صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

Banned

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    قضیه فروشگاه با کتابخانه کلا فرق میکند...

هیچ اجباری هم در مورد خرید کتاب از فروشگاه نباید باشد...

فروشگاه در کنار کتابخانه به صورت موازی میتونند فعالیت کنند...
    احتمالا منظورتون از فروشگاه چیزی شبیه سایت آمازون هست. این کار عملی نیست و دلایلش هم کاملا مشخصه.
    اگر هم غیر از این هست، لطفا به صورت کامل و شفاف توضیح بدین.
    مرسی

شما مثل اینکه کلا اطلاعی در ارتباط با فروشگاه های انلاین ندارید...

سایت های معروفی مثل آدینه بوک که به صورت تخصصی روی کتاب کار میکنند رو در اینترنت سرچ کنید تا بیشتر با این موضوع آشنا بشید....

ApplyAbroad Champion

درود

در این خصوص ادمین سایت تصمیم می گیرند، منتها این پیشنهاد قبلا توسط یکی از مدیران مطرح شده بود، و به این نتیجه رسید که با توجه به اینکه انجام درست اینکار نیاز به برنامه ریزی و کارهای نرم افزاری دارد و کار ساده ای نیست، فعلا ترجیح ادمین بر این است که روی بهبود فروم تمرکز شود.

منتها دوستان نظرات خودشون را بفرمایند، شاید در آینده این امکان در فروم فراهم شود.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

فروشگاه های آنلاین و خرید اینترنتی چیز بسیار معمول در همه جای دنیا هست و به دلیل مزایایی که داره اصلا قابل مقایسه با کتاب فروشی انقلاب و ... نیست...

اساس کار این فروشگاه به این ترتیب هست که شما با خیال راحت در خونه میشینید و کتاب هایی رو که مورد نیاز شماست سفارش میدهید و با کارت بانکی پولشو پرداخت میکنید..

حالا فرق این فروشگاه با سایرین در این میتونه باشه که کتاب هایی که در این فروشگاه قرار داده میشود طبق نتایج و موفقیت های دوستان مثلا در قسمت ایلتس قرار داده میشود و شما در واقع

هم به درآمدزایی سایت کمک میکنید هم از منابع مورد تایید استفاده میکنید...

خرید از این فروشگاه اصلا اجباری نیست...

من نمیدونم چرا برای شما قبول کردن این فروشگاه اینفدر سخت هست؟
    این فروشگاه درآمدزا شما اعتبار سایت را زیر سوال می برد!
    من نمی دونم شما چرا اینقدر به درآمدزایی و سود اشاره می کنید!!
    اگر کمک به سایت نیاز باشه همه کاربران دست به دست هم می دهند و کاری می کنند.
    دوست عزیز این سایت که از اسمش معلومه Applyabroad هستش نه ApplyBusiness !
    بیشتر کاربران هم از دانشجویان ممتاز و بدون کار هستند (که وضع مالی خوبی ندارند) که تجربیات خود را بدون منت در اختیار دوستان قرار می دهند.
    من خیلی از کاربران را میشناسم که حتی از اینترنت خوابگاه استفاده می کردند و اگر اینترنت خوابگاه نبود حتی پول اینترنت را هم نداشتند.
    و از طریق همین سایت به بهترین دانشگاه ها رفتند. و الان هم باز با آغوش باز کاربران جدید را راهنمایی می کنند.

دوست عزیز من هیچ منابعی احتیاج ندارم و حتی در نظر دارم در کتابخانه منابع دیگری هم در اختیار کاربران بزارم.
    حتی یک سری فیلم های آموزشی GRE می خواهم در سایت قرار بدهم. که حداقل منبع فارسی و ایرانی ندارد و خیلی پول میشه ازش درآورد!
    اما من خودم را مدیون کسایی می دونم که منو راهنمایی کردند و نیز من هم باید کاربران جدید را راهنمایی کنم.

حالا اگر شما یا مدیران چنین تصمیمی دارید! مشکلی نیست انجام بدهید ببینید کاربران جدید شما چه کسانی خواهند شد.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

واقعا اگر این اتفاق بیافته باید متاسف شد. اینجا قراره همه بهم مجانی و بی چشم داشت کمک کنن.

قضیه فروشگاه با کتابخانه کلا فرق میکند...

هیچ اجباری هم در مورد خرید کتاب از فروشگاه نباید باشد...

