صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

پیش فرض پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

با توجه به ایجاد تاپیک های مختلف خصوصا در قسمت زبان های خارجی و منابع لازم برای موفقیت در آزمون های بین المللی

پیشنهاد ایجاد فروشگاه آنلاین در سایت به ذهنم رسید...

در این فروشگاه ما میتونیم بر اساس تجربیات دوستان و تاپیک های موجود کتاب ها و منابع لازم رو برای موفقیت در رشته های مختلف و آزمون های بین المللی و مهاجرت در اختیار کاربران قرار بدهیم...

این فروشگاه هم به درآمدزایی سایت کمک کرده هم بسیاری از داوطلبان رو از این سردرگمی نجات داده و به راحتی میتونند با مراجعه به این فروشگاه و هدفشون نسبت به انتخاب محصولاتی که قبلا

موفقیت آنها تضمین شده است اقدام کنند....

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

سلام از ی طرف که بشه منابع رو جمع و جور و کامل در اختیار کاربرا قرار داد خوبه اما بنده به شخصه علاقه ای به دریافت هزینه ندارم.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    سلام از ی طرف که بشه منابع رو جمع و جور و کامل در اختیار کاربرا قرار داد خوبه اما بنده به شخصه علاقه ای به دریافت هزینه ندارم.
    شما برای تهیه منابع باید هزینه کنید....

منتها اینجا در این فروشگاه از تجربیات دوستان استفاده شده و موفقیت این کتاب ها که در این فروشگاه قرار داده میشه قبلا توسط بسیاری از دوستان تست و تضمین شده است...

چه اشکالی داره شما کتاب رو به جای اینکه برین از انقلاب یا سایت های دیگه بگیرین از همین سایت که نقش بسیار پر رنگی در موفقیت همه دوستان داشته خریداری نکنید؟

این طوری هم به درآمدزایی سایت کمک میکنیم هم باعث میشیم کلی در وقت و هزینه داوطلبان صرفه جویی بشود...

البته من هنوز نمیدونم از نظر فنی آیا امکانش هست در این سایت قسمت فروشگاه آنلاین هم داشته باشیم؟

دوستان و مدیران دیگه شاید بیشتر بتونند کمک کنند....

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    خوب منم دانش لازم مسائل فنی این فروشگاه رو ندارم. اما به نظرم خیلی خوبه و قسمت عظیمی از مشکلات دوستانی که به منابع احتیاج دارند حل میشه. البته خیلی از منابع الان در کتابخانه فروم هست اما بعضی وقت ها خرید یه کتاب قیمتش مناسب تر هست تا دانلودش!
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    شما برای تهیه منابع باید هزینه کنید....

منتها اینجا در این فروشگاه از تجربیات دوستان استفاده شده و موفقیت این کتاب ها که در این فروشگاه قرار داده میشه قبلا توسط بسیاری از دوستان تست و تضمین شده است...

چه اشکالی داره شما کتاب رو به جای اینکه برین از انقلاب یا سایت های دیگه بگیرین از همین سایت که نقش بسیار پر رنگی در موفقیت همه دوستان داشته خریداری نکنید؟

این طوری هم به درآمدزایی سایت کمک میکنیم هم باعث میشیم کلی در وقت و هزینه داوطلبان صرفه جویی بشود...
    اگر درامد برای سایت باشه مشکلی نیست.درخصوص فروشگاه و طراحیش و دانش لازم الان سیستم های فروشگاه ساز آنلاین همچون اپن کارت و دیگر فروشگاه ها هستند که میشه از اونا براحتی استفاده کرد.پس یا حق منم موافقم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

البته من هنوز نمیدونم از نظر فنی آیا امکانش هست در این سایت قسمت فروشگاه آنلاین هم داشته باشیم؟

دوستان و مدیران دیگه شاید بیشتر بتونند کمک کنند....
    اگر فضای لازم باشه از نظر هاست بله امکانپذیر اما همه میدونن این کار ی اپراتور تقریبا دائمی میخواد.مثلا میشه از سیستم رایگان اوپن کارت استفاده کرد.کاملا امن و من شخصا باهاش کار کردم و کار میکنم.اما خوب میگم اینکار هم زمان میخواد هم نیروی انسانی و پستکار و بروز رسانی مداوم+فضای هاست کافی

