صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    ایده خوبیه ولی مشکلی که هست اینه که ما ایرانیها معمولا دنبال چیزای مفت میگردیم مثلا من خودم اگه بخوام یک فیلمی را دانلود کنم و ببینم یک سایت فارسی که قبلا به صورت لینک مستقیم میذاشته حالا پسورد VIP میخواد بیخیال VIP میشم و از تورنت دانلودش میکنم. نکته دیگه هم اینه که اکثر بچه ها خوندن هارد کپی را به ایبوک ترجیح میدن و اگر بخوان پرینت بگیرن قیمت تمام شده با احتساب هزینه اینترنت گرون تر از خود کتاب در میاد. حالا بعضی از کتاب ها هم اسکنی هستن که نمیشه اصلا پرینت گرفت.
    رضا جان بالاخره باید از یه جایی این تفکر رو عوض کنیم...

حداقل نسبت به سایتی که باعث موفقیت بسیاری از دوستان شده احساس تکلیف کنیم...

خود شما هم به این نکته اشاره میکنید که پرینت یه کتاب در بسیاری از مواقع از خود کتاب گرون تر در مییاد...

از طرفی شاهد تاپیک های بسیاری هستیم که داوطلبان واقعا منابع لازم برای مطالعه رو نمیدونند...

به خاظر همین من این پیشنهاد رو دادم که چنین فروشگاهی در سایت ایجاد شود تا هم به خود کابران هم به سایت کمک بشود...

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    اگر فضای لازم باشه از نظر هاست بله امکانپذیر اما همه میدونن این کار ی اپراتور تقریبا دائمی میخواد.مثلا میشه از سیستم رایگان اوپن کارت استفاده کرد.کاملا امن و من شخصا باهاش کار کردم و کار میکنم.اما خوب میگم اینکار هم زمان میخواد هم نیروی انسانی و پستکار و بروز رسانی مداوم+فضای هاست کافی
    از سیستم ثبت سفارش آنلاین و پرداخت اینترنتی میشه استفاده کرد...

البته باید دید از نظر فنی و پشتیبانی فضای هاست امکان پذیر هست یا خیر.....

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    درود بر شما

شما اگه فرستاده های بالا رو میخوندید متوجه میشدید که نظرات مدیران قسمت زبان هم راجب این مساله مثبت بوده است...

ایجاد این فروشگاه مثل یک بازی برد_برد میمونه.

هم به درآمد زایی سایت کمک میکنه هم کاربران به راحتی به بهترین منابع دسترسی خواهند داشت...

درآمد زایی سایت صرف هزینه های سرور و ... میشه و کاربران هم از این منابع که مورد تایید همه بوده استفاده میکنند...
    من که برد بردی توش نمی بینم؟!؟!
    در ضمن در بالا نظرات مدیرانی در کار نیستاااااااا؟؟!؟!؟!
    فقط PAPAR عزیز گفتند کتاب خوبه!! فکر نمی کنم ایشون بیان داشته باشند که فایل و تجربیات بفروشیم.؟!؟! در ضمن فروش کتاب که به فروشگاه احیاج نداره!!
    اگر اینجور بود PAPAR الان میلیاردر می شود! چون T***P****O ها خیلی با ارزشند. در ضمن Michel هم استاد پ - ی - ش - ب - ی - ن -ی هستش و الان پورش خریده بود.

دوست عزیز اینو روشن بگم!! چیزی که رنگ پول به خودش بگیره خراب میشه!
    از برادران و خواهران چینی یاد بگیرید؟!؟!. فکر کنم ایرانی ها جای اونها بودن پ - ی - ش - ب - ی - ن -ی ها رو به بالا ترین قیمت میفروختم و الان هم از طریق سرمایه گذاری می رفتند بلادکفر!
    خدا را شکر که سایت هنوز سرور خودش رو داره و هزینه ها را هم Admin عزیز پرداخت میکنه!
    .
    این سایت دنبال درآمد زایی فکر کنم نبوده و نیست!
    همین الان کاربران به بهترین نحوه از تجربیات هم استفاده می کنند!
    همین الان هم کاربران از منابع مورد تایید استفاده می کنند. حداقل تو TOEFL , GRE که اینجوری بوده و هست و خواهد بود.
    I strongly disagree with this policy
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

چیزی که رنگ پول به خودش بگیره خراب میشه؟؟؟؟

با چه استدلالی این رو میگین؟

همه جای دنیا شما باید برای تهیه منابع هزینه کنید...

