صفحه 45 از 52 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 517

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2014

سلام دوستان
    به تمام کسانیکه کارشون داره زود انجام میشه تبریک میگم. چند تا سوالی دارم:
    1. وقتیکه شماره ها کارنت میشن مثلاً برای ماه می، یعنی مصاحبه آنها در ماه می خواهد بود؟
    2. ضمناً در سایت وقتیکه آنکارا را انتخاب میکنی که لیست پزشکان معتمد بیاید، متنی می آید که در آخر نوشته Immunization records از ایران قابل قبول نیست. یعنی حتی واکسیناسیون رو قبول ندارن؟
    3. با توجه به شماره های کارنت که تا ماه جون اعلام شده، احتمالاً نوبت ما باید جولای باشه. آیا الان میتونم ایمیل بزنم و تقاضا کنم که محل مصاحبه ابوظبی باشه؟ مثل اینکه انکارا خیلی درد سر داره.
    ممنون
    فایل نامبر کبک-دمشق: مارچ 2011، مصاحبه-استانبول-دریافت CSQ: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال: 27 جون 2013، دریافت-دفتر پاریس: 20 جولای 2013، درخواست مدیکال: 18 مارچ 2014،مدیکال ریسیود:1 می 2014،پاس ریکوئست:7 می2014

Junior Member

سلام دوستان من متوجه شدم که فرمDS-0230 رو ارسال کردم و الان میبینم که باید فرم 260 رو ارسال می کردم .آیا مشکل پیش می آید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dawn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به تمام کسانیکه کارشون داره زود انجام میشه تبریک میگم. چند تا سوالی دارم:
    1. وقتیکه شماره ها کارنت میشن مثلاً برای ماه می، یعنی مصاحبه آنها در ماه می خواهد بود؟
    2. ضمناً در سایت وقتیکه آنکارا را انتخاب میکنی که لیست پزشکان معتمد بیاید، متنی می آید که در آخر نوشته Immunization records از ایران قابل قبول نیست. یعنی حتی واکسیناسیون رو قبول ندارن؟
    3. با توجه به شماره های کارنت که تا ماه جون اعلام شده، احتمالاً نوبت ما باید جولای باشه. آیا الان میتونم ایمیل بزنم و تقاضا کنم که محل مصاحبه ابوظبی باشه؟ مثل اینکه انکارا خیلی درد سر داره.
    ممنون
    چه دردسری داره آنکارا؟ واسه منم فکر کنم آنکارا بیوفته.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشد ، من فردا قراره ملاقات دارم میخواستم بپرسم که هزینه ۳۳۰ دلار که باید پرداخت بشه به کنسولگری نقد قبول میکنن یا باید حتمن کردیت کرد باشه ؟ خیلی ممنون

دوستان یک سواله دیگه هم داشتم کله هزینه هایی که پرداخت کردید رو میتونید لیست کنید خیلی ممنون
    ویرایش توسط Edyraper : April 14th, 2014 در ساعت 07:53 PM دلیل: an other qust

از بچه‌هایی که تو ویزا بولتین ماه می شماره‌هاشون کارنت شده، کسی تاحالا تاریخ مصاحبه‌اش مشخص شده؟ مال من هنوز مشخص نشده.
    اگر کسی از تاریخ مصاحبش با خبر شد لطفاُ اینجا خبر بده.

Junior Member rafyas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت

سلام به همه ی دوستان گل
    در رابطه با ویزای لاتاری سوال داشتم. خواهرم در لاتاری 2014 برنده شد و جهت مصاحبه به همراه خانواده به سفارت آمریکا در آنکارا رفتند. طی مصاحبه از خانواده چهار نفری، خواهرم و دو تا دخترش مستقیم ویزا گرفتند ولی شوهرش نیاز به FBI Check پیدا کرد. به همین خاطر هیچکدامشان ویزا را وارد پاسپورت نکردند. حال که نزدیک به اتمام تاریخ اعتبار مدیکال و ویزا هستند و هنوز نتیجه FBI Check مشخص نشده است آیا باید برای تمدید ویزا حضوری به آنکارا مراجعه کنند و یا اینکه اگر مراجعه نکنند آیا ویزایشان باطل میشود یا نه. خواهش میکنم در این زمینه راهنمایی بفرمایید

Junior Member

دوستان شبتان بخیر ، من خواهر برنده لوتری شده من که برادر بزرگترش هستم میخاهم با اون برام میتونم هم چین چیزی امکان داره اصلان ؟؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Curtin University - Project Management

سلام به همه ی دوستان عزیز. در رابطه با ویزای لاتاری سوال داشتم و ممنون میشم اگه دوستانی که مصاحبه شدن و ویزا گرفتن و یا دوستانی که اطلاع کافی دارند منو راهنمایی کنند.

۱- من مدرک لیسانس رو از ایران و فوق لیسانس رو از استرالیا گرفتم و در حال حاضر در استرالیا زندگی میکنم٬ آیا مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس رو بجای دیپلم قبول میکنن؟ آخه مدرک دیپلم رو گم کردم و ایران هم نیستم که بتونم سریع المثنی بگیرم

۲- در مورد شناسنامه آیا اصل و ترجمه معمولی کافی هست؟ آخه تو وبسایت آمریکا یه چیزی در مورد ارزیابی شناسنامه برای ایرانیان ذکر شده که ممکن هست تارخ و محل تولد اشتباه ذکر شده باشه تو شناسنامه و نیاز به ارزیابی داره!!! (http://travel.state.gov/content/visa...y/IR.html#docs)

۳- دوستان این سوال برای من خیلی مهم هست٬ من برای انگشت نگاری تو استرالیا وقت رزرو کردم(پنجم ماه می) یعنی 20 روز دیگه و تا از طریق سفارت ایران برسه به ایران و جوابش برگرده حدود ۳ تا ۴ ماه طول میکشه. آیا میتونم بعد از مصاحبه پلیس چک رو ارایه بدم؟

۴- در مورد ساپورت مالی در قسمت Civil Documents چیزی ذکر نشده ولی تو وبسایت در مورد ایرانیان نوشته شده که معمولا ایرانیان ارایه میدن
    Financial Documents
    (Iranian applicants usually provide documents from their bank which show their total account holdings). میشه لطفا منو راهنمایی کنید که آیا الزامی هست برای من؟ http://travel.state.gov/content/visa...ees/civil.html

در آخر از همه دوستان عزیز تشکر میکنم و اگه دوستان مایل باشند٬ خوشحال میشم تلفنی باهاشون صحبت کنم٬ فقط یه ایمیل با شماره تلفن به من بدید ممنون میشم

با احترام فراوان

ویرایش توسط shabgard66 : April 18th, 2014 در ساعت 10:02 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmanteghi نمایش پست ها
    چه دردسری داره آنکارا؟ واسه منم فکر کنم آنکارا بیوفته.
    مدرک زیاد میخوان. مدارکو باید قبل از مصاحبه براشون پست کنیم. گیرشونم رو مدارک پزشکی زیاده.
    فایل نامبر کبک-دمشق: مارچ 2011، مصاحبه-استانبول-دریافت CSQ: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال: 27 جون 2013، دریافت-دفتر پاریس: 20 جولای 2013، درخواست مدیکال: 18 مارچ 2014،مدیکال ریسیود:1 می 2014،پاس ریکوئست:7 می2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Edyraper نمایش پست ها
    دوستان شبتان بخیر ، من خواهر برنده لوتری شده من که برادر بزرگترش هستم میخاهم با اون برام میتونم هم چین چیزی امکان داره اصلان ؟؟ ممنون
    خیر.نمیتونید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)