Banned

ایده خوبیه ولی مشکلی که هست اینه که ما ایرانیها معمولا دنبال چیزای مفت میگردیم مثلا من خودم اگه بخوام یک فیلمی را دانلود کنم و ببینم یک سایت فارسی که قبلا به صورت لینک مستقیم میذاشته حالا پسورد VIP میخواد بیخیال VIP میشم و از تورنت دانلودش میکنم. نکته دیگه هم اینه که اکثر بچه ها خوندن هارد کپی را به ایبوک ترجیح میدن و اگر بخوان پرینت بگیرن قیمت تمام شده با احتساب هزینه اینترنت گرون تر از خود کتاب در میاد. حالا بعضی از کتاب ها هم اسکنی هستن که نمیشه اصلا پرینت گرفت.

با توجه به ایجاد تاپیک های مختلف خصوصا در قسمت زبان های خارجی و منابع لازم برای موفقیت در آزمون های بین المللی

پیشنهاد ایجاد فروشگاه آنلاین در سایت به ذهنم رسید...

در این فروشگاه ما میتونیم بر اساس تجربیات دوستان و تاپیک های موجود کتاب ها و منابع لازم رو برای موفقیت در رشته های مختلف و آزمون های بین المللی و مهاجرت در اختیار کاربران قرار بدهیم...

این فروشگاه هم به درآمدزایی سایت کمک کرده هم بسیاری از داوطلبان رو از این سردرگمی نجات داده و به راحتی میتونند با مراجعه به این فروشگاه و هدفشون نسبت به انتخاب محصولاتی که قبلا

موفقیت آنها تضمین شده است اقدام کنند....
    سلام دوست گرامی
    اول از همه باید مشخص بشه چه منابع و کتابی مورد نظر است!؟!
    دوما چرا بخواهیم بفروشیم!؟!
    سوما سود فروشگاه چه مزیتی دارد؟!؟! یعنی چه سودی به کاربران و سایت میرسه؟!؟!
    چهارما آیا واقعا کاربران Applyabroad به این منابع احتیاج دارند و یا مثل بقیه Business هافقط دنبال سود هستیم.؟!؟!

من فکر می کنم درست نباشد! (چون تا اینجا زیاد روشن مسئله بیان نشده است)
    در ضمن کاربران به کمک pApAr عزیز و rezaafshari عزیز و simon عزیز خیلی از دوستان و مدیران محترم داریم منابع را در کتابخانه قرار می دهیم. بدون اینکه بخواهیم سودی ببریم!
    من فکر می کنم Applyabroad فقط بخاطر اینکه دوستان بدون چشم داشت تجربه های خود را در اختیار دیگران قرار می دهند Applyabroad شده است.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    اول از همه باید مشخص بشه چه منابع و کتابی مورد نظر است!؟!
    دوما چرا بخواهیم بفروشیم!؟!
    سوما سود فروشگاه چه مزیتی دارد؟!؟! یعنی چه سودی به کاربران و سایت میرسه؟!؟!
    چهارما آیا واقعا کاربران Applyabroad به این منابع احتیاج دارند و یا مثل بقیه Business هافقط دنبال سود هستیم.؟!؟!

من فکر می کنم درست نباشد! (چون تا اینجا زیاد روشن مسئله بیان نشده است)
    در ضمن کاربران به کمک pApAr عزیز و rezaafshari عزیز و simon عزیز خیلی از دوستان و مدیران محترم داریم منابع را در کتابخانه قرار می دهیم. بدون اینکه بخواهیم سودی ببریم!
    من فکر می کنم Applyabroad فقط بخاطر اینکه دوستان بدون چشم داشت تجربه های خود را در اختیار دیگران قرار می دهند Applyabroad شده است.
    Good Luck
    درود بر شما

شما اگه فرستاده های بالا رو میخوندید متوجه میشدید که نظرات مدیران قسمت زبان هم راجب این مساله مثبت بوده است...

ایجاد این فروشگاه مثل یک بازی برد_برد میمونه.

هم به درآمد زایی سایت کمک میکنه هم کاربران به راحتی به بهترین منابع دسترسی خواهند داشت...

درآمد زایی سایت صرف هزینه های سرور و ... میشه و کاربران هم از این منابع که مورد تایید همه بوده استفاده میکنند...

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)