نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافقید "هویت من مخفی بماند" حذف شود؟

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آری، حذف شود.

18 42.86%
  • نه، بماند!

24 57.14%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: حذف قابلیت "هویت من مخفی بماند" در قسمت نتایج پذیرش من

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض حذف قابلیت "هویت من مخفی بماند" در قسمت نتایج پذیرش من

دوستان سلام،
    من هر وقت به قسمت نتایج پذیرش میومدم چیزی که اذیتم میکرد این بود که چرا بعضیا مخفی هستند. خوب اگه اطلاعاتی میتونه واسه اعضای فروم مفید باشه چرا حداکثر اطلاعات لازم رو در اختیارشون نگذاریم؟!!! چی ازمون کم میشه که دوستامون بدونن که پذیرش گرفتیم (خدا رو شکر) یا خدای نخواسته رد شدیم. اگه "مخفی" نباشیم میتونیم از اطلاعات هم استفاده کنیم.
    اگه میخوایم کسی ندونه خوب مجبوریم مگه بگیم و بذاریم تو نتایج پذیرش! اگرم میخوایم خوب دلیلی برای مخفی کردن نداره! ???
    موفقیت همه دوستای گلمو آرزو دارم.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حذف قابلیت "هویت من مخفی بماند" در قسمت نتایج پذیرش من

من هم با حذف اون موافقم.
    يكي از دلايل من بر ميگرده به مشكلي كه از مدتها قبل باهاش مواجه شدم:
    گاهي اوقات از طريق پيغام خصوصي از دوستان (مخصوصا بچه هايي كه سال گذشته از سوئد پذيرش گرفته بودن) مي خواستم كه نتايج پذيرششون رو پر كنن تا همه از اطلاعات و آمار مفيدي كه بدست مياد استفاده كنن، اما بعضي موارد پيش ميامد كه طرف مقابل مي گفت من نتايج پذيرش رو پر كردم اما چون مخفيه شما متوجه اون نشديد! حالا از كجا ميشه فهميد چه كسي اين كار رو انجام داده و چه كسي نه ...
    و از طرفي گاهي اوقات از نوشته ها و موارد خاصي كه براي يك نفري پيش آمده كنجكاو ميشيم كه بدونيم آخر سر چه بلايي سر اون فرد اومده و آيا واقعا موفق شده يا نه! كه در اين مورد هم حتي اگر اون فرد مورد نظر نتايج پذيرش رو پر كرده باشه، اما به صورت مخفي؛ اونوقت ما اصلا متوجه نخواهيم شد.
    اما به هر حال به نظر من براي حذف اين قابليت بايد برسي بيشتري انجام بشه؛ چرا كه ممكنه بعضي ها همين نتايج مخفي رو هم ديگه نذارن! (كه اين كار به نظر من چيزي جز بخل و حسادت نيست ... )
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من کاری ندارم این مخفی بودن خوبه یا بد ولی هر کسی مختار هست اونطوری که دوست داره عمل کنه. همونطور که شما تو مشخصاتت نوشتی "کامپیوتر، دانشگاهش مهم نیست! کار خودت رو بکن." دیگران هم میگن نتایج پذیرش من به کسی مربوط نیست کار خودتون رو بکنید و چه بسا اگه این امکان مخفی بودن نباشه اصلا حاضر به پر کردنش نباشن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

وحید جون، اون یه جوری امضای دوم منه. من تو نتایج پذیرش هم دانشگاهم و همه چیز رو نوشتم. (بابا جون درسته اسممون مخ فی یه ولی مخفی که نیستیم دیگه ;D)
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

به نظر من هم لزومی نداره که هویت شخص حتما معلوم باشه...

اجازه بدیم هر کس هر طور که راحته رفتار کنه.دلیلی هم نداره در مورد شخصیتش فقط به همین موضوع توجه کنیم.
    100% اگه هویت هم معلوم باشه بهتره، تا کسایی مثل خودم باهاشون رابطه داشته باشن.

ایشالا من که رفتم Berkeley هویت خودمو گنننننننننده میزنم اونجا

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    من با حذف این قابلیت چندان موافق نیستم.
    بهرحال قسمت نتایج برای یه بررسی آماری است وگرنه اینکه کی، کجا پذیرش گرفته مهّم نیست.
    مهّم اینه که این قسمت توسط کاربران پربشه حالا چه مخفی چه غیر مخ فی ;D
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

من هم با حذف این امکان موافق نیستم، دلیل اصلی هم اینه که اگر این امکان وجود نداشته باشه، احتمالا اغلب کسانی که مایلند هویت‌شون مخفی باشه اصلا نتایج پذیرش‌شون رو اعلام نخواهند کرد و ما قسمت مهمی از آمار رو از دست خواهیم داد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

یه سوال اینکه ادمین های سایت می تونن بفهمن این کاربر مخفی که نتایج رو پر کرده چه کسی است؟ چون در غیر این صورت ممکنه یه سری خدایی نا کرده اطلاعات غلط بدن...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام دوستان،به نظر من مهم این نیست که بفهمیم کی پذیرش گرفته!!!البته حس کنجکاویه دیگه!!!ولی مهم اینه که بفهمیم با چه شرایطی در چه دانشگاهی پذیرش گرفته ;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    من با حذف این قابلیت چندان موافق نیستم.
    بهرحال قسمت نتایج برای یه بررسی آماری است وگرنه اینکه کی، کجا پذیرش گرفته مهّم نیست.
    مهّم اینه که این قسمت توسط کاربران پربشه حالا چه مخفی چه غیر مخ فی ;D
    منم با علی موافقم. هیچ دلیل قانع کننده ای برای اجباری شدن هویت در اعلام نتایج وجود نداره. هر کسی که صلاح بدونه هویت خودش رو اعلام می کنه. به هر حال اطلاعاتی که با هویت مخفی وارد می شه اگه درست باشه به همون اندازه که یکی که هویتش مخفی نیست هم می تونه برای سایرین سودمند باشه. و دلیلی نداره که ما بدونم که حالا مثلا gambooli از برکلی پذیرش گرفته یا mhf. 8) چیزی که مهمه اینکه که یک ایرانی با ... تعداد مقالات، و فلان معدل و نمرات زبان در فلان دانشگاه برای سال ... با بورس ... پذیرش گرفته.

بعلاوه دلیلی نداره که ما مطمئن باشیم که نتایجی که با هویت معلوم نوشته می شه حتما واقعی باشه چون از کسی مدرک نمی گیریم که. پس باید فرض رو بر صداقت بگذاریم. چون کسی هم مجبور نشده که از خودش داستان تخیلی بگه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)