فروشگاه در کنار کتابخانه به صورت موازی میتونند فعالیت کنند...
    هیچ اجباری در خرید کتاب نیست؟!؟!
    شما با این کار یا باید منابع دانلود را محدود کنید که ضرر کاربران است! یا اینکه هر فایلی در سایت هست را هم بفروشید! که رضا جان هم همون اول گفتند مفت باشه دانلودی باشه!
    فکر کنم برنامه ریزی شما هنوز معلوم نیست!!
    1- یا باید مطالب برداشته شود! که سایت دیگه Applyabroad نیست!
    2- یا باید کتاب ها را به قیمیتی تهیه کنید که از قیمت دانلود و کپی کمتر باشد! که نمی شود. (چون کتاب بغیر از چاپ باید با پیک تحویل داده شود. تازه درآمدزایی سایت رو هم اضافه کنید و مالیات بر ارزش افزوده را هم کم کنید یه قیمتی میشه که یا خدااااااا) (دانلود کنیم بهتره)
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Banned

شما مثل اینکه کلا اطلاعی در ارتباط با فروشگاه های انلاین ندارید...

سایت های معروفی مثل آدینه بوک که به صورت تخصصی روی کتاب کار میکنند رو در اینترنت سرچ کنید تا بیشتر با این موضوع آشنا بشید....
    دوست عزیز، چنین فروشگاه هایی نیاز به یک شبکه ارتباطی قوی و تعدادی پرسنل داره و جاش اصلا اینجا نیست. مدیران و کاربران فعال در این فروم همه دانشجو و یا فارغ التحصیل هستن و هدفشون کمک به بقیه کاربران هست که راحتتر بتونن پروسه اپلای را طی کنن. نه اینکه دائم آنلاین باشن و چک بکنن فلانی آیا هزینه را پرداخت کرده، چه کتابی نیاز داره، آدرس پستیش چیه و ...
    همونطور که سهیل عزیز گفت اگر کسی در مورد منابع سوال داره میتونه در تاپیک مشاوره سوالش را مطرح کنه و کتاب موردنظرش را از سایت آدینه بوک که تقریبا تمامی منابع را داره بدون هیچ گونه دردسری خریداری کنه. ضمنا شما هم بهتر بود قبل از اینکه تاپیک را بزنی در مورد عملی شدنش یک کمی فکر میکردین

Global Moderator

Simon آواتار ها

خوب منم تا اينجا بحثها و بهتره بگم مشاجره ها رو خوندم علامت سوالهاي زيادي برام پيش اومد كه فقط فعلا بدون هيچگونه ابراز عقيده اي در اين مورد ميخوام يك شفاف سازي برام انجام بدن شروع كننده ي اين تاپيك :

1- در بياناتتون دايم اين عبارت " در آمدزايي براي سايت" رو بارها ديدم اما بر من روشن نشد از كي فروش منابع كاربران درآمدزايي براي فارم ايجاد ميكنه ؟

2- منظور شما اينه هر كابري كتابهاشو ببخشه به AA‌ بعد از طريق يك درگاهي به فروش بره و خرج هزينه ها بشه؟‌واقعا فكر ميكنيد كاربران از چنين موردي استقبال كنند؟ چرا كتابهاشون رو به نزديكانشون كه در اين مسير هستند نبخشند يا در سطحي بالاتر نفروشند؟

3-آيا هدفه شما اينه كساني كه كتابهاي اضافه در كتابخونه هاشون تلمبار شده از اين تاپيك استفاده كنند و كتابهاشون رو با بهاي نصف يا كمتر به دوستانشون كه تصميم دارند اين كتابها رو از انقلاب با بهايي گزاف خريداري كنند ، واگذار كنند ؟‌كجاي اين قضيه براي فاروم درآمدزايي داره؟ احتمالا انتظار نداريد كسي كه داره كتابي رو 10 هزار تومن به ديگري ميفروشه حالا 8000 تومن هم به فاروم پرداخت كنه تا آگهيش رو اينجا بگذاره!! بعيد ميدونم بازم كسي استقبال كنه.

