر نیاز داره.اگه دیدی تو ایران زیاد مهلت نمیذارن بد فکر خارج رو بکن.

Junior Member

دوست عزیز
    منظور احسان این نیست که باید بیخیال ماجرا بشی‌ و دنبال راه دیگه باشی‌؛ شما باید از کانل‌های مخصوص که متناظر با وضعیت شماست اقدام کنید. اگر واقعا مطمئن هستید که طرح شما به عنوانه طرح مبتکرانه مورد توجه سازمانهای مثل ناسا قرار می‌گیرد میتونید تو نمایشگاها یا مسابقات ه مخصوص زمینهٔ کاریت (طرح) شرکت کنید، کم کم با شناسندن خودتن راه خودت رو پیدا میکنی‌.
    یه راه دیگش هم اینه که یه چکیده از کاری رو که کردی رو به چند دانشگاه که با ناسا کار تحقیقاتی‌ میکنند بفرستی‌ و نظر اونا رو جویا بشی‌.
    ولی‌ اگه نظر کلی‌ منو بخوای اگه واقعا طرحت ابتکاری در حدی که مطمئنی ناسا رو هوا طرحت رو میگیره، اول یه سریع به سازمان تحقیقات و فناوری هوا فضا تو کشور خودمون، ایران، بزن کشورمون به بچهای مثل شما بیشتر نیاز داره.اگه دیدی تو ایران زیاد مهلت نمیذارن بد فکر خارج رو بکن.

سلام

ممنون از راهنمایت.من راه اول را که پیش نهاد دادی رفتم.

وبرای رفتن به سازمان تحقیقات کفشام سوراخه... اما

راه سوم راه جدیدیه که من تا حالا امتحان نکردم..معلومه تفکری باز دارین ...

اما اگر میشه اسم چندتا از دانشگاهای مر تبط با ناسا که در کانادا یا استرالیا یا روسیه تحقیقات انجام مدن را معرفی کنید

بهنظر شما با ایمیل خود دانشگاه تماس بگیرم؟؟؟؟/ یا.....

عمر تمام شد چون شمع اما......باتشکر فراوان

Junior Member

سلام
    من دو تا اختراع ثبت شده تو ایران دارم :جعبه دنده ای با بی نهایت دنده و ماسک کالریمتر دو تای دیگه هم تا آخر تابستون ثبت می شن.
    تا چقدر ثبت جهانی شدن یک اختراع برای اساتید مهمه ؟
    به چه نکاتی باید توجه کنم تا نتیجه بهتری بگیرم(در مورد اختراعات)؟
    اگه دوستانی رو می شناسین که با ثبت اختراع پذیرش شدن ممنون می شم معرفیشون کنید.

Junior Member

دوستان خوبم خيلي ممنون ميشم اگر منو راهنمايي كنيد. من گواهي نامه ثبت اختراع دارم و نميدونم بايس چه جوري تو رزومم بيارمش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک(ساخت و تولید)

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

سلامومن چندته اختراع دارم و 2تا کتابم دارم همزمان ترجمه میکنم که چاپ بشهومیخوام بدونم اختراعاتو قبول دارند چون ایران جز اختراعات جهانی نیست
    ممنون
    ویرایش توسط sahand_a : January 26th, 2011 در ساعت 06:30 PM دلیل: نامرتبط با موضوع

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

سلام به همه ی دوستان. من چند تا مورد سوال دارم که اگه تکراریه از همه عذر می خوام:
    می خواستم بدونم که ثبت اختراع ایرانی رو توی رزومه بذارم یا نه؟ تاثیری داره یا نه؟ چه جوری توی رزومه بنویسم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)