تجربیات دوستان یه چیز هست تهیه منابع و کتاب های لازم برای موفقیت یه چیز دیگه....

من گفتم یه جمع بندی کلی از منابع و کتاب های لازم بکنیم و در کنارش فروشگاهی برای تهیه این کتاب ها داشته باشیم....

چیزی که رنگ پول به خودش بگیره خراب میشه؟؟؟؟

با چه استدلالی این رو میگین؟

همه جای دنیا شما باید برای تهیه منابع هزینه کنید...

تجربیات دوستان یه چیز هست تهیه منابع و کتاب های لازم برای موفقیت یه چیز دیگه....

من گفتم یه جمع بندی کلی از منابع و کتاب های لازم بکنیم و در کنارش فروشگاهی برای تهیه این کتاب ها داشته باشیم....
    بله آدما اینجوری پولکی میشن.
    من دقیقا متوجه نمی شم این فروشگاه چی هست و چیکار می خواد بکنه!
    اما اگر بحث منابع هستش! اونایی که میشه دانلود کرد بترتیب توی کتابخانه هست. اونهایی که نیست اگر کتابش باشه دوستان راحت می روند کتاب فروشی و تهیه می کنند.
    اگر تجربه هستش! که دوستان راحت تو پست ها میان نظر میدن! مثلا میگن ما 2 ماه وقت داریم چی بخوانیم یا می گن نمره فلان می خواهیم چقدر و چی بخوانیم.
    .
    اگه اینجوری بشه! از فردا هرکس خواست پست بزاره میگه پول بده من تجربیات خودمو بگم.

فروشگاه باید یک کاری بکنه که اصلا وجود نداشته باشه و نبود اون موضوع حس شده باشه. نه اینکه کتاب!!!!
    تو میدان انقلاب کتاب خیلی ارزان ریخته و یا تو کلی سایت ها PDF فایل ها هستش!
    شما اگه باشید با این شرایط چیزی می خرید!؟!
    .
    اوکی! شما میگویید تجربه!
    آیا با این فکر کردید به یک نفر که چند ماه وقت داره و کل زندگی فرد به این چند ماه بستگی داره! می آید منابع و برنامه را از فروشگاه خریداری می کند.
    اگر برنامه و منابع جواب نداد می دانید همان فرد چیکار می کند؟!؟!
    در ضمن برای همه که نمیشه یک منابع و برنامه داد!؟!؟ شرایط آدما فرق می کنه!
    حالا بعد از فروشگاه باید بیایم انجمن مشاوره Applyabroad برای تک تک کاربران بزنیم!
    فکر می کنم اصلا اصلا اصلا فروشگاه ایده خوبی نیست.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Banned

رضا جان بالاخره باید از یه جایی این تفکر رو عوض کنیم...

حداقل نسبت به سایتی که باعث موفقیت بسیاری از دوستان شده احساس تکلیف کنیم...

خود شما هم به این نکته اشاره میکنید که پرینت یه کتاب در بسیاری از مواقع از خود کتاب گرون تر در مییاد...

از طرفی شاهد تاپیک های بسیاری هستیم که داوطلبان واقعا منابع لازم برای مطالعه رو نمیدونند...