4-تا جاييكه من متوجه شدم اين بخش منافاتي با كتابخانه ي AA نداره و كاربران مختارن كليه منابع رو از اونجا دانلود كنند و استفاده كنند.درسته؟

5- اين كتابها كجا بايد نگهداري شه و كي بايد اونها رو ببره تحويل بده. ما كاربراني از دورترين نقاط ايران داريم. احتمالا قصدتون اين نيست كه فقط در سطح تهران فعال باشه؟ پول اين كتب چي ميشه؟ اگر قراره به كاربر خاصي تحويل شه كي بايد مسئول اينكار باشه و چقدر در هفته بايد زمان بگذاره براي اين نقل و انتقالات و به چه بهايي؟ آيا كسي حاضر ميشه؟

6- چطور ميتونيد كاربران رو مجاب كنيد تنهاي منابعي كه باعث موفقيتشون شده در اينجا ارائه كنند و بقيه ي كتب زبان منزلشون رو در اين چرخه وارد نكنند و چطور مي خواهيد مطمئن شيد اين كتب قطعا باعث موفقيت اون كاربر شده ؟ احتمالا با چك كردن كارنامه ي تافل و جي آر ايي يا آيلتس؟ پس از نظر من اين هدف شما قابل دستيابي نيست در اين سطح و بايد به ارائه ي هر گونه كتاب زباني چه باعث موفقيت شده باشه يا نشده باشه بسنده كنيد. درست نميگم؟

7-من نديدم شما در بياناتتون از پولي كردن كتابخونه ي فاروم يا VIP كردن اون صحبتي كنيد نميدونم چرا دوستان ديگه اين مورد رو خيلي بزرگنمايي ميكنند. به نظر برداشت شخصيه اونها بايد باشه منكه همچين صحبتي در كلام شما نديدم. شايدم هم در جايي گفتيد و از چشمم افتاده؟ اينطوره؟

8-آيا ايده ي شما با نظر دوستاني كه تمايل دارن كتابهاشون رو ببخشند مغايرتي داره؟ من از اون ايده ي Donation‌استقبال ميكنم براي اينگونه دوستان كه درآمدزايي رو محكوم ميكنند. اينكه با ايده ي شما تداخلي نداره اگر كاربري بخواد منابعش رو ببخشه ؟‌

در كل من در اينمورد نظري ندارم تا جواب مجهولات بالا رو ندونم و به نظرم در طرح يك ايده بهتره به جاي سركوب آني اون يا پروروندن آني اون سعي كنيم آروم و منطقي مثل يك قشر تحصيلكرده به دور از هر جنجال و جو دادني Negotiation كنيم و نهايتا به نتيجه برسيم. هميشه همه جا هم مخالف بوده هم موافق اما هر دو گروه در بيان نقطه نظراتشون محترم و مختار هستند و كسي در هيچ جايگاهي نبايد به سركوبيه ديگري اقدام كنه.
    در كنار هم خيلي دوستانه روي يك ايده كه ممكنه خيلي هم خام باشه بحث و گفتگو ميكنيم اگر شد كه شد وگرنه كه پيمان دوستي بين كاربران بايد بيشتر شه شما موافق نيستيد ؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها

7-من نديدم شما در بياناتتون از پولي كردن كتابخونه ي فاروم يا VIP كردن اون صحبتي كنيد نميدونم چرا دوستان ديگه اين مورد رو خيلي بزرگنمايي ميكنند. به نظر برداشت شخصيه اونها بايد باشه منكه همچين صحبتي در كلام شما نديدم. شايدم هم در جايي گفتيد و از چشمم افتاده؟ اينطوره؟
    شادزي
    سایمون عزیز، اگه اجازه بدین من پاسخ سوال 7 شما را بدم. راستش وقتی که ایجاد کننده تاپیک بحث فروشگاه آنلاین را مطرح نمودن چون با توجه به امکانات سایت، عملی شدن چنین پیشنهادی غیرممکن بود تصورم این بود که منظور ایشون احتمالا VIP کردن پخش کتابخونه باشه که مشخص شد تصورم کاملا اشتباه بوده.

ApplyAbroad Superstar

سلام
    بنظر من یکی از دلایل موفقیت سایت اپلای ابرود مجانی بودن آن و اینکه همه دوستان بدون توجه به مسائل مالی نظرات و تجربیات خود را به اشتراک می گذارند هست اگر بخواهد این رویه تغییر کند ضربه بزگی به سایت و کاربران آن خواهد خورد. من 100% مخالفم به عنوان مثال من از سال 2009 عضو سایتم و کلی هم مطلب نوشتم تا الان اگر پولی بود عمرا اگه مطلبی می گذاشتم! (این ای دی جدیدمه)
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)