صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: همه چیز درباره GPS در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    بله یک سری از GPS DEVICES با اسم شرکت خاصی ارائه میشند و احتیاج به آبونمان دارند.در مورد اسمارت فونها فرمایش شما کاملا درسته ولیکن همسر من IPHONE 4S دارند که در سوئد و ایران برای استفاده احتیاج به GPRS و اشتراک اینترنت داره و مستقل کار نمیکنه.منظور من یک دستگاه مستقل GPS هست که بشه استفاده کاربردی کرد بدون GPRS AND DATA.
    GPS با Navigation متفاوت است .اكثر اسمارت فونها مثل ايفون gps دارند ولى navigation را بايد جدا خريداري كنيد (اغلب app هاى ان پولى است ) براى navigation اغلب اسمارت فونها بايد انلاين شوند و فقط چند app محدود ميشناسم كه navigation اف لاين دارند والبته انها هم حجم زيادتري دارند وهم پولى هستند . با خريد يك دستگاه gps مستقل در واقع شما هم gps و هم navigation را باهم ميخريد وديگر نيازى به ديتا نداريد. و فقط بعضى خدمات اضافه مانند roadside assistance اشتراك پولى دارند .
    من يك navigation app كاملا افلاين براى كانادا براى ايفون سراغ دارم كه خيلي هم كامل است و البته مجانى است اگر تمايل داشتيد لينك ان را برايتان خواهم گذاشت .

Senior Member reza1532 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    GPS با Navigation متفاوت است .اكثر اسمارت فونها مثل ايفون gps دارند ولى navigation را بايد جدا خريداري كنيد (اغلب app هاى ان پولى است ) براى navigation اغلب اسمارت فونها بايد انلاين شوند و فقط چند app محدود ميشناسم كه navigation اف لاين دارند والبته انها هم حجم زيادتري دارند وهم پولى هستند . با خريد يك دستگاه gps مستقل در واقع شما هم gps و هم navigation را باهم ميخريد وديگر نيازى به ديتا نداريد. و فقط بعضى خدمات اضافه مانند roadside assistance اشتراك پولى دارند .
    من يك navigation app كاملا افلاين براى كانادا براى ايفون سراغ دارم كه خيلي هم كامل است و البته مجانى است اگر تمايل داشتيد لينك ان را برايتان خواهم گذاشت .
    ممنون از جوابتون
    ولیکن این دستگاه Garmin MOntana 650 عجیب آدو رو وسوسه میکنه.امکاناتش عالیه.هم بدرد offroad میخوره هم شهریش عالیه

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

برای اسمارت فون بدون دیتا میتوانید از اپلیکیشن Navfree استفاده کنید، اگر هم خواستید میتوانید مسیرتون را در google maps به صورت آفلاین ذخیره نمایید و استفاده کنید.
    من navigation گارمین و google navigation را بارها در تورنتو مقایسه کردم و هنوز هم نمیتوانم یکی رو بر دیگری ترجیح بدهم. اگر صبور باشید گارمین با آپدیت نقشه مادام العمر و ترافیک را میتوانید حدود 100-120 بخرید.
    navigation دیگر TomTom میباشد که چند روزی از برادرم قرض گرفتم و خیلی ازش راضی نبودم.
    Waze social GPS هم اپلیکیشن جالبی است که برای مسیرهایی که هر روزه به صورت روتین طی میکنید عملکرد خوبی دارد. مانند کار به منزل.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

البته چند نفر از دوستان نظرشون این بود که در کل استفاده از GPS باعث میشه که مسیر های شهر را به درستی و سریع یاد نگیرید، که به نظر من خیلی عملی نیست.
    نمونه دیگر یکی از همشهریان چینی بود که تبلت 10 اینچی رو بر روی داشبورد ماشین نصب کرده بود و با hot spot کردن دیتای موبایلش از آن بعنوان GPS استفاده میکرد.
    به نظر من اگر اسمارت فون با دیتا دارید، فعلا از آن بعنوان GPS استفاده کنید و منتظر بمانید تا گارمین حراج بخورد.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره GPS در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    البته چند نفر از دوستان نظرشون این بود که در کل استفاده از GPS باعث میشه که مسیر های شهر را به درستی و سریع یاد نگیرید، که به نظر من خیلی عملی نیست.
    نمونه دیگر یکی از همشهریان چینی بود که تبلت 10 اینچی رو بر روی داشبورد ماشین نصب کرده بود و با hot spot کردن دیتای موبایلش از آن بعنوان GPS استفاده میکرد.
    به نظر من اگر اسمارت فون با دیتا دارید، فعلا از آن بعنوان GPS استفاده کنید و منتظر بمانید تا گارمین حراج بخورد.
    البته استفاده از gps فقط در هفته هاى اول كاربرد موثري دارد و وقتى شما به مسيرها مسلط شديد كاربردش محدود به مسافرت هاى اخر هفته و يا رفتن منزل دوستان ميشود. ولى من از روى عادت و از باب تفنن براى مسيرهاى هميشگى هم ان را روش ميكردم و يك نوع تفريح حساب ميشد . يك نكته اين است كه بايد زود به زود gps را اپديت كرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    البته استفاده از gps فقط در هفته هاى اول كاربرد موثري دارد و وقتى شما به مسيرها مسلط شديد كاربردش محدود به مسافرت هاى اخر هفته و يا رفتن منزل دوستان ميشود. ولى من از روى عادت و از باب تفنن براى مسيرهاى هميشگى هم ان را روش ميكردم و يك نوع تفريح حساب ميشد . يك نكته اين است كه بايد زود به زود gps را اپديت كرد.
    منم با نظر شما موافقم.ولی داشتن gps واقعا از نداشتنش بهتره.شما هر چقدر هم که به مسیرها وارد باشید وقتی امکان سیرچ کردنATM را داشته باشین پس همه چی در اختیار شماست.راستش من الان ایران هستم و میخوام برای کانادا یک دستگاه GPS بخرم و با تجقیقی که بین ایران سوئد کانادا و عربستان کردم ایران از همه جا ارزون تر هست.اینم بگم که از یک موسسه معتبر دارم میخرم و امکان FAKE اصلا وچود نداره.ولیکن در انتخوابش دودل هستم از یک طرف 650 واقعا عالیه و از طرف دیگه علیرغم میل باطنی به داشتنش چون گرونترین دستی هست میترسم همه فانکشنهاش به دردم نخوره.

ApplyAbroad Guru

منم با نظر شما موافقم.ولی داشتن gps واقعا از نداشتنش بهتره.شما هر چقدر هم که به مسیرها وارد باشید وقتی امکان سیرچ کردنATM را داشته باشین پس همه چی در اختیار شماست.راستش من الان ایران هستم و میخوام برای کانادا یک دستگاه GPS بخرم و با تجقیقی که بین ایران سوئد کانادا و عربستان کردم ایران از همه جا ارزون تر هست.اینم بگم که از یک موسسه معتبر دارم میخرم و امکان FAKE اصلا وچود نداره.ولیکن در انتخوابش دودل هستم از یک طرف 650 واقعا عالیه و از طرف دیگه علیرغم میل باطنی به داشتنش چون گرونترین دستی هست میترسم همه فانکشنهاش به دردم نخوره.
    بنظرمن پولتون رو تلف نکنید اون 500 دلار اضافه خرج خورد و خوراکتون برای یک ماه و نیم میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظرمن پولتون رو تلف نکنید اون 500 دلار اضافه خرج خورد و خوراکتون برای یک ماه و نیم میشه.
    جناب قلوب
    با اینکه ندیدمتون ولی بسیار خدمتتون ارادت دارم.راستش قراره برام به عنوان کادو خریداری بشه و اون هم از روی علاقه شخصی خودم به این جور دستگاه ها انتخواب شده.اگر دست خودم بود یکی ارزونشو میگرفتم (;

ApplyAbroad Guru

جناب قلوب
    با اینکه ندیدمتون ولی بسیار خدمتتون ارادت دارم.راستش قراره برام به عنوان کادو خریداری بشه و اون هم از روی علاقه شخصی خودم به این جور دستگاه ها انتخواب شده.اگر دست خودم بود یکی ارزونشو میگرفتم (;
    حالا که کادوئه اگرمن بودم گرونترین مدل رو میگرفتم میاوردم کانادا میفروختم پولش روصرف هزینه های مهمتر میکردم! یامیگفتم معادل قیمتش رو بهم دلار بدن با خودم بیارم. در هر حال مبارک باشه. کادو که طبعا هرچی گرونتر بهتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگرکادوئه من بودم گرونترین مدل رو میگرفتم میاوردم کانادا میفروختم پولش روصرف هزینه های مهمتر میکردم! یا بگید معادل قیمتش رو بهتون دلار بدن با خودتون بیارید. مبارک باشه.
    جناب قلوب
    شاید باورتون نشه.من و همسرم( ایشون به عنوان پزشک در یکی ار روستاهای مناطق محروم مشغول به کار هستند) تا 10 روز قبل از حرکت مشغول به کار هستیم و داریم به قول شما خارجیها سنت سنت پولمون رو جمع میکنیم.تنها منبع برای این ولخرجیها همین لطفی هست که دوستان سعی دارن به ما بکنن D:.منم که خودم خوره این چیزها هستم.به خودم کفتم من همین nokia e72 خودم رو به عنوان سل فون میارم و با این دستگاه GPS میتونم مشکل راه یابی رو حل کنم.و گرنه مثل روز روشنه اینقدر خرج دارم که پولی که خودم دارم در میارم رو به جونم ببندم D:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)