به خاظر همین من این پیشنهاد رو دادم که چنین فروشگاهی در سایت ایجاد شود تا هم به خود کابران هم به سایت کمک بشود...
    متاسفانه این عزم بین ما وجود نداره. حالا میشه یک نظرسنجی هم در رابطه با این موضوع گذاشت. گذاشتن پسورد VIP برای بخش کتابخونه هم باعث دلسردی اکثر کاربران خواهد شد. از طرفی هم بچه ها میتونن از طریق پیام خصوصی این پسورد VIP را شر کنن. بعضی از سایت های خارجی یک گزینه donation گذاشتن که هر کی مایل بود میتونه مبلغی ناچیز را جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده پرداخت کنه. یک پیشنهاد دیگه هم این هست که ادمین سایت میزان تبلیغاتی که در این فروم میشه را بیشتر کنه و درآمد حاصله از این را به مدیران بخش کتابخونه و ویکی اختصاص بده تا بتونن این بخش ها را بهترش کنن چون به اینترنت پرسرعت با دانلود و آپلود نامحدود نیاز هست.
    درسته که مدیران بدون هیچگونه چشم داشتی از وقتشون میزنن و خالصانه به این فروم خدمت میکنن ولی نباید طوری بشه که هزینه ای را هم متحمل بشن. من اخیرا متوجه شدم که یکی از مدیران شایسته کتابی که 800 صفحه هست را خریده بود بعدش اسکن و در نهایت هم در این سایت آپلود کرده بود که واقعا جای تقدیر و تشکر داره.

Senior Member

متاسفانه همیشه دیده شده که تو فرهنگ ما "اجبار" نتیجه ی عکس داده. اگر کاربرها مجبور باشن برای تهیه بعضی منابع هزینه ای بپردازن راههای زیادی وجود داره که این اجبار رو دور بزنن (مثل شر کردن پسورد). ولی اگر اختیاری باشه و به قول دوستمون یه بخش donation وجود داشته باشه کاربر میتونه با پرداخت مبلغی هرچند ناچیز رضایت و تشکر خودشو نشون بده و اگر هم ناراضی بود خوب دیگه چیزی نمی پردازه. مورد دیگه اینکه اگر همین منبع از بیرون خریداری شه و کاربر نتیجه مطلوب رو نگیره مشکل خاصی پیش نخواهد اومد ولی اگر همون منبع رو از کتابخانه اینجا با پرداخت پول تهیه کنه ممکنه یه حس توام با تضمین (البته نادرست) بهش دست بده و در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب بخواد این قضیه رو جور دیگه ای توجیه کنه. همونطور که خیلی ها مون دیدیم تو بعضی انجمن ها مثلا بخش مربوط به نوسانات قیمت ارز، بعضی دوستان (البته تعداد کمی)، ضررهای مالی رو که بعد از خرید ارز متحمل شدن به دوستانی نسبت میدن که تنها قصد کمک دارن و فقط نظر و پیش بینی احتمالیشون رو درباره قیمت های آینده اظهار میکنن. درسته به هیچ وجه منطقی نیست تا دیگری رو مسبب شکست هامون بدونیم ولی متاسفانه این ایده آل کمتر به وقوع میپیونده.
    به شخصه فکر میکنم هرچیزی که سود و زیان مالی به همراه داشته باشه میتونه به سمتی هدایت شه که از هدف مطلوب اولیه فاصله زیادی داره.
    در ضمن، به قول یکی از دوستان، اپلای ابراد بخاط وجود دوستانی که بدون چشم داشت به هم کمک میکنن اپلای ابراد شده.
    درهر صورت با اون بخش مربوط به نظرسنجی کاملا موافقم.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    بله آدما اینجوری پولکی میشن.
    من دقیقا متوجه نمی شم این فروشگاه چی هست و چیکار می خواد بکنه!
    اما اگر بحث منابع هستش! اونایی که میشه دانلود کرد بترتیب توی کتابخانه هست. اونهایی که نیست اگر کتابش باشه دوستان راحت می روند کتاب فروشی و تهیه می کنند.
    اگر تجربه هستش! که دوستان راحت تو پست ها میان نظر میدن! مثلا میگن ما 2 ماه وقت داریم چی بخوانیم یا می گن نمره فلان می خواهیم چقدر و چی بخوانیم.
    .
    اگه اینجوری بشه! از فردا هرکس خواست پست بزاره میگه پول بده من تجربیات خودمو بگم.

