نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافقید "هویت من مخفی بماند" حذف شود؟

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آری، حذف شود.

18 42.86%
  • نه، بماند!

24 57.14%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: حذف قابلیت "هویت من مخفی بماند" در قسمت نتایج پذیرش من

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : حذف قابلیت "هویت من مخفی بماند" در قسمت نتایج پذیرش من

به نظر من هم اصلا مهم نیست که چه کسی‌ این پذیرش رو گرفته و همون طور که بابک گفت اگه این امکان حذف بشه همین‌هایی‌ که الان مخفی‌ هستن ممکنه نتایج رو کلا حذف کنن ولی‌ یک اشکالی‌ که قسمت نتایج پذیرش داره اینه که کسی‌ که مخفیه نمی‌شه جزئیات نتایجش رو با کلیک کردن روی "نام کاربر" فهمید. اگه این امکان به قسمت نتایج پذیرش اضافه بشه به نظر من خیلی‌ مفید خواهد بود.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دقیقا!! یکی از دلایلی که باعث شد من این نظرسنجی رو بذارم همین بود.

و مطلب دیگه ای که به حرفای ars میخوام اضافه کنم اینه که: بعضی از نتایج هم فقط اطلاعات شخصی رو گذاشتن و هیچیک از فیلدهای دانشگاه های پذیرش داده و دانشگاهی که در نهایت انتخاب شده و مقدار فاند رو ندارن (احتمالا دوستان خواستن خواستن پیشباز (=پیشواز) برن و خودشون رو برای پر کردن این قسمت آماده کنن! ;D) باید روی ترکیب این فیلد ها constraint هایی اعمال بشه تا valid باشن.
    [نمیخواستم این مطلب رو بگم چون آنچنان ارتباطی با موضوع نظرسنجی نداره و دو چیز مجزان ولی خوب مجبور شدم!]
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

ApplyAbroad Champion

دلیل این که جزئیات پذیرش کاربران مخفی رو نمی‌شه دید اینه که در لینکی که جزئیات رو نشون می‌ده شماره کاربری ارسال می‌شه و در نتیجه شماره کاربری کسی که مخفی هست در صورت وجود لینک مشخص می‌شه. پیدا کردن کاربر از روی شماره کاربری هم خیلی کار سختی نیست. من سعی خواهم کرد که لینک رو برای کاربران مخفی طوری تغییر بدهم که بدون ارسال شماره کاربری بشه جزئیات نتایج رو هم دید.
    در مورد محدودیت‌ها و بررسی درستی اطلاعات وارده، تصمیم بر این شده بود که به کاربران اجازه بدهیم تا در مسیر گرفتن پذیرش اطلاعات رو به تدریج وارد کنند. در نتیجه بعضی از کاربران بعد از گرفتن نتایج امتحانات و قبل از گرفتن نتایج پذیرش از دانشگاه‌ها می‌تونند اطلاعات رو وارد کنند و بعد به تدریج کاملش کنند. این امکان برای این در نظر گرفته شده که بچه‌ها رو بیشتر تشویق کنه تا از قسمت نتایج پذیرش استفاده کنند.

Junior Member sikma آواتار ها

آخه وقتی میتونه کسی با راهنماییش یا حتی جواب دادن یه سوال به کسی سرنوشتش و آینده ش عوض کنه برای چی هویتش مخفی کنه واگه میخواد مخفی باشه کمکی به کسی نکنه و تو انجمن شرکتی نداشته باشه ؛ بود و نبود آمار تو انجمن به چه دردی میخوره
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sikma
    آخه وقتی میتونه کسی با راهنماییش یا حتی جواب دادن یه سوال به کسی سرنوشتش و آینده ش عوض کنه برای چی هویتش مخفی کنه واگه میخواد مخفی باشه کمکی به کسی نکنه و تو انجمن شرکتی نداشته باشه ؛ بود و نبود آمار تو انجمن به چه دردی میخوره
    من مطمئن نیستم شما دارید در مورد کدوم قابلیت مخفی بودن صحبت کنید. احتمالا شما دارید در مورد قابلیت مخفی بودن در فروم نظر می‌دهید. محور بحث ما امکان مخفی کردن هویت در قسمت نتایج پذیرشه.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    به نظر من هم اصلا مهم نیست که چه کسی‌ این پذیرش رو گرفته و همون طور که بابک گفت اگه این امکان حذف بشه همین‌هایی‌ که الان مخفی‌ هستن ممکنه نتایج رو کلا حذف کنن ولی‌ یک اشکالی‌ که قسمت نتایج پذیرش داره اینه که کسی‌ که مخفیه نمی‌شه جزئیات نتایجش رو با کلیک کردن روی "نام کاربر" فهمید. اگه این امکان به قسمت نتایج پذیرش اضافه بشه به نظر من خیلی‌ مفید خواهد بود.
    این امکان اضافه شد که بدون فاش کردن هویت افراد بشه جزئیات نتایج پذیرش افراد مخفی رو هم دید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دستت درست بابک جان! ;D
    ولی وقتی شما با "جستجو در نتایج پذیرش" یه entry "مخفی" رو میزنی نتیجه خیلی جالبه:
    نتایج پذیرش خودت.
    توضیحات بیشتر رو با پ.خ. کردنت بهت میگم.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

ApplyAbroad Champion

ممنون که گفتی. اون هم اصلاح شد و الان بعد از جستجو هم اگر نتایج رو ببینید باز هم می‌تونید جزئیات نتایج کاربران مخفی رو ببینید.

Junior Member sikma آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    من مطمئن نیستم شما دارید در مورد کدوم قابلیت مخفی بودن صحبت کنید. احتمالا شما دارید در مورد قابلیت مخفی بودن در فروم نظر می‌دهید. محور بحث ما امکان مخفی کردن هویت در قسمت نتایج پذیرشه.
    وقتی وارد قسمت پذیرش تو انجمن میرم به جای نام کاربری اون شخصی که پذیرش گرفته نوشته مخفی ، یعنی نمیشه پ.خ فرستاد یا متوجه شد کیه منظور من اون بود حالا اگه موضوع بحث چیز دیگه س می بخشید اگه من چیزی غیر مرتبط با بحث گفتم
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    خب، دوستان هم در مورد حذف همین قابلیت بحث میکنند.
    اگر کاربر مورد نظر مایل بود که شناخته بشه، نتایج پذیرش رو بصورت مخفی پر نمیکرد.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)