فروشگاه باید یک کاری بکنه که اصلا وجود نداشته باشه و نبود اون موضوع حس شده باشه. نه اینکه کتاب!!!!
    تو میدان انقلاب کتاب خیلی ارزان ریخته و یا تو کلی سایت ها PDF فایل ها هستش!
    شما اگه باشید با این شرایط چیزی می خرید!؟!
    .
    اوکی! شما میگویید تجربه!
    آیا با این فکر کردید به یک نفر که چند ماه وقت داره و کل زندگی فرد به این چند ماه بستگی داره! می آید منابع و برنامه را از فروشگاه خریداری می کند.
    اگر برنامه و منابع جواب نداد می دانید همان فرد چیکار می کند؟!؟!
    در ضمن برای همه که نمیشه یک منابع و برنامه داد!؟!؟ شرایط آدما فرق می کنه!
    حالا بعد از فروشگاه باید بیایم انجمن مشاوره Applyabroad برای تک تک کاربران بزنیم!
    فکر می کنم اصلا اصلا اصلا فروشگاه ایده خوبی نیست.
    فروشگاه های آنلاین و خرید اینترنتی چیز بسیار معمول در همه جای دنیا هست و به دلیل مزایایی که داره اصلا قابل مقایسه با کتاب فروشی انقلاب و ... نیست...

اساس کار این فروشگاه به این ترتیب هست که شما با خیال راحت در خونه میشینید و کتاب هایی رو که مورد نیاز شماست سفارش میدهید و با کارت بانکی پولشو پرداخت میکنید..

حالا فرق این فروشگاه با سایرین در این میتونه باشه که کتاب هایی که در این فروشگاه قرار داده میشود طبق نتایج و موفقیت های دوستان مثلا در قسمت ایلتس قرار داده میشود و شما در واقع

هم به درآمدزایی سایت کمک میکنید هم از منابع مورد تایید استفاده میکنید...

خرید از این فروشگاه اصلا اجباری نیست...

من نمیدونم چرا برای شما قبول کردن این فروشگاه اینفدر سخت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    متاسفانه این عزم بین ما وجود نداره. حالا میشه یک نظرسنجی هم در رابطه با این موضوع گذاشت. گذاشتن پسورد VIP برای بخش کتابخونه هم باعث دلسردی اکثر کاربران خواهد شد. از طرفی هم بچه ها میتونن از طریق پیام خصوصی این پسورد VIP را شر کنن. بعضی از سایت های خارجی یک گزینه donation گذاشتن که هر کی مایل بود میتونه مبلغی ناچیز را جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده پرداخت کنه. یک پیشنهاد دیگه هم این هست که ادمین سایت میزان تبلیغاتی که در این فروم میشه را بیشتر کنه و درآمد حاصله از این را به مدیران بخش کتابخونه و ویکی اختصاص بده تا بتونن این بخش ها را بهترش کنن چون به اینترنت پرسرعت با دانلود و آپلود نامحدود نیاز هست.
    درسته که مدیران بدون هیچگونه چشم داشتی از وقتشون میزنن و خالصانه به این فروم خدمت میکنن ولی نباید طوری بشه که هزینه ای را هم متحمل بشن. من اخیرا متوجه شدم که یکی از مدیران شایسته کتابی که 800 صفحه هست را خریده بود بعدش اسکن و در نهایت هم در این سایت آپلود کرده بود که واقعا جای تقدیر و تشکر داره.
    قضیه فروشگاه با کتابخانه کلا فرق میکند...

هیچ اجباری هم در مورد خرید کتاب از فروشگاه نباید باشد...

فروشگاه در کنار کتابخانه به صورت موازی میتونند فعالیت کنند...

این فروشگاه آنلاین یه قسمت کاملا اختیاری هست

هیچ اجباری نسبت به خرید کتاب از این فروشگاه نباید وجود داشته باشد...

دوستان فروشگاه آنلاین در همه کشورها بسیار متداول